Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Nieduże, ale w miarę wygodne autko

  1. #16
    Nika
    Gość

    Domyślnie

    Bynajmniej nie zamierzam kupować sama samochodu. Chciałam się tylko dowiedzieć, które marki warto rozważyć. Każde z poleconych autek mogę sobie wtedy na spokojnie obejrzeć i osobie sprowadzającej auta podać konkretne modele, którymi jestem zainteresowana.

  2. #17
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    282
    Podziękowano Thanks Given 
    43
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Witam.
    Nie zakładam nowego tematu, ponieważ wydaje mi się, że ten będzie odpowiedni.

    Czy może ktoś miał doczynienia z Renault Clio II i mógłby podzielić się opiniami. Szukam żonie samochodu na jej pierwsze auto i chce kupić coś niedrogiego i taniego w eksploatacji. Wydaje mi się, że Clio byłoby odpowiednie, z tego co poczytałem to raczej jest niedrogie w utrzymaniu. Znalazłem Clio II 99r 1.2 -na co zwrócić szczególną uwagę?

  3. #18
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Na stan techniczny i jego przeszłość, nad resztą w przypadku takiego małego i benzynowego autka pomiędzy modelem A oraz B nie ma co się rozwodzić.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  4. #19
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Postów
    128
    Podziękowano Thanks Given 
    150
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Jeździłem clio II z silnikiem 1.2 8v, 3 drzwi, 2001, wersja 'bez szału'. Auto lekkie, silnik do miasta dobry, natomiast w trasie trzeba go już trochę podkręcić żeby jechał. Miękkie zawieszenie (jak dla mnie to nawet za bardzo) bardzo dobrze tłumi nierówności, ale przy szybsze jeździe, a szczególnie gdy na drodze są koleiny trzeba mocniej trzymać kierownicę. Miejsca z przodu jest wystarczająco, z tyłu gorzej, bo osoba średniego wzrostu prawie dotyka głową podsufitki. W tej wersji fotel nie był regulowany na wysokość, więc wrażenie siedzenia na taborecie Bagażnik koło 250 litrów, więc na zakupy żonie wystarczy.
    Ostatnio edytowane przez kongo ; 01-05-13 o 11:06

  5. #20
    ipman
    Gość

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •