Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Peugeot 407 2.0 HDI 2005 - Wejherowo/Gdynia

  1. #1
    DJPreZes
    Gość

    Domyślnie Peugeot 407 2.0 HDI 2005 - Wejherowo/Gdynia

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Peugeot
    VIN
    -
    Model:
    407
    Silnik
    2.0 HDI
    Rocznik:
    2005
    Miejscowość:
    Wejherowo/Gdynia
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Coś o nim powiecie? Na oko to nie ma wcale nawigacji tylko półkę pod wyświetlaczem radia, poza tym sam właściciel już się przyznał, że tylna klapa była malowana w ASO, bo miał jakąś obcierkę. Ogólnie nie oczekuje po tym samochodzie (nie za tą cenę...) ideału, ale jak sądzicie - jest jakikolwiek sens?
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Zapomnij o tym przebiegu, oglądałem 2 takie auta a ceny były bliżej 20 tys jeden skręcony o polowe a drugi w stanie mocno średnim.

    Fajna dziura w uszczelce

  3. #3
    DJPreZes
    Gość

    Domyślnie

    W przebieg nie wierzę, ale też mi nie przeszkadza - sam w obu samochodach mam pokręcone liczniki i nawet nie wiem ile mają - ba - kupując ostatni swój 205 Cabrio pierwszy raz spojrzałem na przebieg jak podczas przeglądu mnie spytał diagnosta Z jednej strony mam kontakt z właścicielem (który coś o tej klapie gadał), z drugiej widać, że to ogłoszenie od handlarza (chyba, że 3 samochody miał i wszystkie sprzedaje....jasne ).
    Nie napalam się jakby co i 407SW to bardziej taki wybryk w kierunku "coś lepszego" - tak to szukam 307SW, a te w tym przedziale cenowym mają jakikolwiek sens (chociaż jak oglądam je to też niewielki).

  4. #4
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    myślę ze z samego poczatku produkcji coś się znajdzie z 307SW

  5. #5
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Mam fajne 307 w kombi ale 2.0 benz (dobre pod LPG)
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  6. #6
    DJPreZes
    Gość

    Domyślnie

    Byłem, zobaczyłem i zgłupiałem... Wiem mniej niż wiedziałem. Liczyłem, ze zobaczę złom od którego ucieknę, a tu niespodzianka - jest zaniedbany, fakt. Przebieg jest marnym żartem - kierownica nadaje się do wymiany, a minimum do obszycia, więc przebieg spokojnie mnożymy razy półtora jak nie więcej. Są ocierki, są wgniotki. Szyby też nie trzymają jednego rocznika (ale odchył jest minimalny - 1 miesiąc 2005 na tyle i trójkątach w bagażniku oraz tylnej lewej, a 11 albo 12 miesiąc 2004 na reszcie. Wątpię w taki rozrzut w fabryce, chociaż to Peugeot, więc we wszystko uwierzę. Podłoga prosta, brak śladów spawania, malowania, itd. Rwałem uszczelki i też - wątpię, żeby się komuś chciało ściągać uszczelki (na handel nikomu się nie chce). Wad ten samochód oczywiście ma i to sporo. Gradobicie załatwiło maskę, idioci na parkingach przednie drzwi (bez tragedii, ale na obu drzwiach wgniotka jest), trochę się rdza zbliża do tylnych prawych, ale przy szybie na czarnym elemencie - dałoby się to szybko i łatwo naprawić bez oskarżeń o druciarstwo. Brak plastiku od wewnątrz na klapie. Wyświetlacz w zegarach mało czytelny, więc do wymiany zegary. Środkowy wyświetlacz dałby radę. Cena - dałoby radę zejść do 12000.

    Vin: VF36ERHRE21191771 - da radę coś się więcej dowiedzieć po Vinie poza tym co poda Peugeot Servicebox?

  7. #7
    A4_Dominik_WAW
    Gość

    Domyślnie

    To chyba jedno z tańszych aut w swoim roczniku i w swojej klasie przy tym jeszcze z takim wyposażeniem.

  8. #8
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    Auto chyba z komisu? Znajduję się obok miejsca w którym robiono fotki, jest tam myjnia itp? Ten komis ma niedługo swoją działalność jeśli mam rację.

  9. #9
    DJPreZes
    Gość

    Domyślnie

    Auto było w komisie przez chwile, teraz jest u właściciela. Ogólnie kupił od poprzedniego właściciela, ale nie rejestrował na siebie, a ogłoszenie na olx wystawił komis (no brzmi dziwnie... sam tego nie rozumiem)

  10. #10
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    To handlarz jest, nie własciciel - i to handlarz-partyzant.
    Idę o zakład, że umowę dostaniesz in blanco z byłym właścicielem

  11. #11
    DJPreZes
    Gość

    Domyślnie

    Właściciel warsztatu samochodowego, w wolnych chwilach handlarz amator
    Wpisałem Vin, rejestracje i date rejestracji jako początek gwarancji z serviceboxa i jest grubo w historii tego samochodu...
    Po pierwsze: - brak przeglądu...
    Po drugie: - ilość zmian właścicieli w 2011
    Po trzecie: - podobno on kupił w 2013.
    No nic - przestaje mi się zupełnie to podobać... Chyba kompletnie ochłonąłem już... Jeszcze podjadę z miernikiem i planetą, żeby dokładnie obejrzeć, ale to już chyba tylko dla sportu.
    Załączone Pliki Załączone Pliki
    Ostatnio edytowane przez DJPreZes ; 17-07-14 o 23:41

  12. #12
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  13. #13
    DJPreZes
    Gość

    Domyślnie

    Oglądałem go tutaj i to właściciel tego warsztatu niby jest właścicielem: https://www.facebook.com/Jubitom?ref=ts&fref=ts No nic - chyba szkoda waszego czasu, bo ja się kompletnie ostudziłem :P

  14. #14
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    No to wytlumacz mi ten fenomen bo ja nie rozumiem.

    Samochod z 2005 roku fajnie wyposazony w miare swiezy za 12 tysiecy.

    Ogladales i stan techniczny Ci nie przeszkadzal, ba nawet ze jest walniety na przebiegu Ci nie przeszkadzalo.

    Ale zobaczyles wydruk z CEPIKu o 5ciu wlascicielach i Twoj zapal sie ostudzil?

    Gdzie tu sens, gdzie logika?

  15. #15
    DJPreZes
    Gość

    Domyślnie

    Nie tyle 5 właścicieli, co sprzedawanie samochodu co miesiąc jest dziwne. Dziwny jest też brak przeglądu, albo to, że podobno on go kupił już w 2013 roku, a tu ani słowa na ten temat... Żeby nie było - nie skreśliłem tego samochodu. Jedynie totalnie ochłonąłem i zbieram kolejne jego wady, żeby (o ile się zdecyduje) móc jeszcze zbić cenę

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •