Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Temat: Audi A4 1.9 TDI 90 2000 - Gdańsk,Wrzeszcz

  1. #46
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Skul ty nic nie wiesz to Mafia jest

  2. #47
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Lalbel, chyba cię troszku poniosło w tym wątku. Czepiłeś się jak rzep psiego ogona i tak naprawdę nie wiadomo o co ci chodzi....a jużte dorabiane historie, że ktoś kogoś namawia, zmusza do kupna innego auta. No litości...

  3. #48
    Starszy użytkownik Avatar Lalbel
    Zarejestrowany
    kwi 2013
    Skąd
    Grodzisk Wielkopolski
    Postów
    377
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Thomas, wiadomo o co chodzi piszę o tym od początku wystarczy dobrze przeczytać, ile razy mam pisać to samo, ja nie uczepiłem się aż tak bardzo że Tytan namawia do kupna, (proszę głowy forum o wyrozumiałość że znów jestem zmuszony napisać podobną wersję tego samego)
    Chodzi mi o Fakt że gdyby owe V6 (podaje przykład) ja bym zaproponował w tym temacie koledze, i nikt inny prócz mnie i Ufferlla nie wiedziałby że jest to jego auto padłaby krytyka niczym seria z karabinu maszynowego, ale gdybym po chwili dodał że autko jest sprowadzane do PL przez naszego kolegę zapewne nie jeden próbowałby usilnie wybrnąć z tej niekomfortowej sytuacji.

    Sądzę że wszystko zostało napisane i wyjaśnione,

    Proponuje by reszta tematu już dotyczyła TDI i oględzin jak poszło Deizy80

  4. #49
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    No ale przecież od początku było wiadome, że ten V6 to samochód od jednego z importerów (ergo godnych zaufania, można wierzyć mu na słowo powiedziane lub pisane), więc w czym rzecz? Przecież, te nasze chłopaki, którzy tworzą to forum poprzez swoje uczciwe podejście do tematu tworzą sobie markę.

    Masz dwa ogłoszenia takich samych samochodów. Jeden od swojego stąd, drugi od handlarza Kazimierza. Obaj mówią, że ich samochody są dobre. Komu wierzysz?

    Oczywiście można się zgodzić, że gdyby samochód pochodził z Gniezna lub z Płocka to zaczęłoby się szukanie dziury w całym ale w tym przypadku ten delikatny fakt, że samochód jest od kogoś swojego to całkowicie zmienia postać rzeczy.

  5. #50
    goralek
    Gość

    Exclamation

    Proszę zamknijcie ten temat, nic dobrego dla forum już nie wnosi a pranie brudów i rzucanie oskarżeń nic nie daje !!!

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •