Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Opel Astra 1.8 2000 - Kraków

  1. #1
    SpiderFYM
    Gość

    Domyślnie Opel Astra 1.8 2000 - Kraków

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Opel
    VIN
    brak
    Model:
    Astra
    Silnik
    1.8
    Rocznik:
    2000
    Miejscowość:
    Kraków
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Tutaj jeszcze jedno ogłoszenie dotyczące Astry. Nie chciałem w poprzednim temacie wrzucać linku gdzieś w komentarze żeby nie robić problemu. Tak jak pisałem wcześniej. Wybór padł na Astrę II w wersji 3 drzwiowej w benzynie z możliwością założenia gazu.
    Czekam na opinie.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Co 1 to lepsza, ta malowana i poskładana źle, zobacz co można kupić w DE poniż 1 tys EUR

    nie mam tam 2.0, 2.2 i rzadko 1.8 16v oraz 1.6 16v

  3. #3
    SpiderFYM
    Gość

    Domyślnie

    Po czym widzisz że jest malowana czy źle poskładana? Bo dla mnie jak na laika wygląda ok, wiec chciałbym wiedzieć gdzie się przypatrzeć
    Dzięki za odpowiedź^

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Maska trochę odstaje - ale bez dramatu.
    W przebieg średnio uwierzę, niestety.
    Zwłaszcza patrząc po kierownicy, fotelach itd.

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Brak napisow na tylnej klapie tez o czyms moze swiadczyc

  6. #6
    pawel.wkk
    Gość

    Domyślnie

    Ogólnie wóz wygląda na mocno zmęczony, grill założony najtańszy zamiennik FK bez znaczka. Klapa bagażnika praktycznie leży na zderzaku. Zastanawiają mnie też klamki w kolorze nadwozia, w 2000r. występowały raczej czarne, w kolorze listew bocznych (niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę). Więc chyba znów cud się nie zdarzył i to nie jest ta jedyna na milion okazja w dobrej cenie. Dorzuć ze 3tys., wtedy będzie można jakieś w miarę sensowne AG wykombinować.

  7. #7
    SpiderFYM
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź!

    Cytat Napisał pawel.wkk Zobacz post
    Zastanawiają mnie też klamki w kolorze nadwozia, w 2000r. występowały raczej czarne, w kolorze listew bocznych (niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę).
    Specjalnie wszedłem na otomoto żeby zobaczyć jak wygląda sprawa z klamiki. Faktycznie - dużo aut ma czarne klami ale zdarzają się też w kolorze nadwozia:
    - http://otomoto.pl/opel-astra-ii-mozl...C34913857.html
    Co śmieszne - zauważyłem przez to pewną zależność. Jeśli klamki są czarne to fotele są standardowe, natomiast kiedy klamka jest w kolorze nadwozia to fotele przednie mają możliwość regulacji siedziska - można je wydłużyć, mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi, dla pewności zdjęcie tego o czym mówię - http://img03-otomoto.sogastatic.pl/8...34913857_5.jpg (pod udami, przed kolanami)

    Czy grill można wymienić i jakie są tego koszta?
    O co chodzi z klapą? Nie ukrywam że jestem laikiem i nie wiem gdzie dokładnie spojrzeć. Chodzi o to że po zewnętrznej jest troszkę luzu, a pod tablicą jest na styk?

  8. #8
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    BETRTONE maja w kolorze ja widzę że ty kompletnie mylisz te auta.....

    Coupe ma fotele kubełkowe i zawsze lakierowe klamki , Astra G zwykła ma tylko w wersji Sportive i limitowanych.

    GRIL to koszt miliona złotych polskich

    Ja nie wiem czy ty tak na serio czy kompletnie nie masz pojęcia o aucie którego szukasz?

    Zderzak tyl prawie zachodzi się z klapą powodem moze być fakt że bylo grzebane i ktoś nie wyregulował odboi na klapie (sa maksymalnie wkręcone)

  9. #9
    SpiderFYM
    Gość

    Domyślnie

    Wybacz, zwykłe niedopatrzenie z tym wrzuceniem Bertone.
    Jeśli mówisz że zwykła G ma w limitowanych to by się zgadzało "JEST TO LIMITOWANA WERSJA OPLA Z NIEMIECKIEGO SALONU. "

    Co do zderzaka to dowiedziałem się że był wymieniany, jako że stary był pęknięty od słupka na parkingu. Mają stary do wglądu.
    W czwartek mam obejrzeć auto, więc napiszę co się dowiedziałem na jego temat.

  10. #10
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    jak nie jesteś czegoś pewien coś źle wygląda rób fotki i nie podejmuj decyzji obfotografuj śruby błotników drzwi itd (klapa jest na kolkach).

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •