Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Temat: Autko dla kobiety do 5 tys zł

  1. #46
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Pewnie temat i tak do "zamknięcia" .... ale po przeczytaniu całości dochodzę do wniosku , że sprawdza się moja teoria iż ludzie z natury celują wyżej niż punkt na tarczy stoi ( przenośnia ofkors )

    A ja głupi myślałem , że do 1000zł to w sumie tylko papiery ze zwłokami można kupić ....człowiek z niewiedzą się rodzi i niewiele mądrzejszy umiera

  2. #47
    satanek
    Gość

    Domyślnie

    Andre - nadarzyła się okazja to dziewczyna skorzystała, może to lepiej, trochę pojeździ - nabierze wprawy a fundusz na coś lepszego ma już założony Szczerze mówiąc to cena nie powaliła mnie na kolana bo ostatnio byłem świadkiem negocjacji sprzedażowych na parkingu, których obiektem było czerwone cienko 700 rocznik 94 i powiem ci że poszło za co najwyżej 500zł przynajmniej tyle uslyszałem maszerując z moim psem... co ciekawe sprzedający był wielce zadowolony że wreszcie ktoś się zainteresował... jak widać cenę determinują różne czynniki, leciwe wozidła trudno się sprzedają - a jak ktoś stwierdza, że autko na złom chyba że się ktoś akurat napatoczy w dodatku mając powiedzmy od jakiegoś czasu "nowe" cacko i kłopot z nieużywanym problemem na parkingu to różne scenariusze są możliwe.

    edit: Jak dobrze kolega blackhunter zauwazyl autko mialo byc do 5K
    Ostatnio edytowane przez satanek ; 11-10-10 o 14:23 Powód: dopisek

  3. #48
    blackhunter
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, temat był auto DO 5 tys zł, a nie ZA 5 tys zł więc wszystko jest tak jak być powinno
    No i myślę, że na początek zostało wybrane właśnie to najmniejsze zło...bo przecież w razie czego zawsze można kupić coś innego
    Ostatnio edytowane przez blackhunter ; 11-10-10 o 09:17

  4. #49
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    haha racja blackhunter-trafne spostrzeżenie inna sprawa że jak od znajomka i stan w miarę to niech śmiga dziewczyna, wiadomo że jak pierwsze auto to musi być cierpliwe i lakierniczo też super być nie musi bo zaraz pojawia się dodatkowe ozdobniki, więc jak uniacz 3ma się kupy to niech śmiga i się uczy.Ja ze swojej strony życzę chociaż z 10 pierwszych tys bezawaryjnych ;p potem mogą się drobne zdarzać bo kształtują młodego kierowcę.

  5. #50
    dranco
    Gość

    Domyślnie

    Astra 1, Lanos, Punto, Vectra,

  6. #51
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2015
    Skąd
    śląsk
    Postów
    68
    Podziękowano Thanks Given 
    39
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał dranco Zobacz post
    Astra 1, Lanos, Punto, Vectra,
    czy ty normalny jesteś?
    po pierwsze, auto zostało kupione.
    po drugie- 6 lat temu.
    nie masz gdzie nabić postów?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •