Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: BMW E90 2.0 D 2005 - Wieruszów

  1. #16
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Czyli powołując się na uczestnictwo na forum koszt diagnozy za darmo tylko koszty paliwa? ;o Jak dobrze że tu trafiłem już nie chodzi o sam fakt darmochy ale za życzliwość ludzi

    Zaciekawiło mnie to ogłoszenie z pewnością nie dzwoniłem do sprzedającego ze względu na porę. Jutro z rana nie omieszkam przedzwonić ale coś czuje że nie aktualne.

    http://olx.pl/oferta/perfekcyjne-bmw...tml#a26d409649
    Ostatnio edytowane przez Robson12361236 ; 12-01-15 o 22:36

  2. #17
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    dokładnie, pokrywasz koszty paliwa, reszta to Twoja dobra wola

  3. #18
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Są to ludzie wiarygodni którzy znają się na rzeczy i można polegać na ich opiniii ? przepraszam że nie dowierzam ale w tych czasach jeszcze nikt nic nie zrobił dla mnie za darmo

  4. #19
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    tak

  5. #20
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Zobacz kim są moto-rzeczoznawcy...


    http://bez-wypadkowe.net/showthread....e-wi%C4%99cej-...


    WWW.MOTO-RZECZOZNAWCY.PL

    to grupa rzeczoznawców z zakresu techniki motoryzacyjnej, o wysokich kwalifikacjach i bogatych doświadczeniach zawodowych. Szeroka wiedza i znajomość tematu dają nam energię i motywację do podejmowania nawet bardzo trudnych zleceń.
    Uproszczony do minimum zarząd oraz proste metody organizacji pracy pozwalają nam minimalizować koszty co przekłada się na atrakcyjne warunki finansowe dla naszych zleceniodawców.
    "Jeżeli jest coś,czego nie potrafimy zrobić lepiej i taniej niż konkurenci ,lepiej zatrudnić do wykonania pracy kogoś ,kto ma tę kompetencję"
    HENRY FORD
    Co nas wyróżnia ? :

    Obszar działania - województwo łódzkie , województwo mazowieckie , województwo małopolskie , województwo śląskie.
    Współpracownicy - wszyscy rzeczoznawcy, to osoby biegłe w zawodzie : rzeczoznawcy certyfikowani, biegli skarbowi (wyceny pojazdów i maszyn) , biegli sądowi ( mechanoskopia ).
    Zaufanie publiczne - nasze opracowania są akceptowane przez Izby Skarbowe/Urzędy Skarbowe , Izbę Celną/Urzędy Celne oraz instytucje finansowe na terenie całego kraju.
    Bezpłatny dojazd - niewielki stały ryczałt za dojazd tylko przy uzgodnionych wcześniej warunkach.
    Niskie koszty - nasza oferta jest zawsze konkurencyjna .

  6. #21
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki wielkie zanim cokolwiek kupie skorzystam na pewno i moze obędzie się wizyta w aso

  7. #22
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Jutro jadę z samochodem z Wieruszowa do warsztatu specjalizującego się w BMW jeśli nic mądrego mi nie powiedzą kupie usługę u A4_Dominik_WAW Ze względu iż zbudował u mnie zaufanie jeśli powie że autem warto się zainteresować że jest w niezłym stanie to też takie będzie

  8. #23
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    a tyle mówiono o moto-rzeczoznawcach , najpierw cieszysz się że "nic" będziesz miał inspekcje, teraz wychodzi inaczej. Twoja kasa ale dziwnie to wygląda
    Pozdrawiam

  9. #24
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Trochę to wyszło chaotycznie i na szybko tym że poprosiłem Dominika nie oznacza że moto rzeczoznawcy nie są dla mnie wiarygodni, na pewno od razu perełki się nie znajdzie więc podejrzewam i że z moto rzeczoznawców skorzystam chyba że jutro facet powie mi że to perełka najlepsza z internetu ;d

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •