Poka¿ wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Skoda Octavia RS 2.0 TFSI 2010 - £ód¼

  1. #1
    moniczkam
    Go¶æ

    Domy¶lnie Skoda Octavia RS 2.0 TFSI 2010 - £ód¼

    Ocena auta z og³oszenia
    Marka:
    Skoda
    VIN
    TMBUF61Z8A2104550
    Model:
    Octavia RS
    Silnik
    2.0 TFSI
    Rocznik:
    2010
    Miejscowo¶æ:
    £ód¼
    Nazwa komisu:
    -
    Link do og³oszenia:Tre¶æ:
    Cze¶æ, czy mo¿ecie mi napisaæ co s±dzicie? Pan nie ukrywa, ¿e auto sprowadzi³ z Szwajcarii, uderzone z przodu. Pytanie, na ile uderzone, w³a¶ciciel twierdzi klasycznie, ¿e: "pod³u¿nice nietkniête, poduszki nie posz³y"... A mo¿e kto¶ mia³ ju¿ jak±¶ styczno¶æ z tym samochodem?

  2. #2
    Starszy u¿ytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Sk±d
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziêkowano Thanks Given 
    332
    Podziêkowano Thanks Received 
    1
    Podziêkowano
    1 Post
    Si³a Reputacji
    12

    Domy¶lnie

    skoro sprowadzi³ auto powypadkowe to pewnie ma zdjêcia sprzed naprawy, popro¶ o zdjêcia i bêdziesz mia³ jasno¶æ

  3. #3
    moniczkam
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    S³usznie, dziêki. Ju¿ napisa³am w tej sprawie.

    A czy znajdê tu kogo¶ znaj±cego siê specyficznie na Skodach?

  4. #4
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Odezwij siê do u¿ytkownika moto-rzeczoznawcy (z przewróconym autem w awatarze). To ich rejon i my¶lê, ¿e pomog± Ci zweryfikowaæ jak mocne by³o bum.

    Subiektywnie - nie o egzemplarzu tylko o Szwajcarii - kiepski pomys³. Przez c³o nie przyjedzie z tego kraju raczej nic tylko "zarysowanego na parkingu".
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  5. #5
    pawel_tzk
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Plus za to ¿e gra w otwarte karty, teraz kwestia ustalenia jak rozleg³e by³y uszkodzenia. Pomys³ ze zdjêciami jak najbardziej s³uszny, dopytaj siê jak d³ugo u¿ytkuje to auto, je¿eli d³u¿szy czas to mo¿na zak³adaæ ¿e "klepa³" dla siebie wiêc zwiêksza to prawdopodobieñstwo dobrze wykonanej naprawy.

    Jako ciekawostka: sprzedaj±cy ma te¿ Lexusa w którego og³oszeniu czytamy "do ma³ej naprawy" http://otomoto.pl/lexus-gs300-presti...C34297963.html

  6. #6
    moniczkam
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Mam w planie pro¶bê do znajomego z £odzi, by zaaeskortowa³ pana wraz ze Skod± do ASO na przegl±d. Jak to siê nie uda, to skorzystam z namiaru na forumowicza, dziêki.

    A co do ce³ szwajcarskich - to oznacza, ¿e ze Szwajcarii op³aca siê sprowadzaæ tylko jakie¶ zw³oki...? Mam wra¿enie, ¿e s³ysza³am, ze jest jaka¶ w miarê rzetelna baza "szwajcarskich" VINów... Co¶ mi siê popl±ta³o, czy jest co¶ takiego?

    Swoj± drog±, uwa¿acie, ze tak uderzony samochód, jak ten z linku powy¿ej (Lexus), to mocno trafione auto? Wybaczcie, laik ze mnie.

  7. #7
    Starszy u¿ytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Sk±d
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziêkowano Thanks Given 
    332
    Podziêkowano Thanks Received 
    1
    Podziêkowano
    1 Post
    Si³a Reputacji
    12

    Domy¶lnie

    Szwajcaria nie jest w UE, wiêc op³acamy c³o. W Szwajcarii ³adne auta s± bardzo drogie, dlatego nie op³aca siê ich sprowadzaæ.

  8. #8
    pawel_tzk
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Wg mnie naprawa tego lexa ZGODNIE ZE SZTUK¡ jest nieop³acalna. Co innego u Kazika w stodole, dla którego szczytem absurdu jest instalowanie poduszek czy kurtyn.

    Z aso i anga¿owaniem znajomych bym siê wstrzyma³. Jakoob dobrze podopowiada http://www.moto-rzeczoznawcy.pl/index.php/kontakts powo³aj siê na forum a otrzymasz wstêpn± inspekcjê za dobre s³owo.

  9. #9
    Starszy u¿ytkownik Avatar Rawen2004
    Zarejestrowany
    lip 2012
    Sk±d
    Sosnowiec
    Postów
    261
    Podziêkowano Thanks Given 
    19
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    12

    Domy¶lnie

    Procz przodu , zainteresuj siê równiez Ty³em , bo zastanawia mnie dlaczego nie ma emblematów Octavii i RS same sie nie odklei³y a jak jest co¶ naprawiane na szybko to potem juz nie kleja tego spowrotem

  10. #10
    Starszy u¿ytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Sk±d
    £ód¼ i województwo
    Postów
    491
    Podziêkowano Thanks Given 
    18
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    11

    Domy¶lnie

    Mogê tylko potwierdziæ. Jak dojdziesz do wniosku ,¿e to jest w³a¶nie "TEN" samochód , to pisz, dzwoñ. Poniewa¿ samochód jest z £odzi ,wiêc bez ¿adnych kosztów (jak dla forumowicza) otrzymasz ocenê techniczn± wraz z serwisem foto zwi±zan± z tym samochodem.


    [B]Oceny techniczne pojazdów

    Ma³e odszkodowanie ,z³e wyliczenia ...? -> Bezp³atne analizy i konsultacje dla szkód komunikacyjnych

  11. #11
    moniczkam
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ moto-rzeczoznawcy Zobacz post
    ...CZYTAÆ REGULAMIN...
    Bardzo dziêkujê. :-) Trochê szkoda, ale chyba bêdê musia³a odpu¶ciæ to auto - zgodnie z rad± poprosi³am o foty sprzed naprawy i pan w³a¶ciciel nagle ucich³. Dziwne, co nie...? ;-) Szkoda.

    No nic, szukam czego¶ innego. Dziêkujê wszystkim za pomoc w tym w±tku (mo¿e stanie siê cud i pan siê jeszcze jutro odezwie, ale mam dziwne przeczucie, ¿e nie).
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 10-09-14 o 12:31

  12. #12
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ moniczkam Zobacz post
    Mam wra¿enie, ¿e s³ysza³am, ze jest jaka¶ w miarê rzetelna baza "szwajcarskich" VINów... Co¶ mi siê popl±ta³o, czy jest co¶ takiego?
    Grupa VW/Audi ma bazê odno¶nie historii (przebieg, naprawy) ale to dzia³a w UE, ze Szwajcarii nie mam pojêcia czy co¶ widaæ. Po zagranicznym numerze rejestracyjnym i/lub VIN (ró¿nie bywa) mo¿emy próbowaæ sprawdziæ przebieg g³ównie w przypadku Holandii i Szwecji.

    Co do zdjêæ - po¿yjemy zobaczymy, mo¿e zaczynasz zadawaæ niewygodne pytania?
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •