Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Opel Astra III 1.4 2005 - Białystok

  1. #1
    jiggs
    Gość

    Domyślnie Opel Astra III 1.4 2005 - Białystok

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Opel
    VIN
    W0L0AHL3555225415
    Model:
    Astra III
    Silnik
    1.4
    Rocznik:
    2005
    Miejscowość:
    Białystok
    Nazwa komisu:
    City Auto
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam, proszę o opinie na temat auta na podstawie zdjęć i VIN. Czy jest wiarygodny tak niski przebieg w aucie z tego rocznika? Będę wdzięczny za wszystkie spostrzeżenia i wskazówki.

  2. #2
    Włodar
    Gość

    Domyślnie

    Nie powiem ci nic na temat rocznika bo specem nie jestem, ale zastanów się czy silnik 1.4 dla tego auta to dobry wybór. 90KM przy obładowaniu + klima, może byc mułowato.

  3. #3
    jiggs
    Gość

    Domyślnie

    Raczej nie potrzebuję dużego silnika (albo jeszcze o tym nie wiem). Samochód obładowany byłby może 2 razy w roku. Dotychczas jeździłem VW POLO z silnikiem 1.2 i zbytnio mi to nie przeszkadzało, tylko brakowało mi czasami miejsca na jakiś bagaż.

  4. #4
    Włodar
    Gość

    Domyślnie

    Mi w Punto 1.2 tez nie przeszkadza Ale kombi to spora masa, poza tym nie kupujesz chyba żeby wozić powietrze. Sam również przymierzam się do zmiany auta i interesuję mnie też m.in. Astra III, ale czytałem że do takich aut to 1.6 w miarę a najlepiej 1.8-2.0. Jeździłem z kumplem Astra II kombi 1.4 90KM - zdecydowanie za słaby moim zdaniem silnik.

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Skąd
    łódzkie
    Postów
    140
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Miałem taką Astrę w hatchbacku jako zastępcze i szału nie było. Jakoś ten silnik przyspieszał bez życia, a auto było prawie nowe, 12 tysięcy na blacie. Ogólnie benzyny Opla nie grzeszą zbytnio nadmiarem temperamentu.

  6. #6
    jiggs
    Gość

    Domyślnie

    Przemyślałem, odpuszczam, poszukam czegoś z silnikiem 1,6 i w górę. Dzięki za sugestie.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •