Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 2345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 116

Temat: Honda Civic 2.2 disel 2009 - Katowice

  1. #76
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    a nie mówiłem ,że temat aut prawie zawsze kojarzy się z mniejszą lub większą dupą .
    Zaczyna się np; od opon zimowych latem a kończy na akcesoriach z lateksu do seksu.

    I wyszła **** z kupna

    ale moze wystarczy zadzwonić i spróbować renegocjować .... choć z doświadczenia wiem ,że to mało prawdopodobne przez "urażonego" klienta

    18 lat masz Sam przemyśl...
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 03-06-14 o 09:02
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  2. #77
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    panowie temat juz i tak nie aktualny i hondy i igraszek nie bedzie
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  3. #78
    Kris75
    Gość

    Domyślnie


  4. #79
    marcind112
    Gość

    Domyślnie

    skoro padła propozycja zamknięcia tematu dziękuję wszystkim za opinię - niektóre wezmę sobie do serca z niektórymi nie zgadzam się całkowicie ( ale takie moje prawo ) . Dla informacji w niektórych kwestiach otwierałem szeroko oczy ze zdumienia jak czytałem - dochodzę jednak do wniosku , że zakup auta rządzi się swoimi prawami i bardzo dziękuję tym wszystkim którzy otworzyli mi oczy na ten aspekt .

  5. #80
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Kris75 zapusciles wlosy ?

    Marcin - o, o to! I trzeba bylo od razu.

  6. #81
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Marciniede powiem Ci parę szczerych słów od siebie. Nie jestem handlarzem i nie będę opisywał czemu moja postawa do tej grupy społecznej jest mocno negatywna (starszy userzy pewnie kojarzą z moich wypowiedzi) ale w tym wypadku handlarz potraktował Cię bardo łagodnie i nie ma grama winy po jego stronie. Myślę, że nawet nie masz pojęcia że to było jak wynika z opisu dobre auto, bez wałka na vat - FV23%, nie bite (pomalowany czy nawet poszpachlowany kawałek drzwi wciąż może oznaczać, że jest bezwypadkowy). Nikt Cię tam nie chciał w wała zrobić a Ty cwaniacko próbowałeś zrobić sprzedającego w ch***. Tym razem trafiłeś na kolesia, który sprowadził Cię do parteru, przypuszczam że dla ego to może być bolesne i dlatego temat tak się ciągnie ale ok, to wyżej nas wypozycjonuje w wyszukiwarkach Można byłoby ze szwagrem przy schabowym i wódeczce w niedziele (chyba w Żabce teraz mają coś w rodzaju "druga za pół ceny") opowiadać o interesie życia - tanio i dobrze a do tego jaką sztuczkę zastosowałem... buhahah widzisz jak to się skończyło? Nie negowałbym sprzedającego gdyby nawet w tej konkretnej sytuacji powiedział Ci przez telefon drugi raz ok a na miejscu 36500zł albo za długo "przytrzymał" nogę na sprzęgle przy ruszaniu gdybyście doszli do porozumienia. Sory ale masz baaardzo błędne podejście do tematu, w mojej ocenie nie laickie a cwaniackie.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  7. #82
    marcind112
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakoob Zobacz post
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    też tak uważam

  8. #83
    vlad
    Gość

    Domyślnie

    A honda dalej w komisie

    Pozwolę sobie tak głupio zapytać - na jakiej podstawie uważacie, że to dobre auto, skoro nikt z was (oprócz Marcina) go nie widział? Wydaje mi się, że faktura vat23% i gwarancja na 6 miesięcy (którą w polskich realiach i tak można sobie w buty wsadzić) to trochę za mało. W ASO dodatkowo wyszła rozdupczona przekładnia kierownicza - o czym sprzedający już zapomniał klienta poinformować.

  9. #84
    marcind112
    Gość

    Domyślnie

    bądźmy szczerzy - przekładnia nie rozdupcona tylko mająca luzy - przez chwilę można jeszcze jeżdzić - bardziej martwi i martwiła mnie ta szpachla- dlatego decyzji nie mogłem podjąć od razu - ekspertem od aut nie jestem - w ASO powiedzieli mi - że naprawa tych drzwi nie jest zgodna z zaleceniami HOndy- gdyby było to robione w serwisie to drzwi zostały by wymienione. i tutaj pytanie do WAS - czy szpachla ( grubość na mierniku ok 850-950 mikronów) w dolnej części drzwi tylne - na powierzchni ok 25cm2 dyskwalifikuje to auto - może jednak schowam dumę do kieszeni ( skoro mówicie ze nie mam racji) i pojadę po auto - zapłacę cenę z kartki i h..j

  10. #85
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Vlad - ale tu nie idzie o stan auta - stan auta kupujący Marcin zaakceptował
    Więc dyskusja nie ma sensu

    Marcin - szpachlowane drzwi oznaczają tylko tyle, że były... szpachlowane.
    Nie mają wpływu na nic.
    Mogą jedynie rdzewieć i tyle. Jak rdza wyjdzie - kupisz drugie używane drzwi i zrobisz naprawę "zgodnie z zaleceniem producenta".
    Jeśli słupek, progi, podłoga, wnęki drzwi, błotnik obok - nie były ruszane - to nie ma się czym przejmować.
    Co do handlarza - proponuje najpierw do niego zadzwonić i na spokojnie pogadać - taka rozmowa dużo potrafi dać. Być może stanie zaś na większych upustach.
    Nie masz się co denerwować, handlarz to też człowiek - pamiętaj

  11. #86
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    W Ufo przekładnie stukają/sypią się nagminnie (w przeprzedniej generacji także, zresztą to bym jeszcze zweryfikował, bo mogły stukać przeguby).
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #87
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    No właśnie nie rozwodzimy się nad autem tylko nad podejściem do sprawy, a w sumie czemu ten temat jeszcze nie zamknięty :>?

  13. #88
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Postów
    357
    Podziękowano Thanks Given 
    22
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    moim zdaniem szpachla na takim kawałku drzwi nie może nawet w najmniejszym stopniu zdyskwalifikować auta. po pierwsze sam fakt, ze nie trzeba było wymieniac drzwi swiadczy o tym, ze nie było to nic poważnego. ot szkoda parkingowa, jeśli prog nie ruszany. 800 mikronow na czujniku, odejmując podkład, baze i bezbarwny to zostaje jakies 600 na szpachle. 600 mikronów, to 0,6 mm!!! sam zastanow się czy to dużo.

    aso wiadomo swoja gadke ma. najlepiej wymienic drzwi, skasowac z 3 kola i fajnie jest. podobnie z maglownica. skoro aso twierdzi ze koszt 1500, naprawa wyjdzie Cie pewnie z max 400-500.
    pozdrawiam

  14. #89
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Tytek, a czemu mamy zamykać temat?
    Marcin się wkurza, ale też mu się nie dziwie
    Niestety dla siebie trochę miał przesłonięty punkt widzenia - mam nadzieję, że ciut się rozjaśniło

  15. #90
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    No tak ale co tu więcej pisać 98% jest tego samego zdania, jeden nie zrozumiał , jeden w końcu zrozumiał

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 2345678 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •