Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Volkswagen Passat SPORT 20V Radom (anglik)

  1. #1
    SuperRych
    Gość

    Domyślnie Volkswagen Passat SPORT 20V Radom (anglik)

    Witam

    Wrzucam tego Passata bo wszystko wskazuje na to, że to anglik (nakładki zegarów). Poza zegarami wszytko wygląda na przełożone. Silnik też typowy benzyniak angielski 2.0.
    http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C16603204.html
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 19-02-11 o 18:50

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Tak naprawdę to strasznie "płytki" opis ....więc ktoś może zaraz zarzucić tekstem , że....weż telef i zadzwoń - dopytaj ...

    Ja tam wiem , że szkoda impulsów ...ale gdyby napisał "przekładka" z anglika ...to kto by do niego zadzwonił ...
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  3. #3
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Najbardziej smutny jest fakt, że gdyby ktoś nie przyoszczędził na zegarach, to miałby dużo większe szanse go opchnąć...
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 19-02-11 o 19:14
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Nie załamuj mnie -Marcin- ....jaki "smutny" FAKT ?? ....w którą stronę kopiesz piłkę ? ....pewnie miałeś dobre intencje ale podane w skrócie myślowym są dwuznaczne

    PS;
    ..z racji tego, że Cię znam to wiem co miałeś na myśli .......ale inni "nowi" to już niekoniecznie muszą
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #5
    rinho
    Gość

    Domyślnie

    Swoją droga dziwne. Przełożyli tunel (IMHO ręczny jest po dobrej stronie), zainwestowali w klamki - te z zamkiem są od strony kierowcy, od strony pasażera nie ma zamka. I zapomnieli o zegarach??? A może inna przyczyna?
    Szybko ferujecie wyroki.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -rinho- zapamiętaj sobie .....- jeśli coś jest nie TAK z autem to ZAWSZE jest jakaś tego przyczyna !!
    ...a wyroki feruje Sąd ....my co najwyżej zwracamy uwagę na pewne NIEŚCISŁOŚCI z opisem lub owy opis poddajemy dyskusji...
    ...mniej lub bardziej autorytatywnej
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #7
    rinho
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrebar Zobacz post
    -rinho- zapamiętaj sobie .....- jeśli coś jest nie TAK z autem to ZAWSZE jest jakaś tego przyczyna !!
    Jasne, że tak. Tylko dlaczego zaraz ta najgorsza? Poza tym, co z autem jest NIE TAK? Na razie podaliście tylko możliwą przyczynę (przekładka).

    cyt. "... wszystko wskazuje, że to anglik (nakładki zegarów) - wszystko wygląda na przełożone" - jak więc jest, wszystko wskazuje, czy tylko nakładki, + ew. silnik.
    Tak więc, skąd kolega wie, że przełożone - był, widział ? Sądząc z posta, nie sądzę.
    Taa, wiem, czepiam się. Ale jestem zwolennikiem konkretów.
    Albo JEST anglik - wtedy ostrzegamy, albo piszemy że nakładki budzą podejrzenia i wstawiamy, do sami oceńcie, czy warto.
    Ale to moje, subiektywne zdanie.
    Przepraszam za OT.

  8. #8
    money
    Gość

    Domyślnie

    może zwyczajnie cos popsuło się w zegarach i ze zwykłej oszczędności kupił licznik z angola??

  9. #9
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Może tylko do przednich słupków to europejczyk? Nie dał w opisie bezwypadkowy - zapomniał?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  10. #10
    SuperRych
    Gość

    Domyślnie

    Opis jak koleś oglądał to auto - źródło passat forum http://www.forum.vw-passat.pl/showth...33#post1218833

    VIN wkleję jak kolega z forum go poda.

    Cytat Napisał Przemys(L)ak
    Wczoraj ogladalem ten samochod http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C16603204.html . I wyobrazcie sobie ze na pocztku mialem watpiliwosci czy to angol czy nie...Gosc sprawial wrazenie ze sie nie zna na niczym, i wogole auto super...tyle ze...sensorow nie ma,czujnikow parkowani tez nie ma.Jak sie go o to pytam on mowi ze nie wie a na ogloszeniu syn napisal.Potem mialem 20 minut na obejrzenie auta i decyzje bo on sie niby spieszyl do pracy.Zrezygnowlem i pojechlem do salony VW zeby sprawdzic VIN.I ten win co mi podal okzalo sie ze auto jestz niemiec.Ale nie celowo zamienil jedna cyfre z "0" na "8".I spradzilem jeden i drugi VIN i ten z "0" byl angielski.I szmaciarz pieprzony by mi angola wcinsal bo bylem przekonany ze jest z niemiec(faktycznie przekladak super zrobiona,wszystkie elementy przelozone i wygladajace jak u europejczyka to trzeba przyznac) a moja nażeczona zauwazyla ze w Vinie bylo "0".I tu uwazajcie od kogo bierzecie auta.Goscie specjlenie robia z siebie takich "dziadow", ze niby n niczym sie nie zna,z wygladau byscie w zyciu nie poweidzieli ze to ktos cwany,robial sibie głupkow ktorzynib sie nie znaja a faktycznie to sa zawodowi sprzedawcy.Aha i jeszcze w trakcie jak ogladalem niby ktos do niegojeszcze dzwonil ze zaraz chce ogladac auto i on potem mi mowi zebym sie spieszyl czy biore czy nie bo nastepny czeka a on sie spieszy do pracy, a potem sie okazalo ze nawet po 2 godiznach gosc nie byl ani w pracy a zadnch kupcow nie bylo.I jescze co do ceny jak robial handlarze.Jest 19300zl, on odrzu spocil na 18500 i tyle.Potem ani grosza CI nie zejdzie...specjalnie daj cene wyzsza ze potem CI niby spuszcza ale za to co chce wzisc to CI grosza nie opusci.Szmaciarze i tyle....
    PS.Co do auta to lakier jak z fabryki by wyjechal, srodek zadbany,prawie ideal...no i nie weim czemu ale mu pokazywal ze spalanie ok 18l to chyba za duzo jak na ten silnik???Kuszacy samochod tyle ze angol.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 20-02-11 o 18:53

  11. #11
    maciejek
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    to jest angielka, sam VIN sprawdziłem, sprzedający podał VIN ciut różniący się od oryginału i wyszło że to samochód na rynek niemiecki. W dodatku został zrobiony w wała kolega, jechał po niego z drugiego końca Polski. Numer VIN wvwzzz3bz1p297408

  12. #12
    rinho
    Gość

    Domyślnie

    No i konkretnie. Tak trzeba było od początku.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •