Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: Allegro: "zyklon" - renault megane 2.016v '03 xenon skóra serwis

  1. #1
    MATISBYD
    Gość

    Domyślnie Allegro: "zyklon" - renault megane 2.016v '03 xenon skóra serwis

    Witam serdecznie,
    Ja wolałbym Lagune, zona chce Megane
    znalazłem taką na allegro:

    http://moto.allegro.pl/renault-megan...447324531.html

    zdjęć duzo, ocenić łatwo, wycieczka z Bydgoszczy do Elbląga nie jest problemem, ale chciałbym znać Waszą wstępną opinię.

    Dziękuję za pomoc
    MatisByd

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    O tym komisie było na poprzednim forum.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    578
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Poproś o nr. Vin i smaruj do ASO, Renault ma europejską bazę serwisową trochę informacji powinni Tobie udzielić.

  4. #4
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    To nie jest komis tylko facet zawodowo robiacy handlarzom aukcje.

  5. #5
    jumson
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    O tym komisie było na poprzednim forum.
    Coś więcej ?

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    jumson - jak nie wierzysz Naszym kolegom to więcej o tym sprzedawcy poszukaj sobie we własnym zakresie ....to są jedynie wskazówki ....nikt Ci gotowca jak na maturze pewnie nie zapoda ....
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #7
    jumson
    Gość

    Domyślnie

    andre stary chłop jesteś a tak pochopne wnioski wysuwasz. Coś więcej?=Naprawdę? ? Chyba nie. Wierzyć, wierze tylko po prostu chciałem dowiedzieć się coś więcej. Z ciekawości wszedłem w link i potem w jego inne auta i zaciekawiło mnie na ile są prawdziwe tam podane informacje.
    Co do matury, to co ma piernik do wiatraka.

  8. #8
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Oj ma... I to dużo

    Piernika nie można zawiatraczyć, wiatrak można zapierniczyć

    Na poważnie - co do zykloona to trudno cokolwiek powiedzieć. Ja osobiście nie znam skarg na gościa, przy czym tak jak pisali to wcześniej - gość udostępnia platformę - czyli swoje konto na allegro, przygotowuje auta do sprzedania, obfotografowuje z każdej strony itd. Ktoś kupił pamiętam od niego Audi A4 z przebiegiem CHYBA 179 tys km i tenże okazał się realny... Złocisty kolor.
    Mi osobiście coś trudno napisać.

  9. #9
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Spoko ...nie mieszajmy w to wypieków ;

    ...po prostu ..naprawdę nie było dobrego zdania o tym sprzedawcy ....co nie znaczy , że na 80 aut ma 5 -10 godnych uwagi ....
    wiesz...zrozum też Nas ...równie dobrze moze ktoś sie tu "wbijać" i reklamować jedno z setki akurat OK ...mi to nie wadzi bo myślę , że o to chodzi aby polecać naprawdę dobre auta .....nawet od "Szatana" ...jeśli takie ma
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #10
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Moze ktos laskawie przeczyta moj poprzedni post? Wlasciciel konta na allegro Zyklon nie ma nic wspolnego z handlem autami, nie jest to komis, nie jest to sprzedawca! Masz auto do sprzedania, przyjezdza facet z aparatem, robi zdjecia, opis, wrzuca na swoje konto i tyle. Od slynnego fotografa z Plocka rozni sie jedynie tym, ze nie podaje Ci na tacy ogloszenia ktore wrzucasz na swoje konto, tylko udostepnia wlasne na allegro. Jakie skargi na goscia, ze co, ze zrobil zdjecia? Zatem komentarze typu "ktos kupil od tego sprzedawcy" czy "bylo juz o tym komisie" mijaja sie z celem, auta naleza do kilkunastu-kilkudziesieciu handlarzy nie czesto nie majacych ze soba nic wspolnego. Gosc nie wie nic o autach wystawionych na jego koncie poza tym ze zrobil im zdjecia, kontakty telefoniczne sa juz bezposrednio do wlascicieli aut, handlarzy z polnocno-wschodniej Polski. To tak jakbyscie napisali - Gazeta Poznanska dzial sprzedam auto, zna ktos tego sprzedawce? Ja nie znam, ale nie slyszalem skarg na niego, ktos kupil audi i jest zadowolony blablabla itp.

  11. #11
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem, nie piszę po polsku?
    Przecież jak jedziesz oglądać ofertę zykloona to potem piszesz co i jak, tak? A to, że gość ma tyle wspólnego z handlem autami co politycy z prawdą to już inna sprawa.
    Gość po prostu żyje z PREZENTACJI i PROFESJONALNEGO przygotowania aut HANDLARZY, którzy mu to zlecają - już chyba jaśniej nie napiszę.

    Tyle, że jak ktoś jedzie oglądać ofertę to nie jedzie do nie wiadomo kogo tylko do zykloona. Tyle - Po prostu zbudował markę na zdjęciach.

  12. #12
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Napisales po polsku cytuje "ktos kupil od niego". Wiec? Nie od niego, tylko od jednego z kilkuset handlarzy ktorzy zlecili wykonanie ogloszenia. To chyba proste.

    Napisz ze ktos kupil auto z ogloszenia przygotowanego przez niego i sie zgodzimy. Co zreszta nie wiem co ma do rzeczy, jeszcze raz powtorze ze to tak jakbys napisal ze ktos kupil z gazety Glos Kolobrzegu i nawet przebieg sie zgadzal, co mialoby byc rekomendacja dla wszystkich aut z owego nadmorskiego dziennika? Facet nie ma zadnego wplywu na stan ani pochodzenie czy zgodnosc oferty z prawda, tyle.
    Ostatnio edytowane przez unfaller ; 09-02-11 o 23:26

  13. #13
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    eeee ...jak zwykle ...Falandysz .... tak manipuluj aby Cię nie znaleźli ....bij $$$$ zanim Cię zgarną ......a jak Cię zgarną to nic nie miej na siebie - Drzymała sie kłania .......ja tu tylko dozorcą jestem ... a fotki pstrykam z umiłowania do natury ....
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  14. #14
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Przyznam sie Andrzeju ze nie do konca rozumiem powyzsza wypowiedz. Ale nic, pewnie juz pozno jest to i ja zmeczony jakbym mial zaklad fotograficzny czy agencje reklamowa i inni mi dawali zarobic na robieniu ladnych ogloszen to tez bym nie odmowil. Po gieldach tez lataja zbieracze ogloszen, praca jak kazda. Z tego co pamietam facet juz dawno pisal ze nie jest komisem, auta nie sa jego wlasnoscia, zeby nie dzwonic pod numer z jednego auta w sprawie innych bo ma je ktos inny itp. Jedyne prawo jakie narusza to regulamin allegro, stad te relacje sa w ogloszeniach nieco zakamuflowane. Niestety spoleczenstwo srednio rozgarniete to i pewnie maili w sprawie aut dostaje kilkadziesiat dziennie.

    Aut owych absolutnie nie bronie, jego ogloszenia to przekroj tego co sprzedaje sie na allegro, wiec na 80 aut te warte polecenia ZAPEWNE mozna policzyc na palcach jednej reki.

    Dobrej nocy.
    Ostatnio edytowane przez unfaller ; 09-02-11 o 23:36

  15. #15
    jackowski
    Gość

    Domyślnie

    I tak to nawet z fotografa robi się manipulanta. Dobrych opinii facet nie ma,więc na siłę trzeba mu przypisać te złe i snuć domysły. Bardzo żadko można się spotkać z pochlebna opinią na temat zakupionego samochodu.Wynika to głównie z tego,że jak ktoś kupił to nie szuka dziury w całym i niewypłakuje się na internetowych forach,gdzie z reguły każdy i tak umie tylko nażekać (rekomendując temat niżej "moje-lepsze" )

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •