Poka¿ wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Pomóg³by kto¶ przet³umaczyæ dwa s³owa po niemiecku?

  1. #1
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie Pomóg³by kto¶ przet³umaczyæ dwa s³owa po niemiecku?

    Chodzi o to, co jest na fotce odno¶nie rozrz±du. Zahnriemen: ersetzen - przet³umaczy³em, ¿e dos³ownie znaczy to rozrz±d zast±piæ (w sensie wymieniæ), na osobnym rachunku jest wzmianka o napinaczu oraz pompie wody czyli rozumiem, ¿e zrobiono ca³y zestaw.

    Interesuje mnie równie¿ co Niemiec nabazgra³ d³ugopisem obok, nie mogê rozszyfrowaæ i wrzuciæ w s³ownik, pomo¿e kto¶ przet³umaczyæ jakie mia³ uwagi?

    Chcia³bym wiedzieæ wszystko
    Za³±czone Obrazki Za³±czone Obrazki
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  2. #2
    unfaller
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Nabazgral rowno, ale ja tam widze bestellt czyli zamowiony, mi wyglada na to ze po prostu w momencie sporzadzania check listy nie bylo czesci badz mocy przerobowych. Mnie by martwilo ze pozycja Ok jest zamazana i poprawiona na Nie Ok, ale rozumialbym ze rozrz±d zrobiono po sporzadzeniu check listy (czyli jak doszly czê¶ci) i jak masz rachunek to spij spokojnie.

    Je¿eli data na rachunku za rozrz±d jest ¶wie¿o po dacie check listy to by potwierdzalo moje przypuszczenia.


    RV z boku to zapewne Rechnung vorhanden czyli jest faktura do danej czynno¶ci serwisowej.

  3. #3
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Dziêki za pomoc.

    Ten skan jest w³a¶nie z check listy a z wydruku systemowego ca³ej historii pasuje dzieñ i przebieg co do kilometra tylko nie ma albo ja nie widzê tego przeklêtego s³owa pasek (widzê pompê i rolki). Checkliste nazwa³em b³êdnie rachunkiem - akurat tu gdzie jest rozrz±d mam numer rachunku a papierka fizycznie nie (s± z innych lat jakie¶ papiery) i st±d moja pomy³ka z gor±c± g³ow± Przepraszam, ¿e tak namiesza³em

    Twoja teoria odno¶nie daty jak najbardziej sensowna, bo na koñcu check listy data z dnia nastêpnego i podpis jak skoñczyli wiêc mogli robiæ dwa dni bo np. czekali na rozrz±d.

    Chyba dla ¶wiêtego spokoju napiszê do nich po angielsku bo po niemiecku "ni w z±b" (o ile zdo³am wyt³umaczyæ o co mi chodzi a oni zrozumiej± to mo¿e powiedz±), podam numer rachunku, VIN, datê i zobaczymy.
    Ostatnio edytowane przez Jakoob ; 31-08-14 o 12:06
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  4. #4
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Tematu jakby ci±g dalszy. W poni¿szym dokumencie nie widzê paska ale mo¿e rzuci³by okiem kto¶ "sprechaj±cy" czy czasem nie ma tego, czego szukam. Próbujê ze s³ownikiem ale dokopa³em siê do jaki¶ bzdur typu "kratery wulkaniczne" wiêc raczej nie o to chodzi
    Za³±czone Obrazki Za³±czone Obrazki
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,353
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    na 9 pozycji u do³u masz jaki¶ pasek , ale z numeru wynika ze to klinowy 06d903137e

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziêkowano Thanks Given 
    284
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    pozycja (10) 06b198119c zestaw paska rozrz±du

  7. #7
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Hehe, dziêki wielkie. Czyli tak jak mówi Unfaller, musieli dzieñ czekaæ na czê¶ci. Mam tak zawsze Kto¶ co¶ nabazgra³, ja zacz±³em dociekaæ i anga¿owaæ forum Teraz ju¿ ¶piê spokojnie choæ od pocz±tku wydawa³o mi siê totalnym absurdem zmieniæ ca³± resztê oprócz paska ale teraz ju¿ naprawdê ufam, ¿e do okolic 270tkm mo¿na ¶mia³o na tym ¶migaæ
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    ¦mia³o to mo¿na powiedzieæ ,ze Kopernik nie ¿yje ( ten co wstrzyma³ S³oñce ruszy³ Ziemiê )

    W tym przypadku ka¿da za³±czona prawdziwa dokumentacja do Twojego auta mo¿e jedynie byæ potwierdzeniem , ¿e takie prace zosta³y wykonane .

    Choæ ja mia³em kilka sytuacji gdzie kompletny rozrz±d w serwisie zosta³ wymieniony ale ostatnie prace przy skrêcaniu robi³ chyba uczeñ bo np; jakie¶ kó³ko czy napinacz za³o¿y³ odwrotnie i nie chodzi³o w osi . ...dar³o pasek .

    Zajrzyj pod maskê jak wszystko chodzi w "linii" bez "bicia" to jest OK
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •