Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Pruszków - samochody poleasingowe

  1. #1
    inhalt
    Gość

    Question Pruszków - samochody poleasingowe

    Jak pewnie większość osób z forum nie przepadam za kupowaniem samochodu z pierwszej strony alledrogo dla danego modelu. Powodów nie będę powtarzał. Ale jeśli trafi się gdzieś do kupienia serwisowany, bezwypadkowy samochód poleasingowy to czemu nie. Wiem, że ma wady (przebieg, ostra jazda itd.) ale ma też zalety (udokumentowana historia, terminowy serwis, utrzymywanie w stanie zdatości do jazdy cały czas i to zwykle w ASO, a nie u kowala).

    No i widzę taką firmę z Pruszkowa, która chyba nazywa się "Samochody poleasingowe z polskich salonów", bo żadnej innej nazwy tam nie widzę. Strona: http://regner.otomoto.pl/index.php?sect=about
    W ofercie są całkiem przyjemne samochody, ale ... jakieś małe przebiegi mają. Rozumiem, że pewna część aut poleasingowych ma mały przebieg, bo PH jeździł tylko po mieście, ale wszystkie na placu takie??? Inna sprawa, że samochód tylko "miejski" jest często w kiepskim stanie, ale to inna bajka.

    Czy ktoś ma może doświadczenie z tą firmą? Jaką rzetelność oni sobą reprezentują?

    Zasadniczo w ofercie podają VIN, pozwalają na sprawdzenie w ASO auta, twierdzą, że maja udokumentowany serwis (zawsze z tego samego ASO jeśli chodzi o Opla).

    Czy może ktoś podpowiedzieć czy warto w ogóle się tą firmą zajmować?

  2. #2
    TAXI WAWA
    Gość

    Domyślnie Pruszków - samochody poleasingowe

    Kupiłem u nich samochód Opel Astra 2 na taxi z przebiegiem 57tyś km zależało mi na jak najmniejszym przebiegu ponieważ bardzo dużo jeżdżę. Trochę nie wierzyłem w tak niski przebieg i znajomy podpowiedział mi żebym zadzwonił do firmy w której samochód był użytkowany. Miałem nazwę firmy na fakturze znalazłem tel. w internecie i zadzwoniłem o dziwo bez problemów udzielili mi informacji dotyczących samochodu.
    Przesłali mi na e-maila całą historię Opelka i przebieg okazał się prawdziwy!!!!!!!!!!!!
    To jest sposób na sprawdzenie sam. z polskiej firmy

    poz

  3. #3
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Może carpasja zechce coś podpowiedzieć, w końcu chłopaki z tego samego miasta więc pewnie zna (choć może być niezręcznie się wypowiadać jeśli kombinują )

  4. #4
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    carl23, ja w Pruszkowie tylko mieszkam. Działam raczej w Warszawie. Nie znam ani właściciela ani tego co oferuje. Ale jeśli ma auta poleasingowe to nic trudnego w sprawdzeniu historii.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    No to trop spalony podałem informacyjnie, czasami właśnie zna się, kojarzy ludzi i można coś powiedzieć, a czasami zna się i lepiej się nie wypowiadać jak to tradelux podsumował nt jednego z komisów....

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •