Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: BMW 230 D 2.0 2007 - Ostrzeszów

  1. #16
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Monika, jak juz czytasz o czyms, to czytaj prosze ze zrozumieniem.

    Silnik ktory ma wady rozrzadu produkowany byl od polowy gdzies 2007 roku do poczatku 2009 roku, te dwa wyzej egzemplarze sa samochodami WOLNYMI od wad konstrukcyjnych rozrzadu.

    Dwa, wrzucalas diesele to szukalem tylko diesela, benzyny pewnie da sie rowniez znalezc.

    Z tego co pamietam unfaller ma 318i w komiaku tylko ze z manualem i do oplat delikatnie poobijana za smieszna kase.

  2. #17
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    M46 - wolny od wad
    N46 od 2007 do 2009 (koncowki) wadliwy rozrzad
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #18
    moniczkam
    Gość

    Domyślnie

    dremp - spokojnie, nie mam ambicji znać się na wszystkim, gdybym dobrze orientowała się w roztrząsanej kwestii, to nie było by pytań. Ale uprzejmie dziękuję za wyjaśnienie.

  4. #19
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziabonq Zobacz post
    Mieszkam w Ostrzeszowie i mogę powiedzieć jedno - uważaj na ten i kilka innych komisów. Ogólnie w mieście nie mają dobrej opinii, chyba, że u osób, które nic od nich nie kupiły.
    Aneta (pomijając co o niej u Was gadają) po prostu przyjmuje auta na plac od wszystkich handlarzy z Ostrzeszowa i okolic. Co u Was się zwozi - pewnie wiesz. Stąd taka a nie inna opinia. Swoich aut ona praktycznie nie ma.

    @dremp - juz po opłatach jest, jak przyszły kwity to się jeszcze okazało że na pełnym vacie. Jak się nie sprzeda do 15go, idzie na warsztat. Nawet drzwi w kolorze namierzyłem

  5. #20
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniczkam Zobacz post
    dremp - spokojnie, nie mam ambicji znać się na wszystkim, gdybym dobrze orientowała się w roztrząsanej kwestii, to nie było by pytań. Ale uprzejmie dziękuję za wyjaśnienie.
    Nie musisz sie znac na wszystkim ;-)

    Po prostu mowie ze jak juz cos czytasz to ze zrozumieniem, bo sama siebie wprowadzasz w niepotrzebne zaklopotanie. I de facto sama sie deinformujesz. Bez sensu nie uwazasz? ;-)

    @unfaller za kazdym razem jak masz BMW ktore ja bym wzial ze strzalu, to akurat nie szukam samochodu ;-) troche Cie za to nienawidze

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •