Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678
Pokaż wyniki od 106 do 116 z 116

Temat: Honda Civic 2.2 disel 2009 - Katowice

  1. #106
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Nowoczesny handel,pokończone fakultety,a tu byle "handlarzyna" potrafi takiego wydymać. Handel towarem używanym jest nieporównywalny z towarem nowym. Towar używany jest praktycznie niepowtarzalny i nigdy w życiu nie znajdzie się dwóch takich samych Hond w tej samej cenie i z podobnymi usterkami.

    Praktyki wyniesione ze szkoły oczywiście się sprawdzają w branżach gdzie klient ma wybór (ogromny wybór). Wspomniałeś o branży paliwowej więc do niej nawiąże. Jak klient nie zatankuje u Ciebie to zatankuje na stacji obok bo Ty mu nie wchodziłeś w dupę. Jak skończy Ci się towar to zadzwonisz do rafinerii i zamówisz nową dostawę- PROSTE. Tu właśnie liczą się mega pozytywne relacja z klientem,włażenie w dupę etc...

    Używanych DOBRYCH aut nie kupuje się w hurtowniach. To jest walka z konkurencją i szukanie tak zwanej igły w stogu siana. Wiesz czemu handlarze kupują auta tanio?? Wiesz czemu targują po 20% z cen wyjściowych?? NIE WIESZ bo tej wiedzy nie zdobędziesz w żadnej szkole i na żadnych kursach. Oficjalnie powiem jedno-Po tym jak przebiegała Twoja transakcja stwierdzam,że nie masz bladego pojęcia o prowadzeniu negocjacji.

    Andrzej załatwił w kilka minut to nad czym Ty zastanawiałeś się kilka dni. Powiem więcej idę o dużą wódkę,że Andrebar (lub kazdy inny handlarz) nie ujawniając swojej osobowości jest w stanie od ręki wyjąć to auto jeszcze taniej w miłej atmosferze bez oglądania w ASO. BO MA PO PROSTU WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI KTÓRYCH BRAKUJE "Januszą" po fakultetach,a nabierają ich jedynie po wódce ze szwagrem (do następnego dnia rano)

  2. #107
    autoskp
    Gość

    Domyślnie

    I to by bylo piekne zakonczenie.

  3. #108
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał dremp Zobacz post
    Hahahahahahahhaha.

    Andrzej wygral.
    Daniel nic nie wygrałem po prostu widzę co jest co więc pozwoliłem sobie na telefon - rozmawiałem z Kazikiem znam relację z drugiej strony - jak się źle zrozumieli to jeden i drugi umrą w niewiedzy o co poszło jeśli tego nie wyjaśnisz .
    35.500zł bez gwar. 36.000 z 3mies gwar.
    Mówił ,że też cienko przędą przez wałki na VAT itp i marże mają mocno skalkulowane do poziomu opłacalności .
    Drugi Pan wspólnik to Szymon .

    Edit;
    Tak Krystian ale zanim wiedzę posiadłem nieźle po dupie dostałem ....nikt mnie nie uczył nie było neta bzdeta Faceboka itp
    Chcesz zaoszczędzić innym wtop i radzisz to sam ponownie zbierasz żeś podły handlarz co tylko chce zarobić
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 03-06-14 o 16:51
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #109
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Dlatego właśnie czasem nie chce mi się pisać. Ty i wielu innych wiedze zdobywało zjadając własne zęby i tracą własna pieniądze,a teraz jak bezinteresownie chcesz się tym podzielić to tak jak mówisz joby się jeszcze zbierze. Nie warto Andrzejku dzielić się ze wszystkimi publicznie niektórymi umiejętnościami bo tu sprawdzi się powiedzenie "miękkie serce twarda ****"

  5. #110
    marcind112
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję panowie za pomoc szczególnie panie Andrzeju dzięki za telefon. Czy pojadę po Hondę???? . Gryzę się z tym - *****iście głupio mi się teraz tam pokazać. Ale na forum publiczne dla komisu SILESIA

  6. #111
    marcind112
    Gość

    Domyślnie

    Tzn publicznie przepraszam komis silesia katowice

  7. #112
    balbulus
    Gość

    Domyślnie

    Marcin, w tej sytuacji faktycznie pokazać się u sprzedającego, wyciągnąć łapę i powiedzieć "przepraszam za zamieszanie" to znaczy mieć jaja. Ale jeżeli emocje opadły, a samochód wart jest uwagi - pewnie warto się pokusić o taki gest.

    Powodzenia i spokoju w "byznesach" życzę.

  8. #113
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Moim zdaniem wystarczy telefon..... nie widzę potrzeby aby człek gnał 600km tylko po to aby mieć spokojne sumienie czy coś tam sobie udowadniać. ( jesli wstrzymuje się z kupnem - bo ma takie prawo )
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  9. #114
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    dzwoń i wal po auto, pokajasz się i masz brykę jaką chciałeś a sprzedający też będzie zadowolony że coś skumałeś
    Pozdrawiam

  10. #115
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał czeslaw555 Zobacz post
    .... pokajasz się ....
    Czesiu proszę Cię ...
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  11. #116
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Czytam wątek i dosłownie leję ze śmiechu

    W pewnym momencie chciałem zaproponować Marcinowi avatara:


    Mając 300km do komisu i auto, którego stan akceptuję, próbowałbym negocjować coś na zasadzie "to na paliwo do domu żeby było"... A jakby się nie udało - to trudno.

    Z drugiej strony jakby ktoś mi przyszedł oglądać Nissana, marudził cenę, potem się odwinął na pięcie, a następnie wrócił.... to też bym chyba podziękował... Nie mam ciśnienia na sprzedaż.

    Andrebar -powinieneś chyba za to jakąś flachę w podziękowaniu dostać.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •