Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Seat Leon 1.9 TDI 2003 - Piotrków Trybunalski

  1. #1
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2012
    Postów
    155
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie Seat Leon 1.9 TDI 2003 - Piotrków Trybunalski

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Seat
    VIN
    -
    Model:
    Leon
    Silnik
    1.9 TDI
    Rocznik:
    2003
    Miejscowość:
    Piotrków Trybunalski
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam, brat jest zainteresowany kupnem tego samochodu. Jeżdże bardzo podobnym bo Toledo ale na chwile obecną jestem za granicą i nie mogę mu pomoc w sprawdzeniu samochodu. Prosiłbym o wszelskie spostrzezenia co do ogłoszenia. Tak wiem,ze tylny błotnik od strony kierowcy jest zarysowany, o Vin juz prosiłem sprzedającego raczej nie długo powinienem mieć. W innny dziale szukamy inspektora który prześwietliłby seata. Przebieg również nie przeszkadza, moze chociaz jest prawdziwy.

  2. #2
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem czy to na zdjęciach tylko ale przednie błotniki wyglądają jakby były lekko w innym odcieniu. Najbiedniejsza wersja wyposażenia.

  3. #3
    Wrobel
    Gość

    Domyślnie

    Wyposażenie 4 szyby elek.z domykaniem i otwieraniem z pilota ABS .TCS imobilajzer,climatronik,elek.grzane lusterka, kierownica regulowana,tempomat,komputer.

    - to ma być najbiedniejsza wersja wyposażenia? no proszę Cię.

    słabe zdjęcia do oceny,

  4. #4
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2012
    Postów
    155
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Jest i nr Vin, prosiłbym kogoś o rozkodowanie
    VSSZZZ1MZ3R097282

    Pozdrawiam

  5. #5
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Wróbel- po fotelach widać że to wersja stella która mogłaby reprezentować biedę w utworze Peji - osobiście nie nasrałbym na leona w tym wyposażeniu... Signo, sport OK ale nie Stella... Gdybym rządził VW to wypuszczałbym tylko wersje TOP SPORT albo CUPRA bo pasują do leona rewelacyjnie... Do najbiedniejszej wersji można wszystko dokupić - taki jest VW. Miałem kiedyś Leona Stella z Climatroniciem dużą navi i pełną elektryką ale to była najuboższa wersja stella z dokupionym wypasem. Leon z kanapami zamiast kubłów dla mnie wygląda jak z dupy... Do reprezacji biedy powinny być golfu IV 1,4 a leon powinien mieć agresję...

  6. #6
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Zawier jako ze posiadales leona pytanie... miales problem z przeciekami wody do wewnatrz pojazdu czy nie bardzo? Pytam bo kiedys natknalem sie na temat gdzie wielu uzytkownikow sie wypowiadalo i twierdzili ze to wada fabryczna leonow...

  7. #7
    Wrobel
    Gość

    Domyślnie

    abezus, ja miałem i potwierdzam. Leon/Toledo ma problem z odpływem wody w podszybiu oraz w drzwiach (łatwe do naprawy).

  8. #8
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał abezus Zobacz post
    Zawier jako ze posiadales leona pytanie... miales problem z przeciekami wody do wewnatrz pojazdu czy nie bardzo? Pytam bo kiedys natknalem sie na temat gdzie wielu uzytkownikow sie wypowiadalo i twierdzili ze to wada fabryczna leonow...
    Tak, to prawda

  9. #9
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc liczyłem na to że trochę rozwiniesz temat... Bo dla mnie ciekawostką jest, że samochód ma tak krytyczną moim zdaniem wadę fabryczną, a ludzie i tak go kupują, trzyma dobrze cenę itp... Szczerze mówiąc myślałem że może była jakaś partia wadliwych egzemplarzy czy coś, bo jeśli ktoś kupuje wóz po to żeby później szukać źródła przecieku (a może być ich parę) to średnio...

  10. #10
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Wade tą da się wyeliminować, nie jest to specjalnie uciążliwe... Leon trzyma cenę bo jest to bardzo ładny samochód, tani w utrzymaniu i praktyczny, nie koroduje i bazuje na technologii VW. To taki golf IV w ładniejszym opakowaniu... Dodatkowo długo montowano w nim proste silniki diesla na zwykłej pompie tak uwielbiane przez naszych rodaków...

  11. #11
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2012
    Postów
    155
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Auto kupione. Dziekuje za wszystkie odpwiedzi.

    Proszę o zamknięcie tematu
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •