Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Renault Megane Coupe 1.4 2012 - Tarnowskie Góry

  1. #1
    Grzegorz123
    Gość

    Domyślnie Renault Megane Coupe 1.4 2012 - Tarnowskie Góry

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Renault
    VIN
    VF1DZ1V0248275414
    Model:
    Megane Coupe
    Silnik
    1.4
    Rocznik:
    2012
    Miejscowość:
    Tarnowskie Góry
    Nazwa komisu:
    P.W.WIECZOREK SP. z o.o. Autoryzowany Dealer RENAULT i DACIA
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam,

    czy może ktoś sprawdzić mi VIN ? Wygląda na zadbany egzemplarz.

  2. #2
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Dzizas.

    Panie jedz pan do nich niech Ci pokaza pelna historie tego samochodu skoro sprzedaja jako dealer to ja maja.

    Juz nie popadajmy w paranoje....

    Oni maja czujnik lakier, zobacz co w historii buczy, pomierz go sobie, i tyle, mozesz go wziac do innego renault na sprawdzenie nawet przeciez.

    Zadzwoniles chociaz?

  3. #3
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Sprzedawany w sierpniu w Warszawie jako nieuszkodzony, na gwarancji, za 36500 netto, z przebiegiem 58.643 km.





    U Wieczorka byłem kilka razy, auta różne, różniste - od fajnych stanów, po zajechane.
    Ceny zróżnicowane, ale za zajechane egzemplarze cenili podobnie jak za świeże.



  4. #4
    Grzegorz123
    Gość

    Domyślnie

    Tak, dzwoniłem, ponoć bezwypadkowy, od 1 właściciela. Zwykle najpierw sprawdzam VIN, dlatego jeśli ktoś może to sprawdzić to będę zobowiązany. Trochę samochodu już szukam i przerabiałem różne historie, dlatego zanim w ogóle się ruszę lepiej wiedzieć wcześniej czy jest sens.

  5. #5
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Oczywiście - masz rację.
    Lepiej na początku cokolwiek ustalić jak się da, niż ustalać po kupnie.

    Co do pierwszego właściciela - to pofirmówka - zobacz jaka firma była w książce pojazdu jako właściciel.

  6. #6
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzegorz123 Zobacz post
    Tak, dzwoniłem, ponoć bezwypadkowy, od 1 właściciela. Zwykle najpierw sprawdzam VIN, dlatego jeśli ktoś może to sprawdzić to będę zobowiązany. Trochę samochodu już szukam i przerabiałem różne historie, dlatego zanim w ogóle się ruszę lepiej wiedzieć wcześniej czy jest sens.
    Nie no pewnie, ale trzeba rozrozniac oferty od handlarzy z gniezna od tych salonowych ;-)

    Akurat Renault nie robia problemu, dostaniesz pelna historie u nich na miejscu.

    Chyba mamy tez jedna osobe ktora moze sprawdzic baze Renault, ale to ona musi sie tutaj odezwac.

    Kris75 to ze pofirmowka to nic nie znaczy, na flotowke to nie wyglada pewnie gosc mial tak jak ja 1 os DG i wzial sobie w leasing.

    Firme bedziesz mial jakis mleasing, IDEA leasing czy inna z 50 firm leasingujacych samochody :P

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •