Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Audi A6 C7 3.0TDi Quattro 2011r

  1. #16
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Zapytaj w warsztatach nieautoryzowanych, niezależnych.
    Druga sprawa - zawsze możesz ponegocjować z właścicielem - jeśli taki jest koszt naprawy to niech zrobi to np.
    Przy tej cenie to trzeba zakładać kilka rzeczy

  2. #17
    A4_Dominik_WAW
    Gość

    Domyślnie

    Kris pamiętaj że rozmawiamy o aucie 3 letnim z przebiegiem 100+ za 180 tys PLN wiem ile takie auto kosztowało jako nowy samochód ale ... no właśnie ale ... a tu powinna być igła. Kupując auto w tej kwocie jeszcze jakieś kombinacje ? To tylko moje zdanie.
    To jak oni to inaczej sprawdzają żeby zlokalizować wyciek ?

  3. #18
    Shockwave
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem jak inaczej diagnozują... prawdopodobnie jest to usterka opisana tu http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=64092
    Oczywiscie wszystko jest do zrobienia(kwestia kasy) Ciężko o igłę 3 letnią. Igła to tylko z salonu nowa Sprzedawca tez sie pomylił i wpisał przebieg zamiast 147000 13500.
    Opuści na 174.000 to nie wiem czy się decydowac. Wstępnie jestem na tak.

  4. #19
    darek90
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shockwave Zobacz post
    z tego co już wyczytalem to jest jakas wada w tym silniku i cieknąca miska olejowa górna. bagatela koszt naprawy 9tys zł. (ponoć trzeba wyciagnac silnik aby to uszczelnić) ta cena to aso oczywiscie Oczywiscie te wycieki to jakiś odestek aut a nie że każde...
    Jeżeli chodzi o miski olejowe to może spróbuj tutaj http://www.motocentrum.pl/miska-olejowa,100512,wk myślę, że powinno wyjść taniej.

  5. #20
    A4_Dominik_WAW
    Gość

    Domyślnie

    Chyba zainteresowany autem stracił zainteresowanie tym samochodem na forum audi też przestał pisać.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •