Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: VW Touareg 3.2 2003 - Kostrzyn

  1. #1
    bartj
    Gość

    Domyślnie VW Touareg 3.2 2003 - Kostrzyn

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    VW
    VIN
    -
    Model:
    Touareg
    Silnik
    3.2
    Rocznik:
    2003
    Miejscowość:
    Kostrzyn
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam,

    jestem powaznie zainteresowany zakupem tego auta - niestety mam prawie 700 km do Kostrzyna... Nie ma tam ASO vw ani zadnego solidnego serwisu dlatego nie bardzo jest jak auto sprawdzic..
    moze tu czegos sie dowiem...

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dzień dobry a czego byś się chciał dowiedzieć ? jeśli to nie tajemnica, że auto było uderzone czy miało inne przygody sportowe wysokiego ryzyka? Ja sie tylko wypowiem że jak patrze to i po przygodach bo nawet brak wzmianki o bez-wypadkowości i 189 000 km też ładnie wygląda.
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    oo Tuareg na FULLu

  4. #4
    bartj
    Gość

    Domyślnie

    no wlasnie niby tak jak mowicie - ale przed wrzuceniem ogloszenia tu rozmiawialem z gosciem - auto przyjał w rozliczeniu,
    ale szczerze moiw, ze poprzedni wlascicle cofnal 100 tys i ze byl malowany tylni blotnik, szyby oryginalne wszystkie itd

    pojechalbym po to auto tylko w Kostrzynie nie ma ASO ani zadnego solidnego serwisu wiec troche słabo..
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 03-10-14 o 11:29

  5. #5
    mkmal
    Gość

    Domyślnie

    No ale z Kostrzyna do Gorzowa jest jakieś 50km... Czyli za rogiem. Masz od razu jazdę testową i wyjazd do warsztatu/ASO Pod warunkiem, że w Gorzowie jest jakieś ASO. Zawsze jeszcze bliżej masz Frankfurt po niemieckiej stronie. A tu już na pewno coś znajdziesz, np http://www.auto-center-ffo.de/startseite/ Tyle, że będzie drożej

  6. #6
    bartj
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkmal
    nie cytuj post pod postem

    Gorzów - tak zrobię w poniedzialek sie wybiore jesli jeszcze bedzie. dzieki!
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 03-10-14 o 11:30

  7. #7
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    Daj znać jaki będzie wynik oględzin.

  8. #8
    bartj
    Gość

    Domyślnie

    jasne, dzwonilem dzis do goscia, ma mi sprawdzic czujnikiem gdzie dokladnie byl lakierowany, ponoc zderzaki sa malowane i tylne nadkole ale tak jak mowilem szyby oryginalne, podloznice nie ruszone itd. Nie wierze, ze znajde 10 letnie auto w oryginalnym lakierze z przebiegiem 200 tys Poprzedni samochod kupowalem drozszy i 3 letni to mialem takie wymagania (nie bity i do 200 tys) i troche sie naszukalem, teraz mam mniej kasy, kupuje starsze auto wiec wymagania spadly - chcialbym, zeby mial w 100% sprawny silnik i skrzynie i zeby konstrukcja byla nieruszona (kwestie bezpieczenstwa) a przebieg i oryginalnosc lakieru... no coz nie oszukujmy sie ze trafi sie takie auto idealne

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    nie wiem, ale znajomy kupił coś takiego w zeszłym roku z LPG, przebieg licznikowy 210tys.km...włożył w to już z 10tys. PLN...wg mnie to pojazd dla masochistów...

  10. #10
    bartj
    Gość

    Domyślnie

    a co dokladnie robil? rozwazam jeszcze xc90. wszystko kwestia egzemplarza chyba... jak z kazdym autem

  11. #11
    montale
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co się orientowałem to na wizyte w servisie (przegląd przed kupnem) trzeba się umówić... terminy są po dwa tygodnie oczekiwania :/
    Tak przynajmniej jest/było w poznaniu ... Zadzwoń i się dowiedz

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •