Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Honda Jazz 2004 Ruda Śląska

  1. #1
    darkol
    Gość

    Domyślnie Honda Jazz 2004 Ruda Śląska

    Witam serdecznie! Proszę o opinię o takim autku http://otomoto.pl/honda-jazz-stan-id...C16553726.html - dla kobiety, generalnie do miasta. Szukam czegoś takiego od pewnego czasu i jestem już zniechęcony. Z info telefonicznego dowiedziałem się, że samochód przyjechał na kołach i mogę sprawdzić stan w ASO. Do ceny trzeba dodać jeszcze opłaty. Na Śląsk mam dość kawałek, nie wiem czy warto w ogóle się fatygować. Co sądzicie na pierwszy rzut oka? Dziękuję za wszelkie uwagi.

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar liliotom
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Postów
    209
    Podziękowano Thanks Given 
    104
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Ogólnie chyba wygląda nieźle, jedynie widać zderzak tył delikatnie wgnieciony na samym środku.
    Wszystkie spostrzeżenia to tylko sugestie, mogące nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości Ten się nie myli kto nic nie robi
    _________________________

  3. #3
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Klapa chyba też troszkę dostała, ale auto jak wypowiedz powyżej wygląda ok.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  4. #4
    darkol
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi. To wgniecenie jestem w stanie zaakceptować, bądź co bądź to już siedmioletni samochód - pojadę zobaczyć. Jeszcze raz dziękuję za opinie.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •