Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Polskie drogi,ruch uliczny..... a Euro 2012

  1. #1
    grzywka
    Gość

    Domyślnie Polskie drogi,ruch uliczny..... a Euro 2012

    Jestem ciekaw jak bedzie wyglądała sytuacja na polskich drogach jak "zjada"sie do nas fani na Euro.Jak to bedzie funkcjonować co do braku autostrad,mega wielkich dziur na drogach,brak obwodnic itp.Jest to portal motoryzacyjny wiec juz nawet nie wspominam o PKP.....aczkolwiek dodac musze ze jak zobaczyłem ceny biletów, to deczko mi sie przykro zrobiło,najtanszy bilet 30 ojro, niektore po 500 ojro.Kogo stac na taki bilet?No ten za 30e jestem jeszcze w stanie z 1,2 mecze ogarnąc ale w tej cenie to pewnie miejsce w 111 rzędzie,przy Toi Toi`ach,zaraz obok stoisk z szalikami
    Rozmawiałem ostatnio z kolega z ukrainy i potwierdził fakt ze sa w jeszcze wiekszej doopie niz Polandesku.Wiec chyba nie ma sie czym martwic ?

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Z sytuacji w PL to najzdrowiej się po prostu śmiać, ja już się upajam tą katastrofą
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Mi jest trochę przykro i WSTYD ....dlatego spadam na czas Euro tam gdzie przejadę z punktu A do punktu B w miarę normalnym czasie i bez pomocy Hummera. .....i tak z grupy nie wyjdziemy nawet przy wydatnej pomocy sędziów
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #4
    jumson
    Gość

    Domyślnie

    A mi się po prostu wydaję, że przesadzacie. Bilety 120 zł ? Przecież średnia płaca to 3300zł. Nawet z tych 2k można sobie spokojnie odłożyć. Co do Ukrainy i w ogólne wschodu to jest ma przysłowiowy dziki zachód. Nie mamy co lamentować, bo tak naprawdę złego to my nie doświadczyliśmy. A narzekamy jakby nas wszystkie kataklizmy świata naszły.

  5. #5
    maciej1212
    Gość

    Domyślnie

    Ciekawie jak zapełnimy te piękne stadiony po Euro 2012.Na pewno nie tą naszą ligową miernotą.

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Co do dróg... hmm... ostatnio w sobotę jechałem przez Włocławek w kierunku Łodzi naszą krajową jedynką Masakra... ograniczenie normalne jest 90km/h a tu strach jechać 10km/h.. Tak do 10km/h się zwalniało by zawieszenia nie zostawić Dziury głębokości 4-5cm zajmujące całą szerokość jezdni, wielkość dziur nawet dochodzi do kilku metrów. Ominięcie dziur praktycznie niemożliwe bo jak ominiesz jedną, zjedziesz na margines to i tak w którąś wjedziesz... Szkoda że nie miałem fotopstryka to porobiłbym foty A najlepszy znak "UWAGA! Ubytki w asfalcie" czy jakoś tak... Ale ja bym tam wstawił znak typu "UWAGA! Śladowe ilości asfaltu" Toć to u mnie na Kaszubach lepiej gminna droga wygląda niż krajowa jedynka w niektórych miejscach bądź odcinek krajowej 22 Chojnice - Czersk

  7. #7
    krzysiek
    Gość

    Domyślnie

    A2 będzie od granicy do Warszawy.
    A1 z Gdańska do Łodzi.
    A4 od granicy do granicy.
    Stadiony będą gotowe już w tym roku.

    Wystarczy. To jest tylko kilka meczów w każdym z miast. Media jak zwykle wszystko demonizują i szukają sensacji.

    Ceny biletów będą 2 razy niższe w porównaniu do poprzednich mistrzostw. Sam zamierzam się wybrać na jakiś mecz u mnie w mieście jeśli poszczęści mi się w losowaniu.

  8. #8
    teg
    Gość

    Domyślnie

    Ja na nasze nowe drogi nie narzekam. Patrzcie na to trzeźwym okiem. W kilka lat dokonał się postęp - naprawdę widoczny. Wkurzają mnie pojedyncze "przypały", jak np. DK1 w okolicach Torunia gdzie w wakacje stałem 50 minut bo remont i 3x ruch wahadłowy, a w grudniu jechałem 20-30km/h bo szybciej się nie dało - z nowej drogi zostało gruzowisko.

    Bardziej się boję o inną naszą specjalność - zapłaćcie za bilety i spie******ie. Tzn. brak miejsc parkingowych i organizacji ruchu przy imprezach masowych. Nigdy już nie pojadę na duży koncert w Polsce.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •