Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Xeramic do czyszczenia wtrysków (kosmiczna technologia)

  1. #1
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Xeramic do czyszczenia wtrysków (kosmiczna technologia)

    Kupiłem dzisiaj w markecie kosmiczną technologię do czyszczenia wtrysków i mam zamiar to wlać do baku... jak już się odważę

    ...a tak poważniej, to mogę to wlać całe (250ml) na pół baku, czy lepiej dać połowę? Na opakowaniu jest napisane, że wystarcza na zbiornik ok.65l.

    Miałem już nie kupować, ale kosmiczna technologia z Holandii, za 15zł, to chyba okazja była
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  2. #2
    autoskp
    Gość

    Domyślnie

    Jako ciekawostke moge tylko dopisac, ze widzialem jak amerykanscy kierowcy ciezarowek dolewaja do ropy plyn ATF czyli zwykly, czerwony olej do skrzyn automatycznych i wspomagania. Podobno dobrze czysci. Trafi mi sie kiedys stary, niedrogi diesel to zaryzykuje test.

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Kolega sprzedaje produkty Lucas OIL jak narazi sprawdzone 2 rzeczy Octan booster i Olej pierwszy istotnie podnosi liczbę oktanów a drugi potrafi obniżyć zużycie oleju i jak twierdzi parę osób nawet zmniejszyć zużycie paliwa do około o,5l/100
    Sa tez właśnie takie dodatki do paliw do czyszczenia itp które niebawem tez będą testowane

  4. #4
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nadal czekam na sugestię, czy mogę całość wlać na połowę baku
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  5. #5
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Lej śmiało! Zatankuj prawie do pełna - jakieś 10 litrów przed odbiciem, wlej z tej butelki i dopełnij pistoletem, wtedy od razu będzie dobrze wszystko wymieszane. To Ci cudu nie zdziała a jedynie rozpuści nagar czy inne osady w układzie jeśli rzeczywiście tam były i trochę przybliży czystość osprzętu w stronę fabrycznego. Sam lałem dwa razy STP i też przy tankowaniu do pełna wlewałem całą buteleczkę, na tym środku nawet jest napisane do rozcieńczenia w 50-60 litrach więc nie ma strachu, zwłaszcza że to tak naprawdę szklanka uszlachetniacza na bak. Nie przejmuj się, zmiany będą małe albo wcale
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  6. #6
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Ja się pytam o lanie na pół baku, ty mi piszesz o całym... to się dogadaliśmy
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  7. #7
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Mp Dante wlej nawet na 10l paliwa różnicy żadnej nie poczujesz na pewno. Pamiętam jak mój mechanik miał kiedyś klienta z fobią na wszelkie dodatki do paliw i dał mu 100 ml czystej ropy w jakiejś butelce z angielskimi napisami. Powiedział mu,że to preparat podnoszący moc silnika i czyszczący cały układ wtryskowy (wkręcał go tak przekonywując,ze mało sam nie uwierzyłem.

    Za tydzień okazało się,ze facetowi zaczął palić 0,5 l mniej i dostał kopa jak nigdy Wszyscy położyli sie ze śmiechu,a gość się obraził

  8. #8
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Faktycznie się dogadaliśmy, jakoś źle przeczytałem Rozbiłbym to na 2 razy w tym przypadku żeby dłużej teoretycznie "czyściło" go ale nie wierzę, że coś się popsuje jak wlejesz cały.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •