Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Audi A4 B5 1,8; 125KM 2001 - Rzeszów

  1. #1
    Interesownik
    Gość

    Domyślnie Audi A4 B5 1,8; 125KM 2001 - Rzeszów

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Audi
    VIN
    -
    Model:
    A4 B5
    Silnik
    1,8; 125KM
    Rocznik:
    2001
    Miejscowość:
    Rzeszów
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam, w związku z tym iż jest to mój pierwszy post, więc chciałbym wszystkich serdecznie powitać.
    Wiem, że są tutaj osoby które już ze zdjęcia potrafią dużo odczytać, więc prosił bym o jakąś podpowiedź czy warto jechać obejrzeć to auto? Mam swoje zdanie, ale bardzo chętnie posłu**** opinii innych.

  2. #2
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    64
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Co do lakieru to trzeba osobiście sprawdzić. Co mi wpadło w oko to duże lusterko pasażera ? ( Anglik ? ) Zaślepki od bezpieczników oraz po drugiej stronie od pasażera nie maja żadnych oznaczeń co oryginalnie ( Bynajmniej u mnie są, czy o poduszkach czy innych inf. oraz widać ze średnio pasują ) Zaślepki jednej nie ma na klapie tylnej od wew. i coś wspomina o polakierowaniu klapy. Jak masz blisko to weź kogoś z laptopem i VAG-iem. Tylko najpierw przejedz się, zagrzej później dopiero sprawdzaj błędy. Cena sam nie wiem, nie rozglądałem się za ofertami rynkowymi ale jakoś chyba tanio ?

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    VIN podaj to sie sprawdzi czy z wysp

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Nie chce mi się sprawdzać cen takich aut za granicą, ale pamiętam, że kiedyś Tradelux miał jakieś Audi A4 z 2002 roku za ok. 20 tys...
    To jest rok starsze i kosztuje 40% tej ceny. I do tego instalacja gazowa...Już na starcie wydaje mi się to lekko podejrzane. Nawet jeśli spędziło kilka lat w Polsce to chyba za bardzo oscyluje wokół CCC.....

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Remek, ale to było B6 kombi z silnikiem 1,6 i z pewnym przebiegiem 160 tys., które notabene kupił mój kolega

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Nie pamiętam detali, ale jakoś tamto Audi zapadło mi w pamięć.
    A to wygląda przy tym.... bardzo okazyjnie. Fakt, że nie jest to kombi, nie jest białe, ma gaz itp... Po prostu jestem zbyt podejrzliwy, bo za tę cenę w tym roczniku to prędzej Laguna II jest do dostania.

    Ale to tylko moja skromna opinia

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ktoś oglądał chyba:
    Witam, byłem dziś w Rzeszowie z zamiarem kupna tego samochodu rozmawiając z gościem przez telefon wszystko wygląda ok, gość zapewniał mnie ze auto nie jest malowane totalny brak oznak korozji ! he.... Zawieszenie,opony, oraz silnik jak on to ujął "igiełka" wszystko fajnie akurat dziś miałem sprawę do załatwienia w Rzeszowie wiec podjechałem co się okazało cały bok od kierowcy był malowany i pomalowany w taki sposób że bez wyciągania miernika można było stwierdzić gdzie było malowane... do tego rdza praktycznie na całym aucie (poza elementami nie malowanymi czyli prawy błotnik, drzwi przednie oraz tylne i dach) cała reszta była malowana nie wiem gdzie chyba w szopie po pijaku i potraktowana papierem sciernym zeby zlewek nie było widac... ogolnie stan lakieru i blacharki totalne dno ! przy prędkości powyżej 30 km/h zaczyna tak wyć coś z przodu ze strach jechać dalej po spytaniu sie "typowego Mirka" co tak wyje stwierdza że opony... hmmm w opisie pisze że są nowe opony więc to mija się z celem.... przejdźmy do wnętrza zegary z wersji angielskiej na wyświetlaczu 181 tys, komputer pokladowy nie wyświetla połowy z tyłu w drzwiach zostały wkręty jeszcze po ręcznym opuszczaniu szyb natomiast wyżej zamontowana elektryka heh... mówię mu ze na moje oko napewno nie jest to rocznik 2001 !!!!!!! gość idzie w zaparte wiec poprosilem o dowod i kartę pojazdu co się okazało jest to rok 2000 chodź i tak nie wiem czy nie było coś kombinowane... alu felgi też nie są 17 tak jak w opisie tylko 16... na co by nie popatrzeć wszystko odbiega od opisu... gościu się tłumaczył zwalając na syna że to przywiózł wczoraj i mnie przeprasza... ogólnie oceniam stan techniczny i wizualny na MIERNY to auto nie jest warte nawet 6 tysięcy....

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Więc widać skąd ta "promocyjna" cena

  9. #9
    Interesownik
    Gość

    Domyślnie

    No więc tak jak myślałem, następny pseudo "chandlażyk" próbuje się dorobić na jakimś parchu, ale cóż cena mówi sama za siebie.
    Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystkie cenne uwagi.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •