Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Kombi BMW E36 / E46, Saab 9-5, Volvo V40, Subaru Legacy rocznik 2000 za 15000 zł na ON. trasa > 50%

  1. #1
    pekaka
    Gość

    Domyślnie Kombi BMW E36 / E46, Saab 9-5, Volvo V40, Subaru Legacy rocznik 2000 za 15000 zł na ON. trasa > 50%

    Jakie auto kupić 10-15k
    Rodzaj
    Kombi
    Preferowana marka
    BMW E36 / E46, Saab 9-5, Volvo V40, Subaru Legacy
    Budżet na zakup auta:
    15000
    Preferowany rok produkcji:
    2000
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    2000
    Preferowany rodzaj paliwa:
    ON
    Planowany roczny przebieg:
    30000
    Segment/typ/wielkość auta:
    Umiarkowanie przestronne kombii
    Charakter użytkowania :
    trasa > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    -
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Cóż, budżet jest jaki jest, tym bardziej że jego elastyczność jest znikoma ze względu na przyszłoroczny ślub. Nie oszukuję się, że znajdzie się "wypasione" E46. Problemem jest też to, że pojazd powinien podobać się narzeczonej No i dochodzi do tego fakt, że moja praca wymaga podróżowania po naszym pięknym kraju, zatem jakaś dynamika by się przydała. Choć i oszczędność oraz koszty eksploatacji są ważne. Rok produkcji i przebieg nie mają tu większego znaczenia. To samo tyczy się typu paliwa. Nauczyłem się dawno (m.in. dzięki forum), że liczy się stan auta, a nie to ile już mu się udało przejechać. Tak samo samochody, to są propozycje. Na pewno chciałbym usłyszeć Waszą opinię, szczególnie o Saabie. No cóż, to chyba tyle. W razie co, będę uzupełniał

  2. #2
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Unfaller ma ladna e46 w kombiaczu

    http://eurocar-pawlowski.otomoto.pl/...C34807183.html

  3. #3
    pekaka
    Gość

    Domyślnie

    @dremp: Widziałem już wcześniej. Niestety pojemność 3.0 nie dla mnie na ten moment. Ale dzięki za cynk Pomyślałem jeszcze o Peugeot 407, ale chyba cenowo będzie ponad budżet. Poza tym nie mam zbyt wielkiej wiedzy nt. jakości tych aut.

  4. #4
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Czemu pojemnosc nie dla Ciebie?

    Te 3 litrowki naprawde kulturalnie pala.

    I sa cholernie zawodne.

  5. #5
    pekaka
    Gość

    Domyślnie

    Wiem, że są kulturalne Problemem są po prostu koszty rejestracji pojazdu powyżej pojemności 2000... Innymi słowy, cytując klasyka "kasa misiu, kasa"...

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Dremp chyba "NIEZAWODNE" chciałeś napisać Braciak ujeżdżał (dosłownie) Puga 406 kombi z LPG. Sprzedał z przebiegiem grubo ponad 300 tysi na blacie i był mega zadowolony. Poza chyba nagminnie padającą cewką nic nie robił

  7. #7
    pekaka
    Gość

    Domyślnie

    Cześć, a co myślicie o Alfie 156 i Renault Lagunie II? Ewentualnie Mondeo MK3? O Alfie i Renault wiadomo jakie krążą opinie. Natomiast Mondka, ale MK2, kupił niedawno znajomy i z warsztatu nie wychodzi. Aczkolwiek w tym przypadku pod uwagę trzeba brać brak rozsądku przy zakupie

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Zrób sobie weekend w Zakopanem, bo to zapowiada się ciekawie:
    http://www.forum.subaru.pl/index.php...3ra-klima-itd/
    i jeszcze kilka tys. zostanie Ci na doprowadzenie do ideału

  9. #9
    springieer
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał czapaja Zobacz post
    Dremp chyba "NIEZAWODNE" chciałeś napisać Braciak ujeżdżał (dosłownie) Puga 406 kombi z LPG. Sprzedał z przebiegiem grubo ponad 300 tysi na blacie i był mega zadowolony. Poza chyba nagminnie padającą cewką nic nie robił
    I ja mogę to potwierdzić na własnym przykładzie jeżeli chodzi o 406 przejeździłem nią prawie 8 lat i od początku na zwykłym najprostszym gazie i to było auto nie do zajechania, jedyny mankament to na tym zwykłym gazie potrafił strzelić i 3 razy rozerwało kolektor ponieważ był plastikowy. Sam będę niedługo szukał auta w tym przedziale cenowym i 406 ostatnie roczniki będą w moim zainteresowaniu i szczerze polecam, a nie łatwo znaleźć te auta są dobre i nikt nie chce się ich pozbyć tak łatwo

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •