Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: AUDI a3 P8 2.0 fsi 2004 rok- prośba o ocenę.

  1. #1
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie AUDI a3 P8 2.0 fsi 2004 rok- prośba o ocenę.

    Ocena auta z ogłoszenia


    Marka:

    Audi

    VIN

    WAUZZZ8P84A003714

    Model:

    P8

    Silnik

    2.0 fsi

    Rocznik:

    2004

    Miejscowość:

    Piaseczno

    Nazwa komisu:

    H&M

    Link do ogłoszenia:

    http://otomoto.pl/audi-a3-zadbany-model-C34748383.html

    Treść:

    Witam,
    Prosiłbym o sprawdzenie tego samochodu.

    Zastanawia mnie czy jest możliwe aby to auto fabrycznie miało zamontowany duży grill? Oraz co o nim sądzicie?

    Dziękuję za pomoc, pozdrawiam
    Marcin

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Jak auto jest z roku modelowego 2005 to moglo mieć duży grill seryjnie

  3. #3
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    No wlasnie tez tak slyszalem. Ale wlasciciel zapewnial mnie ze robili tez seryjnie takie miksy duzy grill stara kierownica. Nie wiem co o tym sadzic bo autko nie wyglada na bite na pierwszy rzut oka.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    W Etce sprawdź po VIN jaki grill jest do tego auta i po problemie

  5. #5
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    Czyli gdzie bo nie kumaty jestem

  6. #6
    MahaRadza
    Gość

    Domyślnie

    Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury!
    Właściciel to ma miks w głowie, seryjnie tak nie było. Duży grill w "Hatchback-u" był montowany od roku modelowego 2006, także nie do końca jest tak jak pisze Lukas.c
    Nie wiem czy oglądałeś auto na żywo, ale po tych zdjęciach ciężko stwierdzić czy był bity z przodu. Zdjęcia pod kątem, pokazane jakieś rogi, brak zdjęć centralnie z przodu, brak zdjęć pod maską.
    Rzuciło mi się w oczy, że auto ma włącznik świateł z funkcją "coming/leaving home - funcja doświetlania drogi do domu", a z tego co mi wiadomo to to występowało z xenonem, a ten egzemplarz go chyba nie ma (w opisie nie zaznaczone, a po tych zdjęciach nie stwierdzę). Całkiem możliwe, że zatem bity z przodu i już xenon nie założony.
    Nie widać na zdjęciach *****ów i dokładnie fotela kierowcy, ale raczej o takim przebiegu możesz zapomnieć.

  7. #7
    A4_Dominik_WAW
    Gość

    Domyślnie

    Zadzwoń do ASO

  8. #8
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Postów
    357
    Podziękowano Thanks Given 
    22
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Funkcja doświetlania drogi do domu nie musi być połączona z xenonem...

  9. #9
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    Auto widziałem na żywo. Nie wyglądał jak na moje oko na to aby był bity. Może ta funkcja doświetlania drogi do domu jest połączona z ksenonami w zależności od wersji wyposażenia? Wersja tego Audi to "ambition". W ASO powiedzieli że ten model nie miał seryjnie dużego grilla. Więc nie wiadomo gdzie szukać prawdy :/

  10. #10
    MahaRadza
    Gość

    Domyślnie

    Ja po tych zdjęciach nie jestem w stanie stwierdzić, czy tam coś działo się z przodu. W jaki sposób stwierdziłeś, że nie był bity - jedynie na oko? Jakim elementom z przodu się przyjrzałeś?
    Odnośnie funkcji doświetlania drogi do domu - zgadza się występowała bez ksenonu. Była dostępna w wersji Ambiente -> Czujnik zmierzchu/deszczu wraz z lusterkiem wewnętrznym z funkcją przeciwoślepieniową oraz funkcją coming home. Jednak można było ją dokupić innych wersji wyposażenia.
    Zastanawiam mnie jeszcze drążek zmiany biegów, jest skórzany?
    Natomiast co do grilla, prawda jest następująca - tak jak napisałem wyżej.

  11. #11
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    Zwracałem uwagę na pasowanie blach po obu stronach, mocowania błotników i lamp, rocznik szyb. osłonę maski tą od spodu tekstylną uszczelki itp. Czyli w wersji Ambition nie było doświetlania drogi do domu?
    Udało mi się rozkodować vin i jakieś podstawowe informacje są.
    Tutaj link:

    http://www.autodna.pl/vin/WAUZZZ8P84...ink-do-raportu

  12. #12
    MahaRadza
    Gość

    Domyślnie

    Z tego raportu co podałeś wynika, że rok produkcji jest 2003, a nie 2004 jak podaje sprzedawca.
    Wynika również z tego, że auto z Włoch.
    Żeby był ten grill musiał zostać wymieniony zderzak,grill, maska.
    Takie pytanie i jaki rocznik jest szyb?
    No o w ogóle był serwisowany w ASO? Ma książkę serwisową? Do jakiego przebiegu?
    Zgadza się w Ambition nie było doświetlania drogi do domu, ale można było ją dokupić, tak jak napisałem wcześniej.

  13. #13
    eloziomek
    Gość

    Domyślnie

    podaje widocznie rok modelowy 2004. Po czym wnioskujesz ze samochód jest z Włoch? Szyby z rocznika 2004.
    Po tych zdjęciach na pewno jest wiadome ze doswietlanie jest?
    Ksiazka jest i wszystkie papiery. Chociaz ich nie przegladalem, autko ogladalem na gieldzie i wtedy jeszcze nie bylem nim tak mocno zainteresowany. Jestem umowiony na sobote na przeglad samochodu w serwisie, chociaz po tych wszystkich nie wiadomych to nie wiem czy warto w ogole jechac? :/

  14. #14
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Producent
    Audi
    Model
    A3
    Pojemność silnika [cm3]
    2000
    Kraj producenta
    Niemcy
    Rok modelowy
    2004
    Liczba kontrolna VIN
    Poprawne
    Układ kierowniczy
    Lewostronny
    Data produkcji
    11/04/2003

    Kod modelu
    8P1B7C
    Kod silnika
    AXW
    Kod koloru lakieru
    1R / Z7L
    Kod skrzyni biegów
    GLB
    Silnik
    2.0 "J..", "ZA.": FSI
    Moc silnika
    110kW (150HP)
    Kolor lakieru
    LAVAGRAU

    1E1 Pochłaniacz z węglem aktywnym \ AKB 5SL Lewe lusterko zewnętrzne: asferyczne \ ASL
    3B4 Podstawka na fotelik w systemie ISOFIX \ ZKV QQ0 Bez dodatkowych świateł (oświetlenie wnętrza) \ LCP
    6U0 Bez dodatkowych uszczelek zewnętrznych \ ZTD 1PA Śruby koła standardowego \ ABR
    2WA Bez opon dodatkowych \ ZBR 6SS Wykładzina części bagażowej \ KBB
    4UF Poduszka powietrzna dla kierowcy i pasażera na przednim fotelu z możliwością wyłączenia poduszki dla pasażera \ AIB 7P1 Podparcie lędźwiowe w przednich fotelach regulowane ze wspomaganiem \ LOR
    7AA Immobilizer elektroniczny \ EDW 6NJ Standardowa podsufitka profilowana \ HIM
    1C1 Płyn niezamarzający przy max. -25 stopniach Celsjusza (tolerancja do -30 stopni) \ FRO 9Q2 Wyświetlacz wielofunkcyjny/komputer samochodowy z modułem Check Control \ MFA
    9M0 Bez ogrzewania pomocniczego/parkingowego \ ZUH 7Q0 Bez urządzenia nawigującego \ NAV
    3H9 Składane obydwa przednie siedzenia ławkowego z opcją łatwego wejścia \ LER 9Y1 Pomiar temperatury na zewnątrz \ ATE
    T58 4-cylindrowy silnik benzynowy 2.0L, jedn. 06F.B (aluminium) \ GMO 0VG Zestaw informacyjny po włosku \ BTA
    J1D Akumulator 380 A (72 Ah) \ BAT 5K3 Szczeliwo płynne \ LAC
    5C0 Bez specjalnych wymiarów \ KSA 7X0 Bez czujników parkowania PDC \ EPH
    K8G Hatchback \ KAR 3CA Bez przegrody \ TRW
    1ZE Hamulce tarczowe, przednie (Geomet D) \ BAV 7PE Grupa platform, klasa 5 \ PGK
    1KQ Hamulce tarczowe, tylne \ BAH 4P0 Moduł tylnego panelu podłogowego, typ 1 \ PBH
    1AT Elektroniczny system aktywnej kontroli stabilizacji jazdy ESP \ BRS FQ0 Standardowe koła \ QGM
    4L6 Lusterko wsteczne wewnętrzne typu breakaway, automatycznie ściemniane \ IRS 8UD Radio "concert" \ RAO
    2JB Zderzaki standardowe \ STF 8TC Tylne światło przeciwmgłowe do jazdy prawostronnej \ NEL
    5D1 Częstotliwość nośna 433.92MHz - 434.42MHz \ TRF 3Q6 Trzy zagłówki tylne \ KOH
    4W0 Bez schowka na kasety i płyty CD \ KBO 3NU Tylne siedzenie ławkowe niepodzielone, oparcie częściowo składane, podłokietnik pośrodku \ HIS
    7A0 Bez zmieniarki/odtwarzacza CD \ CDW 5J0 Bez tylnego spojlera \ HES
    2D1 Kompletny panel podwozia zwiększający współczynnik Cd \ CWV 0BE Stabilizator tylny \ STH
    7QA Bez CD/DVD do nawigacji \ CDR 6V1 Tylny panel wykończenia (ECE) \ HEB
    6E0 Bez podłokietnika z przodu, pośrodku \ MAS 8M1 Wycieraczka i spryskiwacz tylnej szyby z przerywaną pracą \ HEW
    3C7 3-punktowy pas pośrodku tylnej kanapy \ SHM 1W0 Bez lodówki i chłodzonego schowka podręcznego \ KBX
    3G2 Podstawka na fotelik dla dziecka z przodu po prawej stronie (ISOFIX) \ KSI VC0 Bez zdalnego otwierania drzwi garażu \ GRT
    QA0 Bez siedzenia dla dzieci \ KIS 5RU Prawe lusterko zewnętrzne: wypukłe (duże pole widzenia) \ ASR
    B0A Zestaw części składowych bez wymogów dot. designu charakterystycznych dla danego kraju \ BLB 3Y6 Osłona przeciwsłoneczna na tylnej szybie \ SSR
    6FA Komponenty bez efektu powierzchni specjalnej \ BBO 3FA Bez okna dachowego (dach standardowy) \ DEI
    S0C Partia wstępna \ SNR 2UA Design standardowy \ SWP
    8T0 Bez systemu kontroli prędkości jazdy CCS \ GRA 0LK Specjalne płytki/naklejki/certyfikaty bezpieczeństwa dla Włoch \ SIZ
    4M6 Uchwyt na kubek \ BEH 3K1 System zagłówków bezpieczeństwa \ SKS
    FC0 Bez instalacji spersonalizowanej \ IND 3L3 Ręczna regulacja wysokości przednich foteli \ SIE
    4K4 Zamek centralny kontrolowany radiowo \ TKV 9P0 Bez przypomnienia o zapięciu pasów \ SGK
    0A1 2-drzwiowy \ TUE N7U Pokrowce foteli z tkaniny Alcantara/skóry pearl napa \ SIB
    1X0 Napęd na przednie koła \ ATA 4A0 Bez ogrzewania foteli \ SIH
    QS0 Bez elektronicznego systemu chłodzenia \ KFK A00 Bez odbioru własnego \ SAH
    0GG Norma emisji zgodna z EU4 \ AGM QG1 Przedłużenie okresu międzyobsługowego \ WIV
    8Z5 Kraje niegorące \ MKU G32 Amortyzacja przednia \ DFV
    D2T 4-cylindrowy silnik benzynowy 2.0L/110kW 16V z FSI, silnik bazowy T58/T17 \ MOT UA1 Amortyzacja tylna \ DFH
    A9D Wyposażenie "Ambition" \ AUS 4X3 Boczna poduszka powietrzna z przodu z kurtyną powietrzną \ SAB
    0P1 Tylna boczna rura wydechowa \ AER 3X2 Funkcja "load-through" \ DLS
    6XE Lusterka zewnętrzne: elektrycznie składane, regulowane i ogrzewane \ ASE 9JD Pakiet dla palących, popielniczka z przodu \ RAU
    2B1 Dodatkowe tłumienie hałasu z zewnątrz \ GRD 7B0 Bez gniazda \ STD
    1T3 Apteczka pierwszej pomocy i trójkąt ostrzegawczy \ VBK 1G9 Tymczasowe koło zapasowe (opona radialna, 5 otworów) \ RER
    0TD Przednie i tylne wykładziny podłogowe \ ZFM 9VD Głośnik (aktywny) \ LSE
    8WB Przednie światła przeciwmgłowe \ NES E0A Bez edycji specjalnej \ AAU
    6W5 Podkładka pod tablicę rejestracyjną z przodu \ KZV 2KS Oznaczenia/plakietki po angielsku i włosku \ SAU
    3TG Sportowy fotel komfortowy, przedni lewy \ SFL 1N3 Układ Servotronic \ LEN
    3SG Sportowy fotel komfortowy, przedni prawy \ SFR L0L Kierownica z lewej strony \ LEA
    0AR Stabilizator przedni \ STV 2PV Kierownica sportowa z wykończeniem w skórze \ LRA
    1SA Bez dodatkowej przedniej osłony podwozia \ TWU 9W0 Bez przygotowania/instalacji telefonu samochodowego \ VTV
    1Z6 Zwiększone wstępne standardowe napełnienie baku \ KRM 7K0 Bez kontrolki ciśnienia w oponach \ RDK
    1A2 Układ paliwowy dla silnika SI z wtryskiem bezpośrednim (FSI) \ KRS V0A Opony bez opisanej marki \ REL
    2LD Zbiornik paliwa z rozróżnieniem specjalnego przygotowania materiału (fluorowanie/współwytłaczanie) \ KRB H6G Opony 225/45 ZR17 91Y \ REI
    7F9 Plastikowa/skórzana gałka/uchwyt zmiany biegów \ SAG 1S1 Zestaw naprawczy z lewarkiem \ BOW
    C01 Zmiana zezwolenia na eksploatację \ COC 1D0 Bez haka holowniczego \ AHV
    8GU Alternator 140A \ GEN NT0 Warstwa ochronna na czas transportu (typ 1) \ TSP
    6PC Skórzany uchwyt dźwigni hamulca ręcznego \ HBV G0K 6-biegowa, manualna skrzynia biegów \ GSP
    FA0 Kontrola produkcji standardowej \ SVO 0G4 Skrzynia biegów ręczna \ GES
    8BB Światło przednie halogenowe do jazdy prawostronnej \ HSW QE1 Korytka bagażowe, pakiet 1 \ ALG
    8K7 Automatyczna aktywacja świateł przednich \ FLS QV0 Bez odbiornika telewizji/radia cyfrowego \ TVE
    8X0 Bez systemu spryskiwacza reflektorów \ SWR B14 Homologacja na Włochy (San Marino, Watykan) \ TPL
    8Q1 Regulacja zakresu świateł przednich \ LWR 2Z1 Oznaczenie modelu z tyłu i płytki „Quattro” \ TYZ
    3J7 Zagłówki przednie przegubowe z regulacją wysokości \ KOV 0HC 8P0 \ AED
    7E0 Bez akumulatora ciepła/ogrzewania pomocniczego \ WSA F0A Samochód niespecjalizowany, wyposażenie standardowe \ FZS
    9T1 Ogrzewane dysze przedniej wycieraczki \ BWD AZ0 Samochód do standardowego zakresu produkcji \ FAF
    9AK Klimatronik z kontrolą ciśnienia spiętrzania, bez CFC \ HKA FM0 Podstawowy wariant wyposażenia \ MDS
    5NF Podpora gazowa Interstop pokrywy silnika \ FHE 8W1 Kontrolka poziomu płynu do spryskiwaczy \ WWA
    1EX Specjalna płytka identyfikacyjna Wspólnoty Europejskiej dla samochodu pasażerskiego M1 \ TYP L49 Charakterystyka zawieszenia 49, tylko kontrola instalacji, bez prognozy wymagań \ GKV
    2G7 Szyjka wlewu, model 1, z wkładką \ EBB 0YE Klasa masy pojazdu 5, tylko kontrola instalacji, bez prognozy wymagań \ GKH
    5MA Wkładki dekoracyjne \ EIH CR4 Koła ze stopów lekkich odlewane 7.5J x 17 \ RAD
    0EJ Instalacja dla skrzyni biegów MQ 250 -- komponenty pojazdu -- \ EDF 4R4 Okna otwierane elektrycznie komfortowe i z wyłącznikiem awaryjnym \ FEH
    U1A Zestaw wskaźników z zegarkiem, tachometrem, licznikiem dziennego przebiegu i prędkościomierzem w km/h \ INS 4GH Szyba przednia ze szkła z izolacją termiczną, z osłoną przeciwsłoneczną \ WSS
    0W1 Plakietka central electric, kraje niemieckojęzyczne \ AKZ 8N4 Wycieraczka przedniej szyby z przerywaną pracą i potencjometrem (cztery szybkości) \ SWS

  15. #15
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Postów
    357
    Podziękowano Thanks Given 
    22
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    no rok i miesiąc produkcji wskazuje na to, ze jest to praktycznie pierwszy wypust. grilla pełnego nie moglo być.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •