Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Daewoo Lanos 1.6 1998 - Żory

  1. #1
    Skuty
    Gość

    Domyślnie Daewoo Lanos 1.6 1998 - Żory

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Daewoo
    VIN
    -
    Model:
    Lanos
    Silnik
    1.6
    Rocznik:
    1998
    Miejscowość:
    Żory
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Co powiecie, ta kierownica oryginalna? W Lanos zazwyczaj widziałem taką otwartą, czy były też wersje z tą pełniejszą?

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Hmmm, wygląda dość fajnie cholewcia
    Kierka z poduchą, dodatkowo poducha pasażera.



  3. #3
    Użytkownik Avatar siwy7896
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    60
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Tak, to kierownica z poduszka powietrzna, te mniejsze jej nie mialy. Zarzyj na forum daewoo tam Ci tez pomoga, ale za ta cene szukal bym nubiry. Nie sadze aby dla samochodu przerwy roczne dobrze sluzyly, sadze ze moze miec jeszcze wiele jak nie wszystkie elementy fabryczne, osobiscie uwazam ze po niedlugim czasie jazdy po naszych drogach zacznie wszystko w zawieszeniu padac, wszelkie gumy itd. I druga sprawa pytanie jak silnik zniosl roczne przerwy w uzytkowaniu, czy nie pali wiecej oleju jak benzyny, z czego w sumie slyna 1.6 czy 1.5.

    Mialem nubire, jezdzilem kilkoma lanosami, uwazam ze jednak lepsza nubira, mozesz znalezc z klima dosc latwo ladna nubire, lepsze silniki 2.0 jedyny sluszny do tego auta, czesto z instalacja LPG, lepszy komfort w nubirze, ciszej, jakos wieksze, bezpieczniejsze auto. No i bogatsze, w nubirze 4 el szyby, el lusterka, klima, abs.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Lanos w wersji SX miały 2xsrs, osobiście uważam że to świetne samochód za 4k z tym przebiegiem oczywiście, jeśli bym użytkowany jak należy nie będzie palil żadnego oleju !!! auto powinno byc sztywne i no nie wiem jak to opisac ale idzie odczuc przebieg auta po samych tylko odczuciach zapachu, i dotyku plastików, jedynie dobrze go zakonserwowac, zrobic duży serwis i latac,
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Lanos w wersji SX miały 2xsrs,
    Mój ojciec miał taki samochod w latach 98-01, wersja 1.6 SX. Poduszek 0. Seryjnie

  6. #6
    cukier
    Gość

    Domyślnie

    ja też śmigałem i lanosem i nubirą nie ma co gadać nubira 2.0 z Lpg obowiązkowo bo swoje lubi wypić ale za to znajdziesz lepiej wyposażoną ale jeśli satysfakcjonuje Cie taki lanos to ten wydaje się być ciekawą opcją

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Co do poduszek w lanosie Za dopłata można było Lanosa wyposażyć w: ABS, poduszkę powietrzną dla kierowcy i pasażera, wspomaganie kierownicy (seryjnie w wersji SE, SX), klimatyzację manualną, elektryczne szyby przednie (seryjnie w wersji SE, SX), elektryczne szyby tylne (bardzo rzadko spotykane nawet w najbogatszych wersjach), elektryczne sterowanie prawego lusterka (seryjnie w wersji SX),natomiast w sporcie srs był w standardzie,

    Miałem takie lanos w 1998 roku w wersji SX z jedną poduszką dla kierownika, ale ja jej w ogóle nie chciałem, ona po prostu była jak auto przyprowadzili z fabryki 0 dopłat z resztą to były fajne czasy 3 lata serwisu za freee nawet za wycieraczki do szyb się nie płaciło i wymieniali za free, płyn do szyb uzupełniali na serwisie hehe czad i 0 0 0 nic się nie płaciło a sorry za ustawienie zbieżności chyba 56zł się płaciło a części wymieniali za tysiące to jak to miał funkcjonować to całe deawoo-fso jak se sami w kolana strzelali
    Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 09-09-14 o 15:18
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •