Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: 2.0 TDI - różnice?

  1. #1
    kyzyr
    Gość

    Domyślnie 2.0 TDI - różnice?

    Witam,

    nie jest to moze typowy problem, ale nie wiedzialem gdzie zamiescic ten temat, orientuje sie ktos moze czym roznia sie silniki 2.0 tdi z 2012 np 136 KM, a 143 KM? czy to ten sam silnik? czy inny? trafilo mi sie auto ze 136 i nie wiem, czy w to wchodzic, ew. po czym poznac jeszcze ze silnik jest w wersji ultra?

    pozdrawiam

  2. #2
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Strzelalbym ze to te same silniki ale ograniczone mocowo zeby spelnic jakies wymagania/reguly na rynkach w roznych krajach...

    W belgii wiem ze byly ograniczone mocowo silniki

  3. #3
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    Ta 136 to glownie benelux. Ewentualnie wersja ekologiczna na niemcy, ktorej nikt praktycznie tu nie kupowal.

  4. #4
    kyzyr
    Gość

    Domyślnie

    benelux tzn?, ok wersja ekologiczna, ale czy to ten sam silnik co 143 i 177 czy 150 itd? tak ze chipem bd mogl go podniesc sobie do 177, bo auto trafilo mi sie naprawde ciekawe tyle ze to 100 KW...

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    100kW mają auta np. z belgii i tak to są te same silniki
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  6. #6
    kyzyr
    Gość

    Domyślnie

    czyli roznica jest jedynie w mocy, jesli chodzi o dostepnosc czesci, koszt oraz obsluge takiego silnika nie ma roznicy? jesli tak to chyba sie zdecyduje, bo zchipuja go i bedzie to samo

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    benelux tzn?
    Belgia, Holandia, Luxemburg

    silnik co 143 i 177 czy 150 itd
    ten sam co 150 i 177 to wątpię, bo te dwie są już kolejną generacją, więc zmiany pewnie nie ograniczyły się do softu.

    Prawie to samo to 110, 120, 136, 143, 170 TDI-CR. Prawie, bo np. 110 km ma 5b skrzynię

  8. #8
    kyzyr
    Gość

    Domyślnie

    no kolejna generacja, ale teraz jak sobie wejdziemy w konfigurator audi to mamy 136, 150 .. itd wiec to juz nie ta generacja ? samochod wyprodukowany IX 2012
    Po prostu chodzi mi to czy z tym silnikiem beda jakies rozniece albo problemy i czy bezproblemowo bedzie mozna mu troche podniesc moc

  9. #9
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Roznic nie bedzie. Nikt nie zaprojektuje zupelnie innego silnika zeby zrobi 14 koni roznicy.

    To sa te same motory roznia sie jesli juz to turbina/softem/IC moze inny kolektor

    Cala reszta bedzie ta sama.

    Co do dlubania softu to zapytaj ich http://www.compsport.pl/ beda wiedziec na stronie niby maja wiec chyba sterownik jest dlubalny

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •