Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Kombi Opel > Ford > Renault rocznik 2006 za 18000 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #1
    Włodar
    Gość

    Domyślnie Kombi Opel > Ford > Renault rocznik 2006 za 18000 zł na Pb. miasto > 50%

    Jakie auto kupić 10-15k
    Rodzaj
    Kombi
    Preferowana marka
    Opel > Ford > Renault
    Budżet na zakup auta:
    18000
    Preferowany rok produkcji:
    2006
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    110 KM+
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    12000
    Segment/typ/wielkość auta:
    -
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    2+1
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    Import > Krajowy
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    W związku z powiększeniem się rodziny czas zmienić poczciwego kropka na coś większego.


    Wybór padł na kombi, budżet to około 18 tys. W grę wchodzi tylko i wyłącznie benzyna - jeżdżę głównie po mieście, na krótkie dystanse, silnik 1.6 - 2.0 powyżej 110KM. Nie zamierzam się nigdzie ścigać, ale również nie chcę się męczyć na trasie z wyprzedzaniem. Nie jestem fanem zmieniania co trochę aut, wole raczej używać do wyeksploatowania (stąd najlepiej jak najmłodsze). Od auta oczekuje przede wszystkim bezpieczeństwa i klimatyzacji. Reszta - zależy co się trafi, ale im mniej gadżetów tym mniejsze prawdopodobieństwo awarii Jestem zielony w temacie dlatego jeśli któreś założenie jest nierealne to proszę dać znać. Moje aktualne typy: Opel Astra H, Ford Focus Mk2, Renault Laguna II. Z wyczytanych opinii chyba najlepiej wypadł właśnie Opel. Ford i Renault - trochę sie boję (Ford rdza - Renault elektryka), ale właśnie po to zakładam temat, żeby rozwiać wątpliwości. Jeśli w zakładanym budżecie macie inne ciekawe propozycje to z chęcią o nich poczytam.
    proszę o przeniesienie do przedziału 15-20, przepraszam za pomyłkę.
    Ostatnio edytowane przez Włodar ; 13-06-14 o 12:02 Powód: zły dział

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •