Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Golf 1.9 TDI 2007r. Prośba o ocene

  1. #1
    magisterska
    Gość

    Domyślnie Golf 1.9 TDI 2007r. Prośba o ocene

    Prosze o ocene tego golfa:
    http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-...C16410116.html
    Czy warto sie po niego wybrać?
    Z góry dziekuje za odpowiedz.

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Prawy przedni błotnik wydaje się jaśniejszy względem drzwi, generalnie mam wątpliwości do całego przodu zwłaszcza że sprzedający nie obiecuje bezwypadkowości ale te zdjęcia są na tylne marne że to tylko sugestia żeby oglądać przód aniżeli wyrok. Jeśli to typowe francuskie bzdury to da się przeboleć. Po drugie palą się kontrolki: niezapięte pasy i ręczny na czerwono co jest ok, natomiast świeci jeszcze coś na żółto. Nie wiem co jest w tym miejscu w Golfie, ale trzeba sprawdzić. Kierownica za bardzo zjechana jak na 75tys km. Zdecydowanie sugeruję szukać mocniejszego silnika, np. 1.9 tdi 105KM, ten po prostu nie jeździ, jak dla mnie nie nadaje się nawet do emeryckiej jazdy.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    money
    Gość

    Domyślnie

    Jakoob gdzie Ty tam widzisz zjechaną kierownicę?? Ja widzę,że ma normalną fakturę,a poprostu światło się odbiło i daje wrażenie gładkiej.

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Mydełko Fa też dosyć skutecznie powoduje ścieranie się kierownicy

  5. #5
    asewqt
    Gość

    Domyślnie

    porównując kierownicę z moją, która ma 230 tyś, moja wygląda dużo lepiej

  6. #6
    magisterska
    Gość

    Domyślnie

    golfy z tą mocą faktycznie są takie słabe? szczerze mówiąc to bedzie moje pierwsze auto takze chyba jakies wielkiej mocy na poczatek nie bede potrzebował. a nie zastanawia Was ta cena? ten rocznik i ta pojemnoć to bliżej 40tyś. stoią. Jakoob co masz na mysli pisząc francuskie bzdury bo nie do konca rozumie. mam jeszcze małe naiwne pytanie czy golfy dwu drzwiowe sprzedają sie gorzej czy nie ma to znaczenia. ktoś mi zasugerował ze dwu drzwiowy golf w dodatku biały, ze moze byc problem ze sprzedażą tego. co sądzicie o tym?
    dzieki wielkie za wczesniejsze uwagi!

  7. #7
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Z mocą jest tak, że zawsze jest jej za mało. Na pierwsze auto może i lepiej mieć mniej. Francuskie bzdury to pewnie ocierki parkingowe, zadrapania częste w autach użytkowanych w większych miastach na zachodzie. Białe i 3 drzwiówki z reguły sprzedają się gorzej ale ostatnio wraca moda na białe (Dubai style chyba się to nazywa ) z tym, że przy odsprzedaży problemem będzie słaby silnik :/
    Myślę, że na początek warto spróbować uzyskać VIN i szukać możliwości zweryfikowania przebiegu. 2 sprawa to sprawdzenie bezwypadkowości już na miejscu jeśli z przebiegiem byłoby ok.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  8. #8
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Tak jak mówi takietam - francuskie bzdury wg mnie to przycierka o słupek, ktoś puknął autem w drugie przy parkowaniu itp. Co do silnika 90KM uważam go za pomyłkę, nawet jak na pierwsze auto ten 105KM to absolutne minimum. Odnośnie słów biały, trzydrzwiowy, niesprzedawalny itp. to bardziej gderanie niż prawda. Po pierwsze kto prywatnie kupuje auto z myślą o odsprzedaży - chyba nikt, a po drugie jak coś dajesz niższą cenę i jak będzie tani w moment go zabiorą. Cena za ten egzemplarz raczej niska - bo biały, słaby i pewnie z przeszłością, choć to jest do weryfikacji.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  9. #9
    magisterska
    Gość

    Domyślnie

    dzieki wielkie za cenne uwagi!
    nie chce zakładac nowego topicu takze wrzucam jeszcze jedno ogłoszenie tutaj:

    http://otomoto.pl/volkswagen-golf-C17430218.html

    co myslicie o tym aucie?

  10. #10
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nowe auto = nowy temat!
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  11. #11
    magisterska
    Gość

    Domyślnie

    ok załoze nowy temat

  12. #12
    altu
    Gość

    Domyślnie

    90 km w zupełności wystarcza zarówno na jazdę miejska jaki na trasę, przy tym to motor bardzo ekonomiczny

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •