Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Audi A4 Avant ukokumentowany przebieg?

  1. #1
    indyczes
    Gość

    Domyślnie Audi A4 Avant ukokumentowany przebieg?

    http://otomoto.pl/audi-a4-navi-bezwy...C17539162.html
    Jak na ten przebieg kiera łysa jak biabli.. Oglądałem podobny znajomego z przebiegiem 210000km i kierownica również skórzana nie była wyślizgana prawie wcale, a tutaj świeci się jak cholera. Niby są kwity z przeglądów, ale coś mi mówi, że przebieg jest dużo wyższy.

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Z tym przebiegiem akurat bym nie wyrokował, popatrz dobrze na ostatnie zdjęcie, tam są papiery z TUV z kilku lat i widać na nich rosnący przebieg.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    indyczes
    Gość

    Domyślnie

    Niby tak, ale widziałem już Passata z papierami z przeglądów z Francji według nich miał mieć przebieg 158000km a w bazie serwisowej VW ponad 400000. Fotka dowodu rejestracyjnego pewnie celowo jest tak zrobiona i położone na nim kluczyki aby nie można było odczytać danych właściciela auta.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -Jakoob- ma rację ..popieram ...te dokumenty z TUV oraz czystości spalin są jak dla mnie czyste i przejrzyste ....od 2008r !!
    -indyczes- bredzisz co do zakrycia danych personalnych właściciela ....jest super widoczny łącznie z adresem i nr rejestr.

    Auto wcale nie w takiej okazji ....nie czepiałbym sie przebiegu !....skóra na kieracie różnie się wyciera ....może jakieś drobne hagelschaden albo otarcie ....spox wyjmujesz z niemca takie Audi z tym przeb w granicy 6000-7000e
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #5
    zeb13
    Gość

    Domyślnie Książka serwisowa

    Taka książka serwisowa kosztuje 75 zł na allegro
    http://allegro.pl/ksiazki-serwisowe-...470019074.html

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Co z przebiegiem to masz VIN to leć/dzwoń do ASO A kierownica nie może być tylko wyznacznikiem kilometrów choć może pomóc określić. Wszystko zależy gdzie samochód używany. W mieście wszystko bardziej się zużywa niż na autobanach A przebieg może być realny choć nie musi

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -zeb13- naucz się w swej łaskawości odróżniać FAKTY od z dupy strzelonego postu przez siebie
    ....a ile kosztują na alegro podrobione TUV -y i ASU ?? ...też widziałeś? ....pewnie nie widziałeś bo to wydruk indywidualny a nie do ostemplowania i wypisania!!

    Więc jeśli jest autentyczny (co łatwo sprawdzić ) to jest na równi albo nawet bardziej miarodajny jak owa ks.serwisowa ...kumasz?

    PS;
    proszę Was .....co Wy z tym **********niem i dzwonieniem po ASO ...to już nie ma innych trafnych podpowiedzi i ocen ???

    Jeśli w TYM w/w konkretnym przypadku papiery są "podejrzane" to albo ja jestem stary skończony baran ... albo Wy inteligentnie-podejrzliwi inaczej
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #8
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Postów
    340
    Podziękowano Thanks Given 
    6
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Jak dla mnie auto (po zdjęciach) wygląda całkiem przyzwoicie. Stan kierownicy nie zależy tylko od przebiegu - np. jedni ludzie np. mocno trzymają koło, noszą pierścionki, sygnety itp. możliwości jest wiele - samo życie

  9. #9
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Może to OT ...ale dziękuję Wszystkim "chłodnym okiem" patrzącym userom za to , że zauważyli wybujałą podejrzliwość nie mającą związku z przedstawioną dokumentacją .
    Martwi mnie jedynie fakt braku przyznania się do pochopnej oceny bez wnikliwej analizy prezentowanych zdjęć w w/w temacie przez usera - indyczes- .....jeśli myśli , że będzie wrzucał podobne - wstępnie nie przejrzane przez siebie oferty to ja myślę , że nie ta piaskownica i nie te zabawki ....podobnej rady udzielam nowicjuszowi - zeb13- ....ale tylko rady bo jest "nowy" i może nie czytając Nas chciał dobrze .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #10
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Wszystko racja tylko jedno małe ale...sprzedawca podaje przebieg 240 tys a nie 150 tys więc gdyby chciał konkretniej pomataczyć to przebieg byłby zapewne nieco inny...

  11. #11
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    kara.kahn .....nie łapie tego..." jedno małe ale .." ....przecież o tym pisze i zwracam uwagę na zgodność przebiegu z przedstawioną dokumentacją ....co nie znaczy , że w/w miiał "drobnoustrojstwa" blachowe choćby podobne do przypadku jaki opisał -unfaller- ;

    http://bez-wypadkowe.net/showthread....0-r.-Białogard


    PS ;
    ,,,,,,, i jak piszemy na okrągło z uporem maniaka !! NIE MA OKAZJI ....albo ulep z oryginalnym niedużym przebiegiem ....albo w miarę całe podreanimowane z " kosmicznym" przebiegiem ! ...i niestety "po taniości" nie ma inaczej !!! ...a jak jest to albo "wpłać zadatek" albo wyślij SNSa ....powodzenia
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •