Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Sedan / Liftback Citroen, Opel, Mazda rocznik 2005 za 18000 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #1
    markov
    Gość

    Domyślnie Sedan / Liftback Citroen, Opel, Mazda rocznik 2005 za 18000 zł na Pb. miasto > 50%

    Jakie auto kupić 15-20k
    Rodzaj
    Sedan / Liftback
    Preferowana marka
    Citroen, Opel, Mazda
    Budżet na zakup auta:
    18000
    Preferowany rok produkcji:
    2005
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    -
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    10000
    Segment/typ/wielkość auta:
    C
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    -
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Najważniejszy jest stan techniczny, ponieważ auto będzie u mnie przez kilka lat. Przebieg to sprawa drugorzędna tym bardziej, że ja będę auto mało eksploatował.
    Szukam głównie czegoś z Polskiego salonu, ale jak się trafi coś dobrego sprowadzonego (chociaż w tej cenie to chyba tylko coś do naprawy) to też może być.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Za 22tys zł będę miał ładną poliftową 6kę w 2.0benzynie z przebiegiem autentycznym 106tys km
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    markov
    Gość

    Domyślnie

    Za dużo, 20000 to cały mój budżet i muszę uwzględnić potencjalne naprawy, ubezpieczenie (no na to akurat mogę dozbierać) i rejestrację.
    Cholerny brak kasy..
    Doprecyzuję opis, zmienię troszkę zakres marek

    Widzę, że nie mogę zrobić edycji pierwszego postu...

    Zakres marek: No.1 Citroen C4, No.2: Seat Leon, No.3: inne
    Wymagania: klima (najlepiej klimatronik), opony zimowe i letnie na conajmniej 1 sezon (jak nie, to muszę kupić i zmniejszyć budżet na auto)
    Auto będzie mnie wozić do pracy, dzieci do szkoły/przedszkola, na treningi itp, czasem całą rodzinę gdzieś dalej.
    Wogóle przydałby się wątek pt: "mam xxx kasy na wszystko, na co mnie tak na prawdę stać...", bo widzę że największ bolączka to brak zrozumienia kupującego, że są pewne naprawy które trezba wykonać od ręki, auto ubezpieczyć itp, stąd często chyba ludzie dają się naciągnąć na tzw. "okazje"
    Ostatnio edytowane przez markov ; 05-10-14 o 17:04 Powód: Nie mogłem edytować pierwszego postu. Uszczegółowiłem opis wymagań itp.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -markov- cytat; ...." Wogóle przydałby się wątek pt: "mam xxx kasy na wszystko, na co mnie tak na prawdę stać...", bo widzę że największ bolączka to brak zrozumienia kupującego, że są pewne naprawy które trezba wykonać od ręki, auto ubezpieczyć itp, stąd często chyba ludzie dają się naciągnąć na tzw. "okazje"..."

    Nie da rady dobrze doradzić bez sprecyzowania oczekiwań .

    Przeważnie jest tak ,że masz za dużo kasy na byle gówno ale jeszcze ciut za mało na coś dobrego/godnego polecenia.

    Te "pakiety startowe" ( naprawy od ręki) przy DOBRYM aucie to chyba jakaś obsesja

    Opłaty dodatkowe jak OC czy AC to już wybacz ....

    o Leonie po lifcie zapomnij 06> ...na starego bym się nie pisał
    C-4 dobry może na styk
    inne ??? ...budżetem wklejasz się wypisz wymaluj w moje Clio 5d ...ale pewnie za małe
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #5
    cukier
    Gość

    Domyślnie

    http://eurocar-pawlowski.otomoto.pl/...C34654614.html

    masz za dyche ;p lagune od unfallera masz już opony zimowe zostanie Ci na cały pakiet startowy kupisz ładne felgi żeby wyglądała przyzwoicie autko ladnie wyposażone pewne

  6. #6
    markov
    Gość

    Domyślnie

    cukier, Andrebar- moja kobieta nie zaakceptuje Laguny zresztą to auto jest również poza moim zakresem zainteresowania, ale rozumiem aluzję, że przy takich wymaganiach autko za 10k to max dla mnie... może rzeczywiście

    Co do opłat, ubezpieczenia: jak pisałem na ubezpieczenie chciałbym, aby zostało, ale to nie priorytet za to nie do końca wierzę (tak chyba już mam po prostu) w brak dodatkowych kosztów. Wiadomo, że są rzeczy, które się naturalnie zużywają, ale są rzeczy które trzeba wymienić - rozrząd, hamulce chyba że wymienione nie dawno, przy moich przebiegach nie zurzyją się za szybko. Dla własnego komfortu przyjmuję 2k na dodatkowe rzeczy.

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    ja ... Lagunę Ci proponowałem ???
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #8
    markov
    Gość

    Domyślnie

    nie... przepraszam...
    To cukier od ufallera, pomieszałem coś... chciałem od razu odpowiedzieć na 2 posty, mój błąd

    A Clio... no niestety za małe na 2+2, miałem Ibizę i 2+1 z małym bagażem to było wszystko co się mieściło, czasem na "ścisk"

    Edit: Leon właśnie chciałem przed liftem, po lifcie mi się nie podoba zresztą wiem, że na pewno mnie nie stać..., może poszukać w DE zdaje się, że nie złe egzemplarze można znaleźć.
    Coś za dużo edytuję postów, muszę się jaśniej wyrażać
    Ostatnio edytowane przez markov ; 05-10-14 o 21:50 Powód: Sprecyzowanie

  9. #9
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    OK spoko rozumiem
    Pewnie coś godnego polecenia w tym budżecie znajdziesz ...szedł bym w Astrę H ; Peugeota 307 ; Cytrynę ..Mazdy wczesnoporonne sobie odpuść - rdza
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #10
    markov
    Gość

    Domyślnie

    Andrebar: Czyli mówisz, że C4 by wyrwał? Jakoś mi się to autko spodobało. Nie szukam skór i bajerów (chociaż wiadomo, że nie pogardzę) oraz nierealnie niskiego przebiegu.
    Na pewno musi mieć klimatronik (choroba lokomocyjna współpasażerów) i fajnie by było jakby miał czujniki parkowania tył (żona za kierownicą czasami). No i benzyna do 2.0 max.
    Da radę? Rozjaśnij mi proszę. Coś z DE lekko bite?

  11. #11
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dlaczego zaraz bite ? szału w wyborze co prawda przy wymaganym klimatroniku nie ma ( 3x więcej ofert przy zwykłej klimie) ale na styk coś tam by pewnie niegłupiego wyjął .
    http://suchen.mobile.de/auto/citroen...t=FOUR_OR_FIVE
    Jak coś to zapraszam na PW lub mojego maila .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  12. #12
    markov
    Gość

    Domyślnie

    Andrebar- odezwę się.

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •