Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: SUV Hyundai / Kia rocznik 2011 za 70000 zł na ON. miasto > 50%

  1. #1
    wysmok
    Gość

    Domyślnie SUV Hyundai / Kia rocznik 2011 za 70000 zł na ON. miasto > 50%

    Cześć.

    Zaczynam myśleć nad zmianą auta i zastanawiam się nad wyborem czegoś z corssover'ów (lub jak kto woli - mniejszych SUV-ów ). Po wstępnym przeglądzie rynku uderzałbym raczej w azjatyckie marki i aktualnie na placu boju pozostały Hyundai ix35 i Kia Sportage. Wiem, że to ta sama rodzina w sumie, ale jednak różnice są. Jeżeli chodzi o wyposażenie, to obowiązkowo automat i 4x4. I to zazwyczaj sprawia, że reszta wyposażenia też jest wtedy całkiem bogata. Rocznik powiedzmy 2011, bo budżet mam tak +/- 70 tys. Patrząc po ogłoszeniach, to gdzieś w tych okolicach ceny się wahają dla konfiguracji jw.

    Co myślicie o takim zestawieniu? Auta bardzo podobne. Ciekaw też jestem opinii o tych koreańskich dieslach CRD, bo nie miałem z nimi jeszcze nic do czynienia.

    Oczywiście jestem otwarty na inne pomysły, jeżeli ktoś chciałby coś innego zaproponować. Podoba mi się też Ford Kuga, ale z cenami Ford trochę pojechał, choć nie wiem, czy Kuga już bardziej teraz pod SUV-a nie aspiruje, niż crossovera.

    Pozdrawiam,
    wysmok
    Ostatnio edytowane przez wysmok ; 20-06-14 o 14:46

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •