Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Temat: Autko dla kobiety do 5 tys zł

  1. #1
    blackhunter
    Gość

    Domyślnie Autko dla kobiety do 5 tys zł

    Hello
    Widzę, że nie ma rozdziału co kupić, więc wrzucam tutaj.
    Jak w temacie, co polecacie dla kobiety na pierwsze autko do 5 tys zł.
    Matiz i tico odpada
    Może seicento? Może coś innego? Wielkość - segment B - raczej max
    Pozdrawiam, nowych i starych forumowiczów
    P.S Wszelkie opinię proszę z konkretnymi argumentami
    Ostatnio edytowane przez blackhunter ; 01-10-10 o 10:04

  2. #2
    damian_rm
    Gość

    Domyślnie

    No Matiz byłby pewnie sto razy lepszym wyborem niż Seicento albo Corsa może. Czemu Seicento?

    BTW. Mój pierwszy post. Witam na forum, nareszcie, już się nie mogłem doczekać

  3. #3
    blackhunter
    Gość

    Domyślnie

    Czemu seicento? hmmm...niebrzydkie, tanie, w miarę młode, dużo krajowych, można znaleźć niezajechanego, tanie części...

  4. #4
    damian_rm
    Gość

    Domyślnie

    Tak samo jest Matizem, tylko że bardziej funkcjonalne bo 5-drzwiowe

  5. #5
    blackhunter
    Gość

    Domyślnie

    Się nie podoba siostrze deawoo a jak się kobiecie coś nie podoba to tak jakby to nie istniało

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar liliotom
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Postów
    209
    Podziękowano Thanks Given 
    104
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Corsa chyba najrozsądniejsze autko, chyba że Seat Ibiza ??
    Wszystkie spostrzeżenia to tylko sugestie, mogące nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości Ten się nie myli kto nic nie robi
    _________________________

  7. #7
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ja mimo wszystko zaproponuje Opla Astrę I (albo F jak kto woli). Auto ciut większe niż Corsa, za to tańsze. Części też nie są drogie, silniki są trwałe, zwłaszcza 1.4 i 1.6 8v. Można znaleść i z klimą nawet.

  8. #8
    pecet
    Gość

    Domyślnie

    Rok temu dziewczyna kupowała auto, ja polecałem tak Kris75 astre 1 ale uparła się na matiza i w sumie jeździ już rok bez większych problemów, ale jak dla mnie to takie pudełko i ciężko znaleźć coś nawet ze wspomaganiem. Na pewno na plus dla matiza są rozmiary podczas poruszania w mieście no i spalanie, ma tylko benzyne ale przy jej jeździe spala 5l/100km. Dodam, że na początku absolutnie odrzucała to auto, bo jej się nie podobało

  9. #9
    Użytkownik Avatar Michał
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Wielkopolska
    Postów
    47
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Ja też skłaniał bym się ku propozycji Krisa. Dobre autko, silniki nie sprawiają większych problemów.. Trzeba tylko przy nich zwrócić uwagę czy nie ma gdzieś za dużo rdzy, bo one miały z tym troche problemu.
    http://bez-wypadkowe.net/forum.php

  10. #10
    Mark86
    Gość

    Domyślnie

    Polecam jednak Matiza, za tą kasę przy odrobinie szczęścia można wyrwać wersje TOP dobrze wyposażoną z dwiema poduszkami a nawet nieraz klimą. Seicento to też nie taki zły pomysł ale jest trochę mało bezpieczne. Z tego co pamiętam w testach Seicento dostało 1,5 gwiazdki a Matiz 3. Na pewno Matiz dużo wygodniejszy i silniki całkiem udane, jedyny problem to korozja ale można znaleźć ładne okazy. Daewoo robiło i nadal robi całkiem dobre samochody a znaczkiem na masce się nie przejmuj bo to nie jest najistotniejsze wbrew temu co myśli spora cześć polaków...

  11. #11
    opona
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym się skłaniał ku Astrze lub Seicento, ewentualnie Saxo. Ostatnio szukałem dla dziewczyny właśnie auto do 5 tyś i znaleźć Matiza w dobrym stanie w tej cenie jest ciężko, Punta pognite podłogi mają.

  12. #12
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    Mam matiza na sprzedaz, .
    Do działu Sprzedam zapraszam

  13. #13
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Ee pewnie też wrzucę ale tak mi się nawinęło czytając więc postanowiłem się podreklamować

  14. #14
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Zamosc/Lublin
    Postów
    408
    Podziękowano Thanks Given 
    55
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    A może Uno? W tych pieniądzach można znalezc bezproblemowo, wiele aut z polskiego salonu, z reguly 5 drzwi.

  15. #15
    styx1
    Gość

    Domyślnie

    no, opla starszego bym się bał, kolega ma Astre I hatch, ja miałem Vectre I, Ojciec miał Astre I kombi - porazka jesli chodzi o rdzewienie... podesle zdejęcia jak wygląda blacha ale w sumie auto ok, MOJA jeździła kilka lat clio, dla niej SUPER, teraz powozi Astra II 1.6 99 rok i sobie też chwali ale clio super wspomina, koniecznie ze wspomaganiem musi byc

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •