Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Inne Otwarty na propozycje/Peugeot/Seat/Opel i inne rocznik 2003 za 12000 zł na ON. trasa > 50%

  1. #1
    zawrat
    Gość

    Domyślnie Inne Otwarty na propozycje/Peugeot/Seat/Opel i inne rocznik 2003 za 12000 zł na ON. trasa > 50%

    Jakie auto kupić 10-15k
    Rodzaj
    Inne
    Preferowana marka
    Otwarty na propozycje/Peugeot/Seat/Opel i inne
    Budżet na zakup auta:
    12000
    Preferowany rok produkcji:
    2003
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    1.6 - 2.0
    Preferowany rodzaj paliwa:
    ON
    Planowany roczny przebieg:
    20000
    Segment/typ/wielkość auta:
    C
    Charakter użytkowania :
    trasa > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    4
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    import
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    W dobrym stanie, zdrowe blachy, sprawdzony przebieg, jednym słowem pewny.
    Jeśli chodzi o wyposażenie to przede wszystkich klimatyzacja i min. 4xairbag.
    Auto raczej na trasy, kilka razy w roku na wypady w góry (zwłaszcza Tatry).
    Myślałem może o 307 HDI 90KM, ale zastanawiam się też nad PB+LPG.
    Podsumowując jestem otwarty na propozycje, gdyż ważniejszy jest dla mnie sam stan techniczny używanego auta, a nie konkretna marka samochodu.
    Czekam na propozycje aut i konkretne oferty od Kolegów Forumowiczów.
    Pozdrawiam serdecznie.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Mam fajne 307SW zostawione w rozliczeniu w salonie Mercedesa z oryginalnym przebiegiem 130tys km. Silnik 2.0 benz dobrze znosi gaz
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    zawrat
    Gość

    Domyślnie

    tradelux patrzyłem na Twojej stronie ten samochód. Będę się zastawiał. A to nie jest 307 kombi, a nie SW? Mam jeszcze pytanie, czy kombi ma samopoziomujące zawieszenie z tyłu tak jak wersja SW?

  4. #4
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    W 307 nigdy nie bylo hydro zawieszenia!
    SW to nie zawsze oznacza panoramiczny dach - sw to wagon/kombi
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  5. #5
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Kto Ci powiedział,ze SW ma samopoziomujące zawieszenie??

  6. #6
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    A może w tym budżecie Grand Scenic z 2004 roku? Silnik 2.0 benzynowy (diesle w tym modelu raczej ciężko komuś polecać), skrzynia 6 biegów, 7 foteli, wersja nie najbogatsza ale ma automatyczną klimatyzację, radio z CD, wszystkie szyby sterowane elektrycznie, komplet poduszek.
    Propozycja może trochę z wyprzedzeniem bo czekam jeszcze na transport i dokumenty rejestracyjne, a to potrafi potrwać za to trafiła już do mnie książka serwisowa, wszystkie wpisy z ASO z czego ostatni w tym roku przy 150 tys. km

  7. #7
    zawrat
    Gość

    Domyślnie

    tradelux, Kris - gdzieś znalazłem taką informację w necie, ale widocznie mijała się z prawdą

    Bartek28 - Grand Scenic to raczej za duże auto dla mnie, ale dzięki bardzo za propozycję

  8. #8
    zawrat
    Gość

    Domyślnie

    Mam pytanie, a czy da radę znaleźć Fokę I jeszcze nie zardzewiałą z końca produkcji 2003-2004 w dieslu? Czy raczej jest to mało prawdopodobne? Bo jeszcze właśnie myślałem o tym aucie ...

  9. #9
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Wiesz cuda się zdarzają ale pytasz o 10 letni egzemplarz z dieslem, modelu który w czasach swojej świetności był wręcz standardowym wyposażeniem większości flot w Polsce To powoduje że te samochody, salon Polska, serwis ASO, po paru latach trafiały na rynek w stanie mocno wyeksploatowanym z adekwatną ceną, znaczy się to "Okazja" była , a biznes importowy chcąc się dostosować do tych cen ciągnął jeszcze większe "Okazje" więc jak te samochody pojeździły dalej przez kilka lat to chyba nie trzeba tłumaczyć w jakim stanie jest obecnie 99% oferowanych w PL egzemplarzy
    Wydaje mi się że lepszy pomysłem byłoby poszukanie benzyniaka bo jest spora szansa trafienia egzemplarza użytkowanego prywatnie i nie zamęczonego na śmierć Ja ostatnio miałem okazję widzieć w Szwecji takiego Focusa 5 drzwi, rocznik 03, przebieg uwaga ok. 50 tys. km oczywiście potwierdzony pełną książką oraz protokołami z przeglądów okresowych. Gdyby go umyć i odkurzyć to chyba nie różniłby się od egzemplarza nowego w salonie Samochód oddany przez pierwszego właściciela do dealera w rozliczeniu za nowy samochód tylko propozycja ceny, i tak obniżona na eksport, była pewnie jak za dwa zajechane na śmierć kombiaki rodem z polskich ogłoszeń Więc wszystko da się znaleźć pytanie tylko ile ktoś chce za to zapłacić

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •