Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 50

Temat: Audi A4 1.9 TDI 90 2000 - Gdańsk,Wrzeszcz

  1. #31
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lalbel Zobacz post
    chodzi o reagowanie, czyli znikoma część, a reszta niestety już złego słowa na auto sprowadzane przez członka forum powiedzieć nie może, użytkownicy którzy bardzo często i gęsto wypowiadają się na naszym B-W i w większościowi ciągną wątek do bólu tutaj nagle nastaje bariera nie do przebicia większość nie włącza się do dyskusji, inni zaś milkną,
    Chcesz wypowiedź starego usera, że się tak nieskromnie nazwę, obecnego również na poprzedniej edycji forum? Proszę bardzo

    Cytat Napisał Lalbel Zobacz post
    Również rozchodzi się o promowanie kolegi auta na Handel, kolega Tytan sądząc po opisie, auta na oczy nie widział i nie wie jaki jest jego stan techniczny i strona wypadkowa, a już auto jest polecane i to z jakiej racji bo kolega z forum sprowadza pewniaki ?
    To jest akurat wszystko proste jak budowa cepa, niemniej Twoje podejście do "problemu" wygląda dość zdumiewająco.

    Ktoś kto jest na forum od praktycznie od początku, dzieli się wiedzą, obsłużył pewnie nie jedną osobę z tego forum (żeby od razu uciąć spekulację - auto które niedawno kupiłem nie jest od unfallera tylko innego z naszych) zdroworozsądkowo pochodząc do sprawy lepiej rokuje niż anonimowe ogłoszenia. Nie twierdzę, że to konkretne tdi źle rokuje, mówię ogólnie. Nikt tu nigdzie nie napisał, że V6 jest idealne. To była sugestia, że można rozważyć, zadzwonić i zapytać. Świat się zawalił normalnie, kółko wzajemnej adoracji Sam nie raz wrzucałem auta naszych jako alternatywy, ba, nadal to będę robił jak uznam za słuszne - pomyśl, może ja też jestem umoczony?

    Tym razem chyba zabrakło zdroworozsądkowego podejścia do tematu
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  2. #32
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    Nick to nick, ja nie piszę w żeńskiej osobie i to powinno Ci wystarczyć. Jak już piszesz ile tematów to napisz dokładnie a nie z dwukrotną przebitką. Bo dla mnie 5 a 10 to jednak duża różnica.

    Nie mam zamiaru się kłócić nie w tym celu jestem tutaj na forum. Poza tym jestem już chyba na to za stary.
    Tyle z mojej strony, pozdrawiam

  3. #33
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    Unfallerowa A4ka stoi na zimowkach. Slabych ale zimowkach Klapa tylna i zderzak jest poliftowy. Widac ktos cos tylko z lampami pomodzil.

  4. #34
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lalbel Zobacz post
    Unfaller nie lepiej auto doprowadzić do ładu po sprowadzeniu do PL i wyhaczyć kilka tyś więcej ?
    Brak czasu i chęci. Nie chce mi się bawić ze starymi autami, a i tych nowszych nawet nie piorę. To kupiłem z braku laku za garść gruszek, co nie znaczy ze nie jest dobre. Nie mam pojecia dlaczego tylne lampy sa przedlift, podejrzewam po caloksztalcie "tuningu" ze jakies lexusy byly. Auto przywożę w środę i czeka na nie kolejka. Jak wsadzę w nie 1500 zł żeby dorównać do igieł z allegro to zarobię tyle samo. A więc po co.

  5. #35
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    Czyli tak czy siak, sprawa się rozwiązała, że ja po samochód bym i tak nie zdążył.

  6. #36
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    A i niespecjalnie polecam, temat raczej dla handlarzy

  7. #37
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    O nieeee.

    Nie dosc ze swoj importer to jeszcze swoich samochodow nie poleca.

    Do tego nie chce mu sie inwestowac 1500 i z 2 tygodni zeby zarobic 150 zlotych wiecej po 3 miesiacach ktore samochod bedzie stal. Tylko woli sprzedac wiecej/szybciej bez mrozenia kasy, i czekania co powoduje spadek wartosci a inflacja tez robi swoje.

    Ale kolko wzajemnej adoracji, prania pieniedzy, podkupowania okazji, internetowa mafia samochodowa.

    Chryste. Poddaje sie.

    Ps. zakladam sie o flaszke wódki, ze pomimo "kolejki" w polsce bylbym w stanie ten samochod kupic przed nimi wszystkimi. Tylko trzeba wiedziec jak.

  8. #38
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    Ja również - proszę o zamknięcie tematu bo to nie ma sensu. Czy ja gdzieś napisałem, że auto Pana Unfallera jest złe? Sam przeglądam jego ofertę ale kurde chłopaki te Audi po prostu nie wpadło mi w oko pod żadnym względem.

  9. #39
    Starszy użytkownik Avatar Lalbel
    Zarejestrowany
    kwi 2013
    Skąd
    Grodzisk Wielkopolski
    Postów
    377
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Dremp, gdyby było to inne auto wizualnie nie w pełni oryginalne (V6), pojazd zbierałby same negatywy, i temat zakończył by się na pierwszej stronie.

    Wszystko zależy kto jak rozumie pewne auto, dla mnie może to być od wuja, dziadka, czy sąsiada który wóź jest pod okiem rodziny i wiedzą co i jak.

    Jakoob zareagowałem tak jak widać, wszystko wszyło co wyjść miało.

    Unfaller: rozumiem że to twój zarobek i tego nie negowałem ani nie potępiam że sprzedajesz owe V6, co jedynie auto zostało wrzucone w nie odpowiednim momencie i dziale. albo i odpowiednim

  10. #40
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Dejzi mi nie chodzi o Ciebie, zupelnie, wydajesz forse masz prawo ja wydac jak sobie zyczysz.

    Chodzi mi o to biadolenie ze wspieramy pewnych ludzi. Bo wspieramy. Ale nie bezkrytycznie.

    Jasne ze by zbieral, bo prawdopodobnie bylby z jakiegos plocka i bylby zajechanym smietnikiem.

    Widzisz roznice miedzy braniem od osob zaufanych a od osob obcych? nie mowie nawet o samochodach ale o wszystkim, w zyciu, na codzien.

    Gdzies Ty sie chlopie uchowal? Na farmie bez sasiadow?

    Dziwi mnie to.

    Pewny samochod od pewnej osoby z deliaktnymi defectami, to niekonczace sie cebulowe marudzenie, odpicowany smiec z gniezna, ochy i achy cebulowej czesci spoleczenstwa.

    Dla mnie to kompletne s******ienie.

  11. #41
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    Odnosząc się, ja w żadnym poście nie napisałem, że auto z płocka jest lepsze niż auto Unfallera czy go faworyzujecie polecając jego auta. Ba, nawet byłem zainteresowany jego BMW 330D (dremp chyba nawet ty ją wklejałeś komuś w temacie) 2003r, touring, 280k przebiegu i lekko przetarta była. No ale nie zdążyłem.
    Patrząc na ogłoszenie typu Płock, cukierkowe opisy, zdjęcia jak z katalogu z automatu ogłoszenie wyłączam. Na mnie to nie działa, Audi Pana Unfallera mi nie podeszło. A cała afera teraz jest o to, że mam damski nick oraz tym, że Lalbel pisał iż polecacie Unfallera.
    Ja bym i tak po ten samochód nie pojechał, bo nie będę ganiał za autem wartym parę tyś zł taki kawał drogi. Zrobiła się tylko niepotrzebna wymiana zdań...

  12. #42
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Gorzej jak ktoś między godny zaufania (tj. nie ściemniający) sprzedawca a idealny samochód postawi znak równości Wtedy pretensje będą mieć 2 strony (unfaller i potencjalny zainteresowany) Więc o ile unfaller sam nie proponuje w temacie swojego auta nie ma sensu robić tego za niego i wywoływać zbędne dyskusje. Nikt o zdrowych zmysłach nie podejrzewa przecież, że ktoś klepał po poważnym wypadku B5 wartą 2 średnie krajowe Chociaż w te zdrowe zmysły powątpiewam jak słyszę teorie ludzi wmawiających mi, że jest korelacja między wymianą szyby w 2007, a wymianą silnika w 2010 (tak, zgadliście- wypadek )

  13. #43
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Tak jak mowie, nie mam pretensij do Ciebie, zadnych, wybor pozostaje Twoj, jaka decyzje podejmiesz to Ty wezmiesz konsekwencje tej decyzji na klate.

    *****ia mnie tylko nieziemsko plucie na "swoich" ludzi, nienawidze tego.

    To co, motoraporter ostatnio zaliczyl wtope, to nie polecajmy naszego Kris75 bo jak on zaliczy wtope przy ogledzinach auta to nawet sie go nie scignie, a no i tanio robi to nie wiadomo czy dobrze, lepiej skorzystac z kogos innego?

    Bo to ejst tego typu myslenie.

    Pomimo ze ja wiem jakie raporty robi Krzysiek i w ciemno wiem ze mozna samochod kupic po jego raporcie.

    No ale to kolesiostwo. Mafia. Uklady.

    *******enie.

  14. #44
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    i tak coś się dziwnie ostatnio dzieje w wątkach że przechodzimy do tematów nie związanych z omawianym z linku autem
    Wracając do tematu, Dejzi jak ci się podoba ta Audi z Gdańska, to jedź i oglądaj , sprawdzaj i podejmuj dobre decyzje
    Pozdrawiam

  15. #45
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    maj 2012
    Postów
    33
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    I ja dodam swoje "dwa grosze". Śledzę forum (może mało aktywnie), ale dzięki temu poznałem polecanych tu importerów. Pomagam szukać aut znajomym, rodzinie. Np. u Unfallera kupione przez znajomych były dwa auta - zawsze podawałem namiar i telefon - parę prostych pytań dotyczących auta - bez ściemniania tu ma ryskę tam brudny fotem itp. Kupujący zawsze "zastali" to co było mówione przez telefon.
    Co do zarzutów o polecanie aut - ja np. chętnie dowiem się ,co oferują polecane osoby przy poszukiwaniu danego modelu. Wiem jak kontaktować się z Tradeluxem, Unfallerem, Andrebarem i chętnie poznałbym ofertę innych (choć z racji miejsca zamieszkania najbliżej mi do Unfallera)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •