Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Sedan / Liftback Nie ma rocznik 2000 za 15000 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #1
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie Sedan / Liftback Nie ma rocznik 2000 za 15000 zł na Pb. miasto > 50%

    Jakie auto kupić 10-15k
    Rodzaj
    Sedan / Liftback
    Preferowana marka
    Nie ma
    Budżet na zakup auta:
    15000
    Preferowany rok produkcji:
    2000
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    130
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    15000
    Segment/typ/wielkość auta:
    -
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    3
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Hej, szukam nowego autka (wczoraj sprzedałem swoją Viki b). Do wydania mam ok. 15tyś zł wiadomo coś zawsze mogę dołożyć. Auta głównie używamy do jeżdżenia na zakupy,podjechać tu i tam (maks 40km) i raz w miesiącu na trasę 500km w obie strony.
    Moc ok. 130-180km
    Diesel czy benzyna/gaz to mi obojętnie, tylko żeby nie był to silnik problematyczny.
    Co do typu auta mi to obojętnie czy to sedan,kombi itp. auto do używania przez 3 osoby i nie raz jakiś wypad na rymy i tym podobne.

    Jak na razie w oko wpadły mi: Vectra C(tutaj tylko benzynę), BMW e46, Golf 4
    Jak myślicie mam dobre wybory, da się w tej cenie coś sensownego kupic? Może macie jakieś propozycje?

    Pozdrawiam Jarek.

  2. #2
    bartasvsv1
    Gość

    Domyślnie

    Jak mogę polecić to polecam Hondę Accord 2000-2002 rok czyli najlepiej VI generacja z silnikiem 1,8 . Bardzo fajny silnik 136 koni na lekką budę fajnie się sprawuję. Ja osobiście mam taką i nie mam żadnych problemów. Założona instalacja Stag z wtryskami Hana. Spalanie 9-10 na trasie w mieście około 12 . Przy cenie gazu to śmiesznie tanie jeżdżenie . Poza wymianami oleju , klocków , filtrów itp nie ma żadnych problemów. Zobacz czy się tobie podoba styl silników Vtec oraz kształty. Jak tak to szukaj najlepiej z Polskiego salonu.

    W marcu będzie moja na sprzedaż jak coś

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Wg mnie 1,8 do tej generacji Accorda to jest takie absolutne minimum - dupy delikatnie mówiąc nie urywa. W dodatku trzeba się trochę przyzwyczaić do charakterystyki tego silnika - na pewno nie każdemu spasuje. Na gazie trzeba o nią dbać - filtry, olej i przede wszystkim regulacja luzów zaworowych co 15 tys. km. Poza tym faktycznie auto solidne, bezawaryjne, wygodne i oferujące dużo przestrzeni.
    Golfa 4 kupisz w tej cenie na pewno, Vectra C 1,8 może też sie znajdzie. E46 osiągalne, choć czekają Cię długie poszukiwania

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •