Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Galant 2.5v6

Hybrid View

Poprzedni Post Poprzedni Post   Nastepny Post Nastepny Post
  1. #1
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie Galant 2.5v6

    Witam. Posiada ktoś jakieś konkretne informację odnośnie galantów VI generacji? Chodzi mi głównie o silnik 2.5v6, ale też ogólnie o opinie na temat tych samochodów, ceny części itp. Google niestety zbyt wiele powiedzieć nie może. Z tego co widzę samochód dosyć rzadki w Polsce, pytanie dlaczego...

  2. #2
    rusgre
    Gość

    Domyślnie

    Na pewno pytasz o 6 generację (1987-1992), czy o 8?
    Może to Ci się przyda: http://www.autocentrum.pl/oceny/mits...3km-1996-2006/

  3. #3
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    hehe chodziło mi oczywiście o ósmą generację, mój błąd... Autocentrum przeleciałem całe, ale tam można średnio sensowne informacje uzyskać. Wolałbym od kogoś stąd, wiem że kumatych ludzi tu nie brakuje...

  4. #4
    rusgre
    Gość

    Domyślnie

    To ja nie pomogę, ale pewnie ktoś inny tak Powodzenia

  5. #5
    pawel.wkk
    Gość

    Domyślnie

    Z moich informacji (sam myślę nad tym samochodem + sporo czytania forów Mitsu), najpoważniejszy problem tego samochodu to korozja, atakuje praktycznie wszystkie sztuki, najczęściej w nadkolach i progach. Trzeba też uważać na kielichy amortyzatorów, z zewnątrz potrafią wyglądać super, a w środku już mielonka. Galanty dzielą się na te przed remontem blacharskim i po

    Poza tym mechanicznie samochód fajny, szczególnie z tym silnikiem, o którym wspominasz.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Z mojego doświadczenia ;
    ogniska rdzy najczęściej i najszybciej występują - na przodzie maski , rantach błotników i przy styku ze zderzakami .
    Prawie każde Mitsu miało "haczący" 1 bieg .
    O silnikach się nie wypowiem bo za krótko je użytkowałem ....ale ze znanych mi opinii oprócz popitaśnych wynalazków typu GDi ( Galanta chyba w nie nie ubierano ) to pozostałe "normalne" mają opinię dobrych i trwałych konstrukcji choć do mistrzów oszczędności nigdy nie pretendowały ( nawet te dzisiejsze )
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #7
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Były w Galantach 2.4 Gdi i nie są to zbyt udane konstrukcje, skomplikowana budowa, poza tym potrzebują dobrego paliwa i drogich świec.

    Silnik 2.5 v6 b.udany, sprzedawałem tego niegdyś mnóstwo, szczególnie za Sport Edition ludzie się zabijali. Akceptowalne zużycie paliwa, ładny dżwięk, super osiągi. Mechanika bezproblemowa (poza przednim zawieszeniem ale to normalne zużycie), natomiast korozja to temat rzeka.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •