Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Bmw e 91 320d 2007, 163000 przebiegu

  1. #1
    Diesel_23
    Gość

    :) Bmw e 91 320d 2007, 163000 przebiegu

    Witam, zanim pojadę obejrzeć auto, chciałbym poznać opinię lepiej ogarniętych w temacie kolegów...

    http://moto.allegro.pl/bmw-320d-163k...463421605.html

    z góry dzięki za opinie

  2. #2
    money
    Gość

    Domyślnie

    Jak to mówi pewien forumowy pan CCC...
    Okazja jakich mało i to jeszcze z Płocka...

  3. #3
    Diesel_23
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał money Zobacz post
    ...
    Taa, wiem wiem, na allegro Plock to zagłebie aut używanych.. same okazje rozwiń ewentualnie mysl kolego, bo jestem nowy i nie czytalem wypowiedzi pana CCC.. (chyba, że chodzi o slogan cena czyni cuda

    ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REGULAMINEM!
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 22-02-11 o 13:09

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie chodzi o ten slogan Jak myślisz, czemu 4-letnie auto jest oddawane za jakieś 30% ceny nowego auta? Gdzie średnia utrata wartości to ok. 50% - czyli przyjmując cenę nowego na poziomie 130 tys zł (mocno pewnie zaniżyłem - ale nie o to chodzi) - realnie auto nie powinno kosztować mniej niż 60 tys zł... A kosztuje 47 tys Jak myślisz, czym to jest spowodowane? Może np. dzwonem? Albo "korektą" przebiegu? Albo czymś innym - np. ******wem po prostu?
    Załatw numer VIN, popatrzymy.

  5. #5
    Diesel_23
    Gość

    Domyślnie

    Ok, polece zobacze, opisze wrażenia, sprawdzimy vin, domyslam sie, że te 160000 tyś to bajka, auto moze mieć ze 260... co nie zmienia faktu, ze jeśli nie było porządnego dzwona, to te 260 tys mnie nie odstrasza

  6. #6
    money
    Gość

    Domyślnie

    Okazje się zdarzają,ale nie od handlarza a tym bardziej z Płocka. Za ładny bezwypadkowy egzemplarz z przebiegiem około 200tkm. cena jest niska. Realna wartość to około 55-60 tys.zł w zaleznosci od stanu i wyposazenia.

  7. #7
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Mam wrażenie, że drzwi kierowcy leżą nie najlepiej ale na 100% ze zdjęć nie widać więc tak przypuszczam. Drugie przypuszczenie to takie, że po obu stronach-bokach samochodu przednią połówkę widzę jaśniejszą, a tylną ciemniejszą... nie wyrokuję, ale zalecam dużą ostrożność.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Jakoob... Śmiechem nas zabiją.
    Na czarnym aucie Ty ciemniejszy-jaśniejszy lakier widzisz?
    Owszem, wydaje się być ciemniejszy -- ale przód i to tylko dlatego, że wilgotny jest.
    Przyjdzie tutaj ktoś mądry i będzie rzeźnia.
    Zobaczysz.

  9. #9
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Różnic w odcieniu ciężko szukać.. a co do korekty, to zawsze myślałem, że po to się ją robi, żeby podnieść wartość auta... a nie odwrotnie. Różnica ok.10000zł w cenie raczej nie wróży nic dobrego...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  10. #10
    grzkem
    Gość

    Domyślnie

    Kilka dni temu cena tej E90 była 49 900,00 zł
    http://allegro.pl/bmw-320d-163km-aut...430207590.html

    jeżeli chodzi o sprzedawcę to raczej nie zależy na rozgłosie więc ma 4 konta na allegro w tym 1 właśnie zostało zawieszone przez allegro
    http://motoallegro.pl/audi-a-3-klima...205824300.html
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1457951852
    http://motoallegro.pl/fiat-doblo-1-9...190607840.html

    + 4 konto z tą E90
    Ostatnio edytowane przez grzkem ; 22-02-11 o 14:58

  11. #11
    nitrocars
    Gość

    Domyślnie

    Diesel_23 poproś o VIN i zadzwoń do serwisu. Jeżeli nie ma tam niczego w bazie - co raczej jest chyba niemożliwe skoro samochód był serwisowany w ASO , to zawsze możesz podjechać do serwisu ponieważ BMW ma ( z tego co wiem) trzy niezależne rejestratory przebiegu i ASO w przypadku korekty na pewno przebieg "wyczyta".
    Cena jest trochę za niska więc jeżeli potwierdzisz przebieg , zbadaj dobrze stan (bezwypadkowość) i silnik.
    I pamiętaj czujność 300% bo to jednak jakby nie było Płock , natomiast niepoważnymi i śmiesznymi wypowiedziami typu:

    "Mam wrażenie, że drzwi kierowcy leżą nie najlepiej ale na 100% ze zdjęć nie widać więc tak przypuszczam. Drugie przypuszczenie to takie, że po obu stronach-bokach samochodu przednią połówkę widzę jaśniejszą, a tylną ciemniejszą..."

    się absolutnie nie sugeruj bo to nic więcej niż wróżenie dla zabicia nudy...
    Pozdrawiam i powodzenia.

  12. #12
    money
    Gość

    Domyślnie

    Ocenianie ze zdjeć jest śmieszne, tak samo jak smieszne jest to co napisałeś cyt:"BMW ma ( z tego co wiem) trzy niezależne rejestratory przebiegu i ASO w przypadku korekty na pewno przebieg "wyczyta".
    Myślisz,że ci co cofają njie wiedza,że BMW zapamietuje przebieg w kilku miejscach?? Jak licznik cofnoł fachowiec,a w serwisie nie bedzie śladu to o prawdziwym przebiegu wie tylko ten co zlecił cofanie i ten co cofnoł.

    Taka ciekawostka. PSA zapamiętuje przebieg w : BSI,w sterowniku pompy paliwa,na liczniku, w sterowniku skrzyni biegów automatycznej, w sterowniku ESP.
    Nawet jezeli cofnie fachowiec to do przebiegu jesteś w stanie dojść po tym ile razy kasowana była inspekcja olejowa. Wyswietla się ona w zalezności od silnika miedzy 20 a 30 tkm.

  13. #13
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    W Alfach i Fiatach również jest ilość odbytych inspekcji olejowych i nie da się ich cofnąć. To samo jest z DPFem.
    Niestety większość fachowców w ASO nie sprawdza tego lub o tym nawet nie wie...

    Co do BMW jeśli serwisowane to muszą być obowiązkowo wpisy w bazie elektronicznej.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  14. #14
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał money Zobacz post
    Nawet jezeli cofnie fachowiec to do przebiegu jesteś w stanie dojść po tym ile razy kasowana była inspekcja olejowa. Wyswietla się ona w zalezności od silnika miedzy 20 a 30 tkm.
    Takim sposobem możesz kogoś bezpodstawnie oskarżyć o ******wo... Inspekcję kasuje się co 15-30tys.km lub co ROK, a w tym czasie można równie dobrze zrobić 5-10tys.km...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  15. #15
    money
    Gość

    Domyślnie

    Inspekcje którą masz na wyświetlaczu kasujesz co 15-30tkm w zalezności jak producent przewidział wymiany oleju w danym modelu. Inspekcja ta dotyczy WYŁĄCZNIE przebiegu kilometrów,a nie czasu. Doczytaj,dopytaj,przyznasz rację

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •