Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Uwaga Pirat - Czy macie Pañstwo legalizacjê urz±dzenia...

  1. #1
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie Uwaga Pirat - Czy macie Pañstwo legalizacjê urz±dzenia...

    Mina gliniarza bezcenna...




  2. #2
    Starszy u¿ytkownik Avatar DRED
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ódzkie
    Postów
    314
    Podziêkowano Thanks Given 
    84
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    Byæ mo¿e go¶ciu zosta³ dobrze poinformowany o bol±czkach tych urz±dzeñ i tnie cwaniaczka. A tak na marginesie ciekawe jak by sobie podyskutowa³ z policj± np w USA?

  3. #3
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,658
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Wiadomo, ¿e jaki¶ myk siê zawsze znajdzie a to temperatura pomiaru za niska a to wilgotno¶æ za wysoka a to brak legalizacji. O ile dzia³ania "Pana Emila" popieram to ten go¶æ mnie podqrwi³.
    "ja wam zadania u³atwiaæ nie bêdê" - wrogów sobie znalaz³ **********cz 130 na 40. Brawo. Ale w koñcu z jego podatków bêd± go ¶cigaæ.
    Je¿eli pamiêtamy, ¿e wszyscy jeste¶my pomyleni, to tajemnice znikaj±, a ¿ycie staje siê zrozumia³e.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  4. #4
    unfaller
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Idiota. Dostanie podwojnie w sadzie za zawracanie dupy.

  5. #5
    money
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    m±dru¶ j*****,jak ja nie lubiê takich ludzi.
    P.S
    Fajna policjantka

    Kolego money brak stosowania siê do regulaminu !
    3.5.10 Stosowania gró¼b*, obra¿ania, o¶mieszania, u¿ywania s³ów niecenzuralnych, stosowania ró¿nych form zaczepki, agresji, z³o¶liwo¶ci czy kpin.
    Ostatnio edytowane przez Legato ; 05-02-11 o 22:41 Powód: Wulgaryzm

  6. #6
    unfaller
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Taka co pod Poznaniem jezdzi jeszcze fajniejsza.

    O, chwile szukalem i znalazlem :

    http://katowice.gazeta.pl/katowice/1...adiowozie.html

    glupot sie ludzie nasluchaja od innych madrali, poczytaja bzdury w necie, pozniej odstawiaja takie cyrki. Podobnie czesto nie przyjmuja mandatu bedac w blednym przekonaniu iz sad nie nalozy im punktow karnych. Owszem, sad nie naklada, sad przyznaje racje policjantom ktorzy te punkty nalozyli. Co przeklada sie na punkty na koncie i jeszcze wyzsze koszta - mandat plus ponad stowa kosztow sadowych.

  7. #7
    money
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Niestety Polacy ju¿ tak maj±. Najlepiej ¶miac mi siê chce jak je¿d¿±c przez Niemcy wszystkie auta na Polskich blachac jad± 130 po Autobanie w miejscach gdzie nie jest to ograniczenie prêdko¶ci tylko prêdko¶c zalecana. Jako¶ po obcym kraju umiemy jezdziæ,a u siebie nie do¶æ,ze przekraczamy dwukrotnie prêdko¶c to jeszcze k³ucim siê z Policj±...

  8. #8
    unfaller
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    E, to takich juz nie widuje. Chyba ze jada autem ktore szybciej jak 130 juz nie moze. Ja bardziej lubie gdy w sloneczna pogode rodacy w Niemczech zwalniaja przy zalecanej predkosci bei nasse.
    Inne konsekwencje, strach przez brakiem komunikacji z policjantem oraz mandatem gotowkowym.

  9. #9
    Starszy u¿ytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziêkowano Thanks Given 
    304
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    Kolego Goethego -- a przypadkiem nie bei Nasse, ta zalecana prêdko¶æ?

  10. #10
    maciej1212
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Mina gliniarza bezcenna....tutaj Kris akurat nie b³ysn±³e¶,trzeba byæ totalnym idiot± ¿eby na 40 jechaæ 130..Jakby dzieciaka lub kogokolwiek z tak± prêdko¶ci± potraci³ to te¿ by¶ sypn± has³o,,mina gliniarza bezcenna,,
    Dla mnie to jeden z wielu *****i jakich mo¿na spotkaæ na naszych drogach i wcale bym siê nie zdziwi³ jakby jaka¶ adwokacina albo prawnik bo ci to lubi± najbardziej cwaniaczyæ.

  11. #11
    unfaller
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ PathLiner Zobacz post
    Kolego Goethego -- a przypadkiem nie bei Nasse, ta zalecana prêdko¶æ?
    Jasne Darku, czesto ucieka mi duza litera rzeczownika w pismie piszac w 2 jezykach na niemieckiej klawiaturze. Do Goethego mi daleko, glownie z tego powodu iz ja sie czuje swietnie. Poza tym predkosc na znakach bei Nasse to nie zalecana a maksymalna dopuszczalna. Czas isc spac

    Maciej1212 - calkowicie sie zgadzam. Dzwine zeby mial opanowana facjate jak ***** pyskuje na ewidentnym przegieciu. Znajdzcie jeszcze tego ******a prawnika z e60, co stawial sie ze nie zauwazyl skrzyzowania. Dziekuje za takich prawnikow, chca byc jak w juesej a wychodza na ******ow.
    Ostatnio edytowane przez unfaller ; 01-02-11 o 23:44

  12. #12
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Panowie, mi chodzi³o tylko o moment jak mu powiedzia³, ¿e nie przyjmuje mandatu. Tyle.
    Bez jakich¶ ideologii itd.
    Zgadzam siê zdecydowanie, ¿e to po prostu ***** i pó³g³ówek my¶lacy, ¿e mo¿e wszystko i wszystkich... wiecie co.
    W Niemczech za takie przekroczenie to jak dobrze pamiêtam mo¿e byæ i kara wiêzienia.

    Wiêc proszê - bez jakich¶ osobistych wycieczek

  13. #13
    unfaller
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Wiezienia moze nie, ale pol roku odpoczynku od jazdy bez problemu.

  14. #14
    maciej1212
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Sorry Kris jak siê poczu³e¶ ura¿ony..

  15. #15
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    Krzy¶ ...to nie zanêcaj .....bo rekin podp³ynie i Ciê z t± ³ódka ³yknie....co "Szczêk" nie ogl±da³e¶ ?

    A pajace i ignoranci przepisów tudzie¿ nowobogaccy "wszechwolni" i tak bêd± je¼dziæ wedle swego "widzi mi siê " bo ich na to staæ

    PS;
    literówki to jak widzê jaki¶ impul¶ daj± ....ino nie wiem czy bardziej przyjazny czy ku - kto bystrzejszy .... ja tam z góry za nie przepraszam ..mniej czytaj±c ksi±¿ek a wiêcej czasu spêdzaj±c przed monitorem stajê siê pewnie wtórnym analfa-beton .... no có¿ takie czasy
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 02-02-11 o 00:28
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •