Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: Audi A3 S-line 2008 2.0TDI biała

  1. #16
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Szukałem jakiś czas temu A3 teoretycznie tańsze bo 1,6 102KM i biedniejsze i egzemplarze od 40 000 były godne uwagi, zatem jaka cena taki śmietnik się kupuje, mamy wolny kraj
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  2. #17
    Dano
    Gość

    Domyślnie

    Macie Panowie rację z tym autem, to chyba jakiś wałek bo Pan po trzecim przypomnieniu się sms-em o podanie VIN-u nic nie odpisał, a jak dzwoniłem to nie odbiera widząc mój numer.
    Pewnie zagrał na początku kozaka że nie ma nic do ukrycia, a teraz się boi że zacznę dociekać prawdy. Czeka na jelenia który się napali kolorem candy-white i resztą wyposażenia, bo nie powiem auto ma prawie wszystko co mi się marzy i brakuje tylko do szczęścia napędu Quattro ale nie bądźmy wybredni.
    Ja Panowie odpuszczam to auto i dziękuję Wam za opinie.
    ps.chyba że ktoś ma blisko żeby zobaczyć to na live to chętnie się dowiem co tam w trawie piszczy

  3. #18
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    haha...marzy to ci się takaaaa cena za taaakie auto ale to mało realne...ale nie skreślaj tego samochodu może ktoś jest nie daleko i może na to zerknąć ale vin postaraj się zdobyć bo może faktycznie to dobry samochód a nie udolnie pomalowany i dla tego tańszy(takie rzeczy można poprawić ...

  4. #19
    Dano
    Gość

    Domyślnie

    ok to spróbuję jutro jakoś ten VIN od niego wymęczyć, a jeśli ktoś z Was ma w miarę blisko i zna się na rzeczy to pokryję wszelkie koszty dojazdu i sprawdzenia auta.

  5. #20
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Próbuje Ci się delikatnie i normalnie wytłumaczyc że teki samochod to koszt lekko 50 000 zl jeśli byś taki ladny egzemplarz chciał sprowadzic z germani ale Ty tego nie możesz zrozumiec ? każda cena ma swoja przyczynę, a Ty detektywem widzę nie jesteś, więc i na minę latwo może wpaśc, uważaj, ja nawet bym o ten vin nie prosił, szanus swój i innych czas
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  6. #21
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Z cenami bywa różnie gdy sprzedaje właściciel, użytkownik auta... Dobrze wiemy ze ludziska szukają tanszych aut w bdb.stanie, historią serwisową, bezwypadkowych itd.... Sugeruja się cenami aut sprowadzonych na handel i to dla nich jest wzorzec cenowy.
    Pozdrawiam

  7. #22
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ceny A3 z niemiec, z 2008 w mutlitroniku,, diesel, xenon, szyberdach,

    http://www.mobile.de/pl/kategoria/sa...:true,srf:true

    60 000 zł może być mało,

    a propos tego quatro to nasz sprzedawca magik zaznaczył w ogłoszeniu że to 4WD

    Ale Czechu my tu doradzamy jak kupić dobry używany samochód, nie śmietnik z 2008 tylko samochód, to coś z Krosna to nie wiem jak to nazwać skąd sie to wzieło za 34k, czy to tak bite, skręcone też pewnie, a moze kradzione
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  8. #23
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dano Zobacz post
    ok to spróbuję jutro jakoś ten VIN od niego wymęczyć, a jeśli ktoś z Was ma w miarę blisko i zna się na rzeczy to pokryję wszelkie koszty dojazdu i sprawdzenia auta.
    nadal chcesz oglądać tego ulepa?! (sory, ale nie mogłem się powstrzymać). Nie wiem na co liczysz chłopaki wyraźnie napisali, ile trzeba dać za takie auto

  9. #24
    Starszy użytkownik Avatar Rawen2004
    Zarejestrowany
    lip 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    261
    Podziękowano Thanks Given 
    19
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Thomas teraz juz wiesz dlaczego wiekszość handlarzy nie poszla z Torbami W PL na pierwszym miejscu jest cena samochodu nie to ze moze byc to wrak , ze zlepiony z kilku Tylko Cena

  10. #25
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    ...leci mucha leci ......
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  11. #26
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2011
    Skąd
    Warszawa i okolice
    Postów
    352
    Podziękowano Thanks Given 
    26
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    wpisz sobie "visio gubin" w google i zobaczysz co piszą z Gubina do Krosna O. daleko nie jest....

  12. #27
    Dano
    Gość

    Domyślnie

    Pomimo kilku próśb i dzwonienia z różnych numerów nie udało się zdobyć nr VIN.
    Chciałem tylko sprostować że po Waszych postach wybiłem sobie auto totalnie z głowy, ale dlatego chciałem żeby ktoś zobaczył to auto bo byłem ciekaw co dokładnie w trawie piszczy i dojść choć kawałka prawdy.

  13. #28
    Starszy użytkownik Avatar Rawen2004
    Zarejestrowany
    lip 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    261
    Podziękowano Thanks Given 
    19
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Wystarczy ze przestaniesz szukac okazji a bedzie to dobry pierwszy krok

  14. #29
    Starszy użytkownik Avatar Muniek1310
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    819
    Podziękowano Thanks Given 
    733
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Z ciekawości dzwoniłem do gościa, mówił że samochodem jeździ jego żona, że zdjęcia specjalnie tak robione żeby było widać wgnieciony próg. Na pytanie czy samochód mierzył miernikiem odpowiedział, że nie musiał, że lakier jest oryginalny, wszystkie szyby też, moje pytanie, na oko rozpoznaje oryginalny lakier? Nie ma nic przeciwko mierzeniu lakieru, podłączaniu się pod komputer, zabraniu do serwisu itp. Na pytanie o VIN powiedział, że właśnie wyszedł z domu i żeby przedzwonić później albo jutro i się przypomnieć to wyśle, oczywiście dzwoniłem dzień później kilkakrotnie, nic z tego. Nawet nie kombinowałem z innym numerem itp. Dla mnie typowy cwaniak co zapewnia, że samochód jest w stanie idealnym, bezwypadkowy itp. a po przyjeździe 400 km okaże się, że 10 tys. zł za taki samochód to będzie dużo... Oczywiście to tylko moje przypuszczenia i dlatego moja ciekawość jest niezaspokojona i fajnie by było gdyby ktoś podleciał i obadał temat jak ma blisko... Bo może aż takiej tragedii nie ma.

  15. #30
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Postów
    357
    Podziękowano Thanks Given 
    22
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Nie, no, panowie przecież gość ma ewidentnie Alzheimera :P najpierw nie pamiętał czy ma książkę serwisową, czy w ogóle była jak kupował, a teraz zapomina Wam wysłać VIN. Trochę zrozumienia

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •