To i ja dorzucę moje 3 grosze
Moja opinia może być wzięta z niemiarodajną bo dziś się zarejestrowałem, ale to dlatego że szukam kolejnego auta. A jak już mam konto na forum i ono (forum ) mi pomogło to i ja i postanowiłem przy okazji coś tu napisać.

Jak w w 2011 roku szukałem dla siebie Mazdy 3 to miałem generalnie problem ze znalezieniem czegoś uczciwego. Znalazłem sztukę która mi się spodobała, szukając opinii o sprzedawcy zajrzałem tu na forum (nie rejestrując się) i na podstawie tych opinii które wtedy były, zdecydowałem się jechać i oglądać samochód do Chojnic. Samochód był wyraźnie droższy niż inne oferty... i dzięki temu przez pierwsze 3 lata nie włożyłem w niego ani złotówki poza totalnie podstawowe materiały eksploatacyjne . No generalnie auto jest ciągle ze mną. Od początku było takie jak w opisie nic nie "wyszło" żadnych niespodzianek. Jak ubezpieczałem auto to przyjechał rzeczoznawca i pomierzył auto co znów potwierdziło to co miałem w fakturach, malowane jedne drzwi i tyle. Zresztą do auta była pokaźna teczka faktur, paragonów czy innych zapisków właścicieli.

Ja ze swojej strony mogę Pana Nikodema śmiało polecić. I taka ciekawostka, w przeciwieństwie do innych handlarzy nie opowiadał bajeczek "można wracać na kołach" itp. Za darmo, osobiście przyprowadził mi auto pod sam dom do Trójmiasta na swoich niemieckich "dealerskich" blachach.
Żałuję tylko, że nie ma małych i tanich aut bo teraz takiego szukam i znów mam problem... :/