Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Żale handlarza z Gniezna

  1. #1
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Post Żale handlarza z Gniezna

    "Smutna historia handlarzy z Gniezna"...
    Cytat Napisał interia.pl
    Jestem mieszkańcem Gniezna, od urodzenia mieszkam w tym mieście, jak prawie każdy zajmuję się handlem samochodami.

    Zlikwidowano nam w mieście wszystkie duże zakłady, a mieliśmy ich naprawdę sporo. Z Gniezna zrobiono miasto turystyczne, wówczas wszyscy zajęli się handlem samochodami, pootwierali działalności i handlowali.

    Proszę naprawdę o zrozumienie, handel autami to nie jest lekkie zajęcie i kosztuje człowieka naprawdę dużego wysiłku. Sam osobiście, jak i większość moich kolegów sprowadzam auta z Francji. To ogromna odległość, trzeba jechać i jeszcze kupić auta w dobrej cenie. Gdy już są na miejscu oferujemy je do sprzedaży.

    Nikt nas nie pyta o koszta, a są ogromne: akcyza, recycling, komplet dokumentów, transport auta z zagranicy. Nie myślcie sobie, że na autach zarabia się kokosy. Dziś w Gnieźnie średni zarobek na aucie to max. 2 - 3 tys zł, choć czasami sprzedaje się nawet ze stratą.

    Jestem waszym wiernym fanem i sympatykiem od lat, lubię Interię, ale uwierzcie, że to wieczne "szkalowanie", obmawianie Gniezna to już przesada.

    My, w naszym mieście żyjemy, jak jedna wielka rodzina, każdy handlarz się ze sobą zna, nie ma wrogów, żyjemy ze sobą po sąsiedzku przez płot, bo tu handlem autami zajmuje się każdy. Gniezno to zagłębie samochodowe, w weekendy przyjeżdżają tu ludzie z całej Polski, kupują auta i zawsze są zadowoleni.

    Nie rozumiem tego wiecznego negowania Gniezna, skoro wszystko jest źle i niedobrze, są sami *****ci, a auta to złomy, to pytam się... po co przyjeżdżacie i kupujecie auta właśnie u nas...? A klientów nie brakuje.

    Dlatego proszę właśnie w swoim imieniu i wszystkich kolegów po fachu z Gniezna, zmieńcie o nas zdanie i niech INTERIA jako portal nie działa na szkodę ludzi. Dobrze zdajecie sobie sprawę, że opisując sytuację jakiś dwóch nieuczciwych ludzi... działacie na szkodę setek osób. W Gnieźnie żyją z tego tysiące osób i ich rodziny. To już niczym tradycja, Gniezno i auta, tak już będzie zawsze.

    Dlatego nie krzywdźcie uczciwych, pracowitych ludzi. Płacimy podatki, mamy swoje działalności, cóż jeszcze mamy zrobić... chcemy godnie zarobić.

    Każdy wie, że wybór aut w Gnieźnie jest największy w Polsce, prawie 100 komisów samochodowych i tysiące aut... a wszystko to w Gnieźnie...

    Dlatego proszę właśnie za waszym pośrednictwem droga Interio, potrafcie docenić też dobre strony Gniezna, a nie szkalujcie naszego pięknego miasta pierwszej stolicy Polki na waszym serwisie.

    W Gnieźnie żyje prawie 80 tys. ludzi, czy my wszyscy mamy pokutować za takie dwie nieuczciwe osoby...? Proszę o wypowiedź internautów... Mam nadzieję, że znajdą się zadowoleni klienci z Gniezna.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  2. #2
    money
    Gość

    Domyślnie

    Nie dziwie się chłopu... Ludzie kupowali,kupują i będą kupować auta od handlarzy,bo są jeszcze za głupi na samodzielne kupowania od osób prywatnych. A to ryski na lakierze a to przebieg za duzy a to środek brudny. Handlarze spełniają marzenia. Czyste nie podarte wnętrze,mały przebieg ksiazka serwisowa,wypolerowany lakier.
    Nie rozumiem czemu wszyscy pieprzą głupoty,ze nie chcą "odpicowanych" aut,skoro 90% polskich klientów innego auto nie kupi,bo powie,że jest "styrane"....
    Mnie powoli też już to zaczyna wkurzać,nie pisze tego dlatego,że sam handluje,bo osobiście to mi lata i zwisa szykanowanie handlarzy na wszystkich forach internetowych,ale dlatego,że ludzie co innego piszą,a co innego robią.
    Wątpie,że moje dziecko doczeka "normalnych" czasów w Polsce...

  3. #3
    Mark86
    Gość

    Domyślnie

    Wiadomo że trafiają się też uczciwi handlarze ale jest ich zdecydowanie mniej niż tych którzy patrzą się jak najwięcej dorobić nie zważając na uczciwość swojego postępowania. Niestety Polacy sami taki rynek wykreowali, chcą perełkę za cenę niższą niż rynkowa - nie ma problemu handlarz temu sprosta i błędne koło się zamyka. Na zmiany nie ma jeszcze długo co liczyć...

  4. #4
    pecet
    Gość

    Domyślnie

    kupują auta i zawsze są zadowoleni.
    no i teraz muszę wyczyścić opluty monitor

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Ja urodzilem sie w Gnieznie mam tam znajomych i bywam od czasu do czasu i powiem że znaleźć takie osoby jak opisane powyżej jest bardzo ciężko. Wikększość aut jakie ogladalem to jakaś pomyłka. Prawdą jest ze sa tam też dobre auta ale kupić takie to nielada wyczyn nie mając kogoś znajomego w którymś komisów.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Biedni ci ludzie w Gnieźnie, zakłady im zamknęli, ewenement w skali kraju...
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  7. #7
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    "Smutna historia handlarzy z Gniezna"...

    Dlatego nie krzywdźcie uczciwych, pracowitych ludzi. Płacimy podatki, mamy swoje działalności, cóż jeszcze mamy zrobić... chcemy godnie zarobić.
    Niech jadą do Warszawy pod Sejm z transparentami zaprotestować.Oni chcą godnie zarobić a klient chciałby uczciwie kupić :-)

  8. #8
    money
    Gość

    Domyślnie

    Jak klient chce uczciwie kupić to niech uczciwie zapłaci...

  9. #9
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    No przecież klient nie płaci chyba liśćmi zebranymi w ogrodzie, po obejrzeniu towaru jeśli nic nie budzi zastrzeżeń ustalamy ostateczna cenę podpisujemy umowę podajemy sobie ręce i każdy jest zadowolony,tak ja to widzę.Myślę że chodzi Ci o klientów ze słoma w butach którzy na auto za np 34 000 pln przywożą 31 i chcą się targować i wybrzydzać:-)

  10. #10
    money
    Gość

    Domyślnie

    Chodzi mi o klientów którzy kupują od handlarza auto 20% taniej niż średnia rynkowa i cieszą się,że są *****iści,bo głupi handlarz tak im tanio sprzedał taką fure,a później wypisują głupoty w necie jacy to handlarze są beee...

  11. #11
    pecet
    Gość

    Domyślnie

    Bo są beee jeśli przy sprzedaży bezczelnie kłamią i to niezależnie czy sprzedają za 80% czy 120% średniej ceny rynkowej.

  12. #12
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Dokładnie jak mówi pecet są bee jeśli kłamią. To tak jakby dać przyzwolenie na to, że najtańszy chleb w sklepie może być zakalcem albo spleśniały, bo jest najtańszy.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  13. #13
    money
    Gość

    Domyślnie

    Bo ludzie sami chcą być oszukiwani. Ja chyba zaczne też tak robić jak handlarze z Gniezna. Bede miał i wiecej pieniedzy i mniej nerwów. Polakom nie da się przetłumaczyć,nawet jak by w codziennej gazecie na pierwszej stronie opisywać to o czym jest mowa na naszym forum...

  14. #14
    pecet
    Gość

    Domyślnie

    Ech no i jak zwykle znowu Polacy wszystkiemu winni bo są niepełnosprawni umysłowo. Gdyby faktycznie cena była wyznacznikiem stanu auta to może to co opisałeś byłoby prawdą, ale jak ktoś ogląda dwudziesty samochód i nie widzi różnicy między tym za 10tyś i 13tyś, to wybierze tańszy i to raczej nie jest oznaką głupoty.

  15. #15
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -money- ..żadnej Ameryki nie odkryłeś ...w sumie to powtarzasz to o czym inni i ja BĘBNIMY tu od dawna.( nie od 2-3 mies.) .. no ale żeby o tym wiedzieć trzeba najpierw poznać wpisy poprzedników...a z nimi jak widzę nie miałeś czasu albo chęci się zapoznać - ALE "srać" żółcią na wszystkich i na wszystko przychodzi Ci o wiele łatwiej niż pomoc w edukacji tychże "nawiedzonych" , którzy to wolą kupić taniej CCC z placyku obok, ogło czy giełdy . .
    Swoją flustrację na obecny stan tego *****utanego rynku wyładowujesz na każdym kto Ci "podejdzie pod rękę" ....szukasz "wrogów" tam gdzie ich nie ma ....
    Mi to pikuś bo sam wiem jak było kiedyś a jak to jest teraz gdzie na każdej nawet najmniejszej wsi w co drugiej chałupie szykuje się autko na sprzedaż ....lub tzw. wszechobecny "detailling"

    Nawet mi się nie chce opisywać jakie miałem przypadki "zamówień" czy "klientów" .... bez sensu ....i tak co rok pojawiają się nowi młodzi napaleni na auto ....i o tych klientach wiedzą ci co ich "marzenia" zaspokoją - CCC jest w POmrocznej niezatapialne !!!



    -pecet- i ja się temu nie dziwię ....próbuję tłumaczyć .....
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •