Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 116

Temat: Honda Civic 2.2 disel 2009 - Katowice

  1. #91
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Przekładnia kierownicza to standard w kilku modelach Hondy - trzeba ja wymienić albo zregenerować co jakiś czas i tyle(z moich obserwacji - co 150-180 tys. km).
    Moim zdaniem ta szpachla auta nie dyskwalifikuje, jeżeli progi i słupki nie ruszone, ale pewnie trzeba by się było bliżej przyjrzeć.
    Nie wiem, czy sprzedawca będzie jeszcze chciał z Tobą dobić interesu - jeżeli podejmiesz taką decyzję to ego musisz schować bardzo głęboko.
    Tak czy siak, po wcześniejszych Twoich wpisach, jestem zaskoczony tym, że jakieś argumenty do Ciebie dotarły.

    Tytek - czemu zamykać - jeden z ciekawszych tematów ostatnio na forum Jak widać być może rozwojowy

  2. #92
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    A sprzedawca nie dostał linka do tej dyskusji?


    Tak pytam bo autor pisał, że poszedł mail do komisu.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 03-06-14 o 13:32
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #93
    marcind112
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bunny Zobacz post
    Tak czy siak, po wcześniejszych Twoich wpisach, jestem zaskoczony tym, że jakieś argumenty do Ciebie dotarły.
    dlaczego miały nie dotrzeć - emocje opadły każdy może się mylić, przecież nikt nie jest doskonały.A to forum otworzyło mi oczy , że kupno używanego auto to nie transakcja o jakiej uczą godzinami na studiach . Na pewno jestem dobry w tym co robię , mam dobre podwaliny teoretyczne w sprawach handlowych ale jak się okazuję teoria to nie wszystko

    aha !! przepraszam publicznie pana Janusza , że nazwałem go handlarzyną

  4. #94
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Janusza?
    Heh - u nas to takie określenie - jak handlarz Mirek np - czyli coś bardziej sarkastycznego.
    Zamiast powiedzieć - zobacz jaki ciul - to można powiedzieć - ja piernicze - co za Janusz

    Chyba, że handlarz faktycznie ma na imię Janusz - wtedy ...

  5. #95
    marcind112
    Gość

    Domyślnie

    faktycznie ma na imię Janusz

  6. #96
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Marcin

    Troche to wszystko odbierasz jako czarno biale.

    Ja wiem ze podejscie pt: "jestes jak **** od srania" jest aktualnie bardzo popularne i modne(???) ale nikt jeszcze nigdy nic nie stracil bedac po prostu milym i szanujac sprzedajacego.

    Wiesz jaki jest problem w Twoim pojeciu handlu? Ze ono faktycznie tak dziala, w firmach uslugowych, duzych korporacjach ktore zdejma gacie zeby klient byl zadowolony, bo tych gaci nie sciaga prezes a podrzedni pracownicy na najnizszym szczeblu. Takie roszczeniowe podejscie w takich firmach zdaje egzamin.

    W przypadku jednoosobowych dzialalnosci, to juz tak nie dziala.

    Teoria to nie wszystko, dlatego mamy tylu wyksztalciuchow co wiedza a nie potrafia. Wiedza ze studiow po ich zakonczenu praktycznie z marszu jest bezuzyteczna i przeterminowana, takie zmiany zachodza w swiecie. Podstawy oczywiscie sie przydaja.

    Tak samo jak tekst o stracie 34 tys rocznie. On nie straci nic. Bo dzialalnosc jaka on prowadzi nie jest zwiazana z powracaniem "starych" klientow ktorzy samochod wymieniaja co jakis czas, to nie jego target klientow. On skupia sie na nowych klientach bo tylko tak jest w stanie wyzyc, a uwierz mi sprzedawalem ostatnio samochod i wiem jak niewdzieczne zajecie to jest dla kogos kto sprzedaje samochod normalnie.

  7. #97
    marcind112
    Gość

    Domyślnie

    nie masz racji .W dużych korporacjach "gacie" przed klientem ściągają wszyscy od sprzątaczki po dyrektora - bo coraz bardziej ludzie wiedzą ,że od klienta zależy ich byt . Czy komis silesia nie stracił wymiernych pieniędzy -nie wiem ale wiem jedno - że moje zachowanie nie było może do końca właściwe ale właściciel komisu któremu być może kiedyś interes pójdzie słabiej pomyśli sobie jak potraktował klienta który chciał u niego zostawić kasę . Tyle...

  8. #98
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Marcin - ale on nie miał żadnej gwarancji, że zostawisz u niego kasę.
    Ludzie sami teraz mają trochę dziwne podejście bo szukają i oglądają kilka rzeczy na raz, potem nie wiedzą co wybrać.
    Ja sprawdzam auta - jak pewnie widzisz w mojej stopce - i uwierz mi - ile razy było fajne auto które nadawało się do kupna bez problemów - to co najmniej połowa z tego mi mówi - ok, zastanowię się nad tym autem. Po czym dostaje info, że jednak nie to.
    To teraz po pierwsze - po co jechałem? Po co tracili mój czas, czas handlarza, pieniądze?
    Ja nie znam odpowiedzi, ale ponieważ ja mam za to zapłacone, to nie mój interes kto co chce sprawdzać i co z moim raportem zrobi.

  9. #99
    Starszy użytkownik Avatar Bull_Byk
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Bytom
    Postów
    478
    Podziękowano Thanks Given 
    148
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcind112 Zobacz post
    nie masz racji .W dużych korporacjach "gacie" przed klientem ściągają wszyscy od sprzątaczki po dyrektora - bo coraz bardziej ludzie wiedzą ,że od klienta zależy ich byt . Czy komis silesia nie stracił wymiernych pieniędzy -nie wiem ale wiem jedno - że moje zachowanie nie było może do końca właściwe ale właściciel komisu któremu być może kiedyś interes pójdzie słabiej pomyśli sobie jak potraktował klienta który chciał u niego zostawić kasę . Tyle...
    O korporacji to ja Ci moge dosc duzo powiedziec i powiem Ci jedno: Oficjalnie wszystko ladnie staramy sie itd. dbamy o klienta - po prostu dobre public relations, ale jak przychodzi co do czego to jak jestes sam to nic nie zalatwisz, mozesz isc do sadu, ale oni sie moga sadzic z Toba i 30 lat i tak oplacaja etatowych prawnikow, po prostu prawnicy beda mieli wiecej pracy nic poza tym, z pewnoscia Ciebie nie stac na takie cos, wiec prosciej latwiej po prostu dc sobie spokoj, co duza czesc osob robi. Nikt nie sciaga gaci, jak sie nie da z klientem dogadac, to zegnaja sie z nim, na jego miejsce przyjdzie 10 nowych. Z korporacjami to wygraja tylko ludzie w masie, tzn, jakas deyzcja korporacji spowoduje masowe (mam na mysli kilkadziesiat tysiecy) ucieczki klientow. Natomiast taki Mirek walczy o klienta i stara sie isc mu na reke, ale ja osobiscie wolalbym stracic upierdliwego klienta i zarobic mniej na innym nieupierdliwym, bo po co mu klpotoy sady itd. Nie wiem czy wszyscy handlarze by tak postapili jak ja ale na pewno czesc - tych uczciwych tak.

  10. #100
    marcind112
    Gość

    Domyślnie

    jeśli jesteś uczciwy - sądu się nie boisz

  11. #101
    Starszy użytkownik Avatar Bull_Byk
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Bytom
    Postów
    478
    Podziękowano Thanks Given 
    148
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Sądu boi sie każdy, nieraz niewinnych sadzali bo nie umieli sie bronić w sądzie. A niektóre sprawy w sądach to są co najmniej w kategorii komedia.

  12. #102
    wysmok
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bull_Byk Zobacz post
    Sądu boi sie każdy, nieraz niewinnych sadzali bo nie umieli sie bronić w sądzie. A niektóre sprawy w sądach to są co najmniej w kategorii komedia.
    Amen! Parafrazując klasykę - sąd sądem, ale sprawiedliwość wcale nie musi być po naszej stronie. Teoria o sądownictwie (szczególnie polskim...) a praktyka, to zupełnie dwa odrębne światy. Często wręcz sprzeczne ze sobą...

  13. #103
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Nie Pan Janusz tylko Pan Kazik ....za 20 min będę miał info czy odda to opisywane tu auto za owe 35.500zł bez gwar czy za 36.000zł z 3mies gwar.
    Wystarczyło zadzwonić i pogadac jak handlarz z handlarzem

    Edit;
    oddzwonił odda na warunkach j/w ale musisz do niego zadzwonic i umówić się .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  14. #104
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ...ale ze Dudka na Mundial nie wzięli??
    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 03-06-14 o 15:28

  15. #105
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Hahahahahahahhaha.

    Andrzej wygral.

    Mozna? Mozna.

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 345678 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •