Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: AUDI a3 p8 2.0 FSI rok 2003 opinie

  1. #1
    eloziomek
    Gość

    :) AUDI a3 p8 2.0 FSI rok 2003 opinie

    Ocena auta z ogłoszenia


    Marka:

    Audi

    VIN

    WAUZZZ8P64A055083

    Model:

    P8

    Silnik

    2.0 fsi

    Rocznik:

    2003

    Miejscowość:

    Warszawa

    Nazwa komisu:

    ----

    Link do ogłoszenia:

    http://otomoto.pl/audi-a3-2-0-fsi-C35077946.html

    Treść:

    To ponownie ja
    To jest to drugie audi o ktorym wspomnialem w poprzednim temacie. Co sadzicie o tym autku? Pozdrawiam.

  2. #2
    realistapn
    Gość

    Domyślnie

    co wszyscy mają z tą wersją "Oprócz tego wszystkiego auto bardzo bogato wyposażone" następny golas bez fisu nawet , ze zdjęc nie dużo widać a z środka nic , ale z tyłu coś był grzebane odcień zderzaka odbiega nadto od normy i spasowanie tylnej klapy ( która zresztą też chyba ma inny odcień ) woła o pomstę do nieba bo prosto to to nie jest , dzwonić i pytać

  3. #3
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    Auto bez wypadkowe wedlug wlasciciela. Ale wiadomo trzeba obejrzec.

  4. #4
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał realistapn Zobacz post
    co wszyscy mają z tą wersją "Oprócz tego wszystkiego auto bardzo bogato wyposażone" następny golas bez fisu nawet , ze zdjęc nie dużo widać a z środka nic , ale z tyłu coś był grzebane odcień zderzaka odbiega nadto od normy i spasowanie tylnej klapy ( która zresztą też chyba ma inny odcień ) woła o pomstę do nieba bo prosto to to nie jest , dzwonić i pytać
    A jak to jest z tym komputerem? Auto nie pokazuje sredniego spalania oraz dystansu jaki mozna przejechac na stanie paliwa. Pokazuje za to bledy, temperature powietrza oraz otwarte drzwi. Wyczytalem cos o pelnym fis i 1/2 fis. Na czym polegaja te roznice. Czy to audi ma 1/2 fis?

  5. #5
    MahaRadza
    Gość

    Domyślnie

    JA po tych zdjęciach nic Ci nie napiszę. Nie wiem czy elementy mają inny odcień,bo zdjęcia porobione tragicznie, część gdzieś w słońcu część w cieniu. I czy też z tyłu jest krzywo nie jestem stwierdzić po tych zdjęciach,wydaje się jakby tak było, ale nie chcę wprowadzać w błąd.
    Najlepiej zadzwoń do gościa i powiedz, żeby przesłał Ci jakieś normalne zdjęcia. Dodatkowo poproś o zdjęcia środka i spod maski. Zapytaj się kiedy sprowadził samochód? Z jakim przebiegiem? I kiedy jest ostatni wpis w książce i z jakim stanem licznika.
    Co do komputera,to na pewno nie ma pełnego fisa, także nie będzie Ci pokazywał średniego spalania oraz dystansu jaki można przejachać.
    Natomiast czy ma 1/2 fisa, całkiem możliwe, ale nie jestem pewien.

  6. #6
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał realistapn Zobacz post
    co wszyscy mają z tą wersją "Oprócz tego wszystkiego auto bardzo bogato wyposażone"
    No jak co mają, mówiąc wprost to jest nastoletnie Audi to "prestiżowe auto jest" bez Full wypas, Xenon, S-line itd.. się nie sprzedaje i stąd później takie delikatnie mówiąc ubarwienia w opisach.

    Cytat Napisał eloziomek Zobacz post
    Wyczytalem cos o pelnym fis i 1/2 fis. Na czym polegaja te roznice. Czy to audi ma 1/2 fis?
    FIS to komputer pokładowy z wyświetlaczem pomiędzy zegarami, a różnica między pełnym a 1/2 to ilość miejsca zajmowana przez ten wyświetlacz Ilość wyświetlanych informacji zależy od tego czy w manetce jest przełącznik od komputera a nie od wielkości wyświetlacza

  7. #7
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał MahaRadza Zobacz post
    Co do komputera,to na pewno nie ma pełnego fisa, także nie będzie Ci pokazywał średniego spalania oraz dystansu jaki można przejachać.
    Natomiast czy ma 1/2 fisa, całkiem możliwe, ale nie jestem pewien.

    no z tego co wiem to pokazuje otwarte drzwi, temperature zewnetrzna i bledy.


    z informacji wynikajacych z historiapojazdu.gov.pl:

    pierwsza rejestracja za granica 22.08.2003
    pierwszy wlasciciel w Polsce 29.01.2014
    pierwsza rejestracja w Polsce 30.01.2014
    badanie techniczne wazne do 04.09.2015 stan licznika przy przegladzie 150 961

  8. #8
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ja bym stawiał że w tym przypadku wogóle niema FIS-u
    Między zegarami ciemno , temperatura zewnętrzna to jest pokazywana ale na wyświetlaczu umieszczonym w obrotomierzu a informacja o otwartych drzwiach to jak znam życie zwykła czerwona lampka
    Poglądowo (zdjęcia mogą być z innego modelu Audi) na poniższych zdjęciach widać różnicę między FIS a 1/2 FIS
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  9. #9
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    A w przypadku gdy nie ma FIS istnieje mozliwosc podlaczenia auta do kompa na stacji diagnostycznej w celu sczytania bledow? Moze glupie pytanie ale musialem je zadac :P

  10. #10
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Niema głupich pytań a to czy samochód posiada FIS niema znaczenia w kwestii możliwości wykonania diagnostyki komputerem. W każdym przypadku można wykonać taką diagnostykę poprzez kabel podłączony do złącza OBDII w samochodzie, a akurat w przypadku samochodów z grupy VAG zakup takiego kabla to naprawdę niewielki wydatek

  11. #11
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    OK dzieki pytam bo mam zamiar umowic sie w serwisie na przeglad.

  12. #12
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Akurat od miejsca gdzie robiono te zdjęcia masz tak może 3-5 km do ASO Audi , a w okolicy znajdziesz też kilka serwisów VW
    Koszt takiego przeglądu przed-zakupowego pewnie tradycyjnie policzą w granicach 450 PLN

  13. #13
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    Myslisz ze w serwisie VW beda mieli mozliwosc sprawdzenia auta po VIN?

  14. #14
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Jeżeli jedziesz do ASO tylko po to żeby potwierdzić przebieg to najpierw może podjedź i zobacz do kiedy ten samochód wogóle był serwisowany w ASO, bo w opisie już jest mowa tylko o książce serwisowej, także w ASO mógł być serwisowany np. tylko do końca gwarancji i co Ci wtedy da wiedza że po 3 latach miał ileś tam km , no chyba że akurat wyjdzie że po trzech miał więcej niż obecnie
    Dopiero gdyby się okazało że w ASO był serwisowany do momentu eksportu to jest sens podjechać do ASO i zapytać czy wogóle takie dane potwierdzają z serwisów zagranicznych podczas przeglądu przed-zakupowego, bo często zasłaniają się że się nieda, niema bazy itd... gdyż znając rynek samochodowy niechcą się bawić w spory między sprzedającym i kupującym, szczególnie że mogą przyjąć formę awantury odstraszającej jedynie klientów serwisu

  15. #15
    MahaRadza
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał eloziomek Zobacz post
    no z tego co wiem to pokazuje otwarte drzwi, temperature zewnetrzna i bledy.


    z informacji wynikajacych z historiapojazdu.gov.pl:

    pierwsza rejestracja za granica 22.08.2003
    pierwszy wlasciciel w Polsce 29.01.2014
    pierwsza rejestracja w Polsce 30.01.2014
    badanie techniczne wazne do 04.09.2015 stan licznika przy przegladzie 150 961
    Nie pamiętam już jak to jest z pojazdami sprowadzonymi, ale chyba zaraz po zarejestrowaniu powinien się odbyć przegląd techniczny?

    Dowiedz się od właściciela kiedy był ostatni serwis (wpis w książce serwisowej) zagranicą.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •