Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Niemcy : Audi A4 1.8T 2003 - D 07743 Jena

  1. #1
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Niemcy : Audi A4 1.8T 2003 - D 07743 Jena

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Audi
    VIN:
    -
    Model:
    A4
    Silnik
    1.8T
    Rocznik:
    2003
    Państwo
    Niemcy
    Miejscowość:
    D 07743 Jena
    Nazwa komisu:
    D 07743 Jena
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Wstępnie dzwoniłem i normalnie jak u naszych handlarzy - wszystko miód malina Niby ma nowy TUV więc powinno być ok. Co sądzicie?

  2. #2
    autoskp
    Gość

    Domyślnie

    Od jakiegos czasu na mobile.de wyskakuje reklama firmy robiacej inspekcje za EUR100, wychodzi taniej niz robic sobie wycieczke, probowal ktos?

    http://www.huesges-gruppe.de/

  3. #3
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Ze zdjęć wygląda ok. Jak masz nowy TUV tzn. że auto jest w niezłej kondycji technicznej, nie mówię idealnej ale raczej bez większego strachu da się wracać do PL. Taki drobiazg - silnik 1.8t 190KM ma rekomendowane paliwo "super plus" czyli PB98 a 95 jest dopuszczona z zastrzeżeniem możliwego, minimalnego spadku osiągów. Jakbyś trafił 1.8t 163KM (słabszy o 15 Nm oraz 0,4 do setki - osiąga w 8,6s.) tu jest sugerowana "super" czyli 95.

    Osobiste przemyślenie, traktować z uśmiechem - kup coś co nie ma tej okropnej patelni na desce!!! Chodzi mi o uchwyt na telefon, popatrz jak to wygląda... to nie pasuje do Audi, a w oczko nowszej B7 to już plaga
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Kupię sobie starą biznesową Nokie i będzie szpan ;D

  5. #5
    tomaszek
    Gość

    Thumbs down

    tak moze troche obok tematu, nie wiem czy to widzisz ale niesamowicie styrane ma wszystkie mozliwe przelaczniki w srodku. Teoretycznie da sie to zrobic, ale na zywo nie bedzie to dobrze wygladalo. Klimatronic , Radio, ESP, el.szyb, wizytownik itd. Niby norma w A4, ale przy takim przebiegu to rzadko widzi sie az takie zniszczenie.

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    zobacz tapicerkę jak wygląda.... może być brudna ale tam jak by stado baranów przeszło i Turkiej przetarł mokrą szmatą żeby Polaczek nie marudził ! zerknij na podłokietnik!!! na bank nie ma ten samochód 200 tys. stawiał bym na jakieś 370tys.
    Moim zdaniem szkoda nawet 100pln.żeby ktoś to oglądał nie mówiąc 100e

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    czapa ...zdjęcia przekłamują w obie strony przełączniki i podłokietnik fakt zjechane ale moim zdaniem przebieg bedziesz miał raczej gwarantowany ( skoro tylko jeden poprzednik jako właściciel to łatwiej jakaś historię serwis dorwiesz ) .....popytaj o ks,serwis (widocznie jest - z opisu wynika) dogadasz się bo dziwnie swojskie te nazwiska właścicieli czesko/rusko kooperacja u Pana Geringa .
    Koledzy qrde wyprać tapicerkę to raptem 100-160zł - raz jeszcze napiszę iż nie porównujcie ogłoszen germanskich do POmrocznych - bo wychodzi na to iż tylko w POmrocznej właściciele to czyścioszki którzy nawet jak chcą pierdnąć to wysiadają z auta.

    Czapa ...Jena nie daleko - jak Ci pasi to jedź ....najwyzej kolejke Piko na handel kupisz aby Ci się podróż zwróciła. ...ja uważam że zadne ryzyko a i potargowac pewnie dasz radę .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Mam wrażenie że tam byłem, czy sprzedający, lub odbierający telefon nie mówi z akcentem made in russia ?
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  9. #9
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Teraz jeszcze zauważyłem, że lusterko wewnętrzne jest do góry nogami. Może ktoś tylko przekręcił...
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Dzięki za spostrzeżenia. Tapicerkę widziałem, ale jak mówi Andre - max 150 zeta i jest "miód malina środek jak nowy". Co do podłokietnika też widziałem, nie zwróciłem uwagi tylko na przelączniki, tzn myślałem że się zdjęcie tak zamazało. Co do negocjacji bez problemu zszedł na 4e z zimówkami. Mnie głównie przyciągnął ten nowy przegląd bo w Niemczech to chyba się muszą bardziej postara o stan techniczny niż w PL żeby go dostać. Dzwoniła moja znajoma bo ja nie szprechen więc nie wiem jaki akcent, ale mogę spytać

  11. #11
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Ostatnio przez telefon rozmawiałem z ASO Audi i miał być nowy TUV, serwis itd, a na miejscu okazało się, że TUV wyszedł miesiąc temu, nowego brak, książka serwisowa skończona na 140tys km 3 lata temu itd.
    Jedyny plus, to że zeszli z ceny 800€ (auto o wartości 3800€), bo kolega powiedział, że zwracają za podróż 350€ albo się dogadują... Nawet w Niemczech przestało być tak różowo
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #12
    A4_Dominik_WAW
    Gość

    Domyślnie

    A4 do 2003 roku mają powlekane przełączniki farbą wodną - to schodzi bez względu na przebieg auta, także nie radzę się tym sugerować. Trzeba sprawdzić po vin czy to na pewno BEX bo te się cenią, 163 są zawsze sporo tańsze i jakoś mi się nie chce wierzyć że to prawdziwy BEX. Moim zdaniem lepiej obdrapane i niż igiełki bo wtedy może być i 400 tys. a tak widać że auto normalnie używane. Świeżym TUV bym się raczej nie sugerował jak auto na export ale to moje zdanie
    Ale fakt widziałem wiele B6 w tym takie z przebiegiem 300, 450 tys i tak zjechanego podłokietnika nie miały...

  13. #13
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Mnie nie koniecznie zależy na 190 KM, szukam zdrowego 1.8T pod gaz lub 1.9 TDI.

  14. #14
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Jak uda mi się załatwić transport to będę miał za 10-14dni u siebie ładne 1,8T
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •