Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Hyundai i30

  1. #1
    jarmaj
    Gość

    Domyślnie Hyundai i30

    Witam,

    Sam nie jestem użytkownikiem Hyundaia, ale ostatnio za sprawą znajomego, który taki samochód chciał kupić i poprosił mnie o pomoc, miałem okazję podrążyć temat tego samochodu (sprzedający Maxauto, dawniej MK Mobile w Pawłowicach):
    http://allegro.pl/hyundai-i30-1-4-be...882765080.html

    Gdyby ogłoszenie wygasło print screeny:





    Sprzedający w ogłoszeniu pisze "AUTO ABSOLUTNIE BEZWYPADKOWE". Tymczasem po niezbyt długich poszukiwaniach udało nam się skontaktować z właścicielem samochodu z Niemiec, który w rozmowie telefonicznej opowiedział o wypadku w którym auto uczestniczyło i na skutek którego została orzeczona szkoda całkowita. I w takim stanie on, pierwszy właściciel, pozbył się tego auta.
    Jak to się ma do zapewnień handlarza – niech sobie każdy odpowie.
    Do oględzin auta nie doszło, dla nas zdobyte informacje były wystarczające by sobie darować, więc n/t stanu samochodu i jakości wykonanej naprawy się nie wypowiadam. Dla mnie posługiwanie się przez sprzedającego tak grubym kłamstwem było wystarczające by sobie odpuścić.
    Mam nadzieję, że komuś te informacje się przydadzą.

    PS
    Mimo że nie posługuję się tu imieniem i nazwiskiem, to nie jestem całkiem anonimowym bytem w internecie. Można mnie znaleźć np. tu (oczywiście pod tym samym nickiem): www.forum-subaru.pl i tu www.forum.subaru.pl .

  2. #2
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Masz VIN? Bez tego temat niczego nie wnosi i równie dobrze możemy go wywalić do kosza...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •