Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Fiat Bravo Dynamic - ile jest wart?

  1. #1
    maciej1212
    Gość

    Domyślnie Fiat Bravo Dynamic - ile jest wart?

    Witam szanownych uzytkowników forum.
    Nie wiem czy w odpowiednim miejscu szukam porady ale inne miejsce nie przyszło mi do głowy.
    Kolezanka zmieniła samochód na wiekszy mazde 6.Zresztą zakupiła go od przemiłego kolegi z forum..auto na prawde ładne i zadbane.W związku z tym ma do sprzedania swojego fiata bravo II rok produkcji 2008..rok pierwszej rejestracji 01.04.2009.Jest do diesel 1900multijet.16V moc 120 km.dynamic.Auto ma przejechane 88000 tyś km wszystkie przeglądy w serwisie fiat auto poland Raiski Bydgoszcz.Przeglądy udokumentowane i z rachunkami.Auo oczywiscie ma małe przerysowania na zderzaku tylnim i lekkie przerysowanie na prawym tylnim błotniku.Dodatkowo w wyposarzeniu ma światła przeciwmgłowe i lakier szary metalik.
    vin samochodu to ZFA19800004154558
    Zasadnicze moje pytanie brzmi za jaka logiczną cenę koleżanka może wystawić ten samochód by nie wygłupić się i w miarę szybko sprzeda...z góry dziękuję za sugestie serdecznie pozdrawiam maciej

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Od handlarza nie zeszłoby za więcej niż 22-23k, jako os. prywatna może wystawiać za ok. 25k
    Szybciej sprzedałby się Sport, na niekorzyść wpływa też (prawdopodobnie) brak klimatyzacji automatycznej.
    Jak wspomniałem: 24.999 PLN do negocjacji, powodzenia

  3. #3
    maciej1212
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję ci serdecznie kolego lukas..weźmiemy sobie tę radę do serca pozdrawiam maciej

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Z fiatem Bravo jest ten problem, że to całkiem fajne autko, z niefajnym znaczkiem. U nas za bezcen prawie te samochody stoja

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    No właśnie na fiata chyba trzeba entuzjastę... Kompletnie nie rozumiem dlaczego, miałem parę włoskich samochodów i ich awaryjność jest grubo przesadzona. Co do zabezpieczenia antykorozyjnego to już inna kwestia ale dzisiaj większość aut nie jest tak zabezpieczonych jak 15 lat temu...

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    wrzuć auto na forum

  7. #7
    maciej1212
    Gość

    Domyślnie

    Będę w wtorek w Bydgoszczy zrobię zdjęcia i wrzucę na forum....dzięki za zainteresowanie tematem pozdrawiam maciej

  8. #8
    Zaber
    Gość

    Domyślnie

    Sam szukam takiego auta. Interesuje mnie Bravo z silnikiem 1.9 150km, żeby na wyposażeniu miał: tempomat, czujniki parkowania, kierownice wielofunkcyjną, komputer pokładowy i climatronic.
    Zmieszczę się w budżecie do 24 tysięcy zł?

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •