Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Sprawdzone miejsca w łódzkim?

  1. #1
    Bywalec
    Zarejestrowany
    paź 2014
    Skąd
    Łódź
    Postów
    20
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Sprawdzone miejsca w łódzkim?

    Czy mozecie polecić dobrych/sprawdzonych sprzedawców w łódzkim?


    Auto Komis Dobroń, Pabianicka 11
    Zna ktos to miejsce? Warto?

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ze 2 by się znalazło

  3. #3
    Bywalec
    Zarejestrowany
    paź 2014
    Skąd
    Łódź
    Postów
    20
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    A ten W Dobroniu czy jest komuś znany? Pojawialo sie coś o nich na forum w przeszłości?

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Z łódzkiego mogę polecić/zagwarantować jako sprzedawcę forumowego kol -Kris- przynajmniej będziesz miał pewność ,że na mukę Cie nie wsadzi i jak będzie miał coś godnego polecenia to się nie zawiedziesz .
    Ja widząc czego i jak szukasz odpadam

    W tym przedziale cenowym to akurat SYFU nie brakuje ...cały pic to go nie załapać
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #5
    nico91
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    ze 2 by się znalazło
    odswieze troche, tych dwóch to gdzie możma znaleźć bo bylem w 5 komisach i wszędzie padaka ;/

  6. #6
    autoskp
    Gość

    Domyślnie

    Temat zaloz, napisz czego szukasz, musi byc z lodzkiego koniecznie?

  7. #7
    nico91
    Gość

    Domyślnie

    tak, nie mam po prostu czasu jezdzić po polsce i szukac auta

  8. #8
    numer21
    Gość

    Domyślnie

    jestem z łódzkiego i szukam auta - wiadomo, że najchętniej gdzieś blisko, ale powiem szczerze, że nie ma wyboru za dużego
    oczywiście są lokalne zagłębia komisowe (Kutno, Łask, Sieradz), ale znajomy mechanik powiedział, że równie dobrze mogę jechać od razu do Radomia, Płocka czy Gniezna... więc dałem spokój

    jak dotychczas polecono mi dwa kontakty - jeden to Andrebar

    drugi tu: http://www.cardealer.com.pl/
    od razu mówię, że nic tam nie kupiłem, ale mój mechanik (którego jestem 100% pewny) kazał przeglądać ich ofertę, bo mają podobno dobre auta i jak mi coś podpasuje to jedziemy oglądać

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Łódź i województwo
    Postów
    491
    Podziękowano Thanks Given 
    18
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał numer21 Zobacz post
    drugi tu: http://www.cardealer.com.pl/
    od razu mówię, że nic tam nie kupiłem, ale mój mechanik (którego jestem 100% pewny) kazał przeglądać ich ofertę, bo mają podobno dobre auta i jak mi coś podpasuje to jedziemy oglądać
    We wskazanym miejscu nie jest prowadzona żadna zorganizowana sprzedaż. Zresztą z opisu na stronie :

    "Nasze samochody obejrzeć można w Łodzi po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub pocztą e-mail oraz umówieniu spotkania. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, wszelkie dane kontaktowe znajdą Państwo poniżej."

    Wynika jasno ,że nie mają żadnych swoich samochodów. To nie jest alternatywa dla (sprawdzonych) pośredników z tego forum ,tylko kolejny eksperyment.
    Jak napisał wcześniej @Andre są dwa ,trzy miejsca ,gdzie są (na miejscu w Łodzi) w miarę rozsądne oferty. Powstrzymam się jednak od ich reklamowania.
    Jak coś znajdziesz ,to pisz. Pomożemy w ocenie stanu technicznego (wg.zasad naszego forumowego wolontariatu). Tylko proszę nie podawać 4-6 różnych samochodów. Praca społeczna ma to do siebie ,że też trzeba ...pracować.


    [B]Oceny techniczne pojazdów

    Małe odszkodowanie ,złe wyliczenia ...? -> Bezpłatne analizy i konsultacje dla szkód komunikacyjnych

  10. #10
    nico91
    Gość

    Domyślnie

    nie chodzi o reklame ale jak mozesz to chociaz na pw mi podeślij te miejsca to sie przyjrzę

  11. #11
    numer21
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał moto-rzeczoznawcy Zobacz post
    Jak napisał wcześniej @Andre są dwa ,trzy miejsca ,gdzie są (na miejscu w Łodzi) w miarę rozsądne oferty. Powstrzymam się jednak od ich reklamowania.
    chętnie przyjrzałbym się tym miejscom, jeśli można chociaż namiary na PW, to poproszę

    jakos ciezko mi namierzyc cos konkretnego w centrum kraju, wiec kazdy kontakt jest na wage zlota

  12. #12
    mariusz5891
    Gość

    Domyślnie

    Czy ktoś ma wiedzę/doświadczenia ze sprzedającym na allegro użytkownikiem tomcio841?
    http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=10129997
    Przymierzam się do zakupu Mazdy 6 i przeglądając od jakieś czasu ogłoszenia w necie można się często natknąć właśnie na tego usera, który chyba specjalizuje się w sprzedaży tej marki. Sam w ogłoszeniach reklamuje się "NAJWIĘKSZY WYBÓR MAZD 6 W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM I NIE TYLKO W JEDNYM MIEJSCU !!! UWAGA!! POSIADAM JESZCZE PIĘTNAŚCIE MAZD 6 W ROCZNIKACH 2002/2008 SEDAN,HATCHBACKU I KOMBI BENZYNOWE 1.8 i 2,0 2,3 zobacz na moje inne aukcji".

  13. #13
    Starszy użytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Łódź i województwo
    Postów
    491
    Podziękowano Thanks Given 
    18
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    W ubiegłym roku była oglądana "6" w Starowej Górze ,więc niedaleko. Sprzedający twierdził wtedy ,że z bratem prowadzą sprzedarz tylko Mazdy. Ale czy to ta sama "ekipa" ,to nie mam pojęcia. Tamten (oglądany)samochód by w b.dobrym stanie i niestety już zaliczkowany.
    Jesteś przecież z Łodzi ,to podjedź i pooglądaj ,to co Cię interesuje. Koszów jakiś szczególnych z tego tytułu przecież nie będzie : ).
    Kupujesz przecież samochód ,a nie wiedzę o sprzedającym.

  14. #14
    mariusz5891
    Gość

    Domyślnie

    To chyba będzie ta sama ekipa. To prawda, że kupuję auto, ale wiedzę o sprzedającym też chciałbym najpierw jakąś posiąść i od tego jest chyba właśnie ten temat na forum .
    W każdym razie dzięki za odpowiedź

  15. #15
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    maj 2014
    Postów
    8
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Proponuje zajrzeć na konkurencyjne forum:

    http://www.mazdaspeed.pl/forum/searc...&submit=Szukaj

    Tam o sprzedawcy tomcio841 są opinie i niestety niezbyt pochlebne ale opinie trzeba wyrobić sobie samemu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •