Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Seat ibiza 1,4 tdi 2007 klimatronic pełen serwis

  1. #1
    Wolf
    Gość

    Domyślnie Seat ibiza 1,4 tdi 2007 klimatronic pełen serwis

    http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-1-...442566642.html
    Cytat z ogłoszenia:
    WITAM. MAM DO SPRZEDANIA: SEAT IBIZA Z 2007 ROKU ( PO LIFTINGU ), Z SILNIKIEM 1,4 TDI ( DIESEL ) 80 KONI I KOLORZE GRAFITOWY METALIK. PRZEBIEG AUTA TO 67480 KILOMETRÓW POTWIERDZONY KSIĄŻKĄ SERWISOWĄ ( PEŁEN SERWIS W SEACIE), PRZEGLĄDEM BELGIJSKIM I CERTYFIKATEM "CAR PASS". POSIADAM PEŁNĄ DOKUMENTACJĘ , CERTYFIKAT FABRYCZNY, ORAZ DWA KLUCZYKI.
    Czyżby się coś zmieniało w tym kraju?
    Informacje o Car-pass pojawiają się też w innych ogłoszeniach tego sprzedawcy,wyczytałem gdzieś, że podobno Car-pass jest raczej nie do podrobienia.

  2. #2
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    <„Car-pass” natomiast jest bazą danych, która poświadcza realny przebieg samochodu pod warunkiem, że jest on zarejestrowany w Belgii. Możemy domagać się tego dokumentu przy zakupie używanego auta.>

    no wydaje sie byc prawdopodobniejsze

  3. #3
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wolf Zobacz post
    Czyżby się coś zmieniało w tym kraju?
    Interesują cię zmiany w kraju ? czy to konkretne auto ?
    Bo jeśli tylko carpass to nie ten dział

  4. #4
    Michael Cheritto
    Gość

    Domyślnie

    auto 3 drzwi za 25 tys matko za polowe bym jej nie chcial niczym nie powala - zderzak tylny w innym odcieniu i przebieg co to takiego - ogladalem takiego w niemczech 2006 5 drzwi czarny sliczne alu za 7 tys euro z miernikem ogladalem dodam i byl 1,9 tdi na full

  5. #5
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Zderzak plastikowy może być w innym odcieniu, natomiast ten rzeczywiście za bardzo nie pasuje, ale większy problem to ten jak kiepsko leża, jakby za płytko i grubo wyglądają drzwi kierowcy, a po drugiej stronie jest zupełnie inaczej.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  6. #6
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sherlock Zobacz post
    Interesują cię zmiany w kraju ? czy to konkretne auto ?
    Bo jeśli tylko carpass to nie ten dział
    Widocznie wskazane jest założenie tematu car-pass,bo jak do tej pory chyba nie pojawiło się to słowo na tym forum.
    Rozumiem że powinno się trzymać tematu,założyłem temat o Ibizie i zacytowałem kawałek opisu z aukcji,nie tak nerwowo
    Mr Sherlock

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •