Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Ford C-MAX 2.0 diesel 2006r Warszawa

  1. #1
    melon2020
    Gość

    Domyślnie Ford C-MAX 2.0 diesel 2006r Warszawa

    Koledzy zastanawia mnie czy ktoś widział ten samochód.
    http://moto.allegro.pl/fordc-c-max-g...437371600.html
    Co z nim jest nie tak? patrząc na zdjęcia to wisi w ogłoszeniach od jesieni (brak śniegu, liście na drzewach)
    Może za drogi jak na ten rocznik?
    Co sądzicie?

  2. #2
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Jak widze bzdety typu jedyny na allegro c-max w dieslu to dziwie sie ze jeszcze ktos sie tym interesuje. Zreszta facet zamiast zrobic ladne zdjecia zewnetrzne pojazdu, robi zblizenia popileniczki, lusterka i uchwytu na wieszak. Ogloszenie jest po prostu *****ne. Auto zdaje sie bez oplat. Plak az smierdzi w srodku.

    Na serio - auto z Francji, tam cale auta sa drozsze niz w DE. Jak dla Pana 32900 za dwulitrowa Ghia z 06 roku to drogo, to prosze sprawdzic ile trzeba zaplacic za takie cale auto na Zachodzie.

  3. #3
    melon2020
    Gość

    Domyślnie

    no właśnie wydaje mi się ta cena niska za to auto więc szukam odpowiedzi co z nim jest nie tak.
    Myślałem że ktoś z forum oglądał to auto i może coś powiedzieć więcej.
    Ja na zdjęciach nie mogę sie dopatrzeć jakiś bubli a może ktoś coś widzi?

  4. #4
    kip1
    Gość

    Domyślnie

    to samo auto 29900 + 1500 oplaty, ten Pan sprzedaje calkiem duzo samochodow, wyglada na handlarza http://www.autotrader.pl/ford-focus-...006/114259113/

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar DRED
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    314
    Podziękowano Thanks Given 
    84
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Szukałem C-maxa w zeszłym roku i powiem szczerze że sam bym kupił takiego z tego rocznika za tą cenę. A ten przebieg - toć to prawie nówka.

  6. #6
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Szczelina między maską a lewym przednim błotnikiem chyba węższa niż po drugiej stronie. Między lewą przednią lampą a maską większa szczelina niż po prawej stronie, klapa bagażnika spasowana kiepsko - z lewej strony brak szczeliny, z prawej potężna, kolor prawego tylnego rantu też nie pasuje do reszty.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •